ВІДЕО. Федір Ємельяненко нокаутував Тімоті Джонсона у першому раунді

23 жовтня в Москві відбувся турнір Bellator 269

ВІДЕО. Федір Ємельяненко нокаутував Тімоті Джонсона у першому раунді
© Bellator

23 жовтня в Москві відбувся цікавий турнір Bellator 269.

У головній події знаменитий російський боєць Федір Ємельяненко (39–7) вийшов на бій проти американця Тімоті Джонсона (15–7).

Федір швидко нокаутував суперника у першому раунді. Після точних ударів Ємельяненка суддя зупинив бій наприкінці 2-ї хвилини.

Не виключено, що 45-річний Останній імператор незабаром завершить кар'єру. Попереду за контрактом у нього ще один бій.

Bellator 269

23 жовтня 2021 року. Москва

  • Федір Ємельяненко – Тімоті Джонсон – TKO 1/3
  • Віталій Мінаков – Саїд Соума – TKO 3/3 (травма)
  • Усман Нурмагомедов – Патрік Пієтіла – TKO 1/3
  • Анатолій Токов – Шараф Давлатмурадов – PTS 3

ВІДЕО. Федір Ємельяненко нокаутував Тімоті Джонсона у першому раунді

 

 

Микола Степанюк, Sport.ua

(245 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    barneo
    barneo, 24.10.2021 07:30
    +12
    Джонсон - середняк, но никак не мешок. Действующий 2й номер Bellator, ранее выступал в UFC, есть победы над нормальными бойцами. Плюс, моложе на 9 лет Фёдора. Главное здесь - что победа была добыта в ярком стиле, солидно. Более чем достойное выступление, в идеале завершить и поставить правильную точку в легендарной карьере.
    Сергій Печонко
    Сергій Печонко, 24.10.2021 00:14
    +11
    Yura Юрий, 24.10.2021 00:12
    выставили мешка какого то ноунейм, не серьезно
    Второй номер в рейтинге...не прав...
    Andrey Ivanov
    Andrey Ivanov, 24.10.2021 09:23
    +5
    OKs100, 24.10.2021 01:16
    Легенда, это Дон Фрай, а не он.
    Мабуть ти мало знаєш ММА.
    Беззаперечно Фрай був крутим зі сталевими я..., але навіть у ті часи на зорі цього виду спорту були інші гарні бійці, деякі кращі за нього. Той же Шемрок, Кутюр, Колман. І кар'єра Дона була коротшою, рівень опозиції нижчим.
    У часи Фрая на мій погляд об'єктивно найкращим був наш Ігор Вовчанчін. Його ще іноді називають Федіром до Федора)
    А Ємельяненко - найкращий боєць ММА усіх часів. Це не тільки моя думка, достатньо наприклад почитати коментарі інших відомих спорсменів у міксфайті.
    Дёнчик Крут
    Дёнчик Крут, 24.10.2021 01:36 (змінений)
    +5
    OKs100, 24.10.2021 01:16
    Легенда, это Дон Фрай, а не он.
    Я бы так не сказал, слишком много поражений даже в начале карьеры!и больше похож на коммерческий проект, а Федор это спортивный дух!
    Дёнчик Крут
    Дёнчик Крут, 24.10.2021 00:24
    +5
    Не важно, Федор живая Легенда-Император!
    Alexander Киев
    Alexander Киев, 24.10.2021 02:17
    +4
    Легенда! Последний император
    cucumber
    cucumber, 24.10.2021 18:05
    +1
    Федор - реклама бодипозитива какого то.
    aleks19826
    aleks19826, 24.10.2021 10:33
    +1
    Andrey Ivanov, 24.10.2021 09:23
    Мабуть ти мало знаєш ММА.
    Беззаперечно Фрай був крутим зі сталевими я..., але навіть у ті часи на зорі цього виду спорту були інші гарні бійці, деякі кращі за нього. Той же Шемрок, Кутюр, Колман. І кар'єра Дона була коротшою, рівень опозиції нижчим.
    У часи Фрая на мій погляд об'єктивно найкращим був наш Ігор Вовчанчін. Його ще іноді називають Федіром до Федора)
    А Ємельяненко - найкращий боєць ММА усіх часів. Це не тільки моя думка, достатньо наприклад почитати коментарі інших відомих спорсменів у міксфайті.
    Вовчанчіч - браток 90-х - початку 2000-х! Всі хотіли бути на нього схожими. Я в відеосалонах брав касети з його боями. Який же він був крутий. До речі, зараз живе в харкові, тренує дітей, хороший сім'янин
    WladWest
    WladWest, 24.10.2021 09:22
    0
    Уже то, что турнир проходит в мАцкве сразу наводит на мысль о цирке.
    Griffin
    Griffin, 24.10.2021 11:11
    -1
    WladWest, 24.10.2021 09:22
    Уже то, что турнир проходит в мАцкве сразу наводит на мысль о цирке.
    Это хороший уровень турнира. Цирк вчера в Польше был. Бойца из Сенегала, который в песке боролся привезли.
    Alex Suz
    Alex Suz, 24.10.2021 10:32
    -2
    Не надо нам новостей из кр.площади
    aleks19826
    aleks19826, 24.10.2021 03:38
    -9
    Уважаю Фєдю, але це була постанова. В 45 можна і лучшого мішка нокаутувати. Це жесть просто
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 24.10.2021 00:12 (змінений)
    -9
    выставили мешка какого то ноунейм, не серьезно
    Trollface
    Trollface, 24.10.2021 08:19
    -10
    Выставочный малоподвижный бой.
    OKs100
    OKs100, 24.10.2021 01:16
    -16
    Дёнчик Крут, 24.10.2021 00:24
    Не важно, Федор живая Легенда-Император!
    Легенда, это Дон Фрай, а не он.