Складна перемога. Мотор зумів виграти напружений матч у Динамо Бухарест

Запорізька команда закинула переможний м'яч на останній хвилині гри

7189
0
ГК Мотор. Айденас Малашинскас

У четвер, 21 жовтня, відбувся поєдинок 5-го туру Ліги чемпіонів з гандболу, в якому зустрілися запорізький «Мотор» і «Динамо» з Бухареста. Поєдинок групи В проходив у Запоріжжі в Палаці спорту «Юність».

Весь поєдинок гості були в ролі наздоганяючих. На екваторі другого тайму «Мотор» навіть збільшив розрив до чотирьох м'ячів (20:16), однак суперник швидко відігрався та зрівняв рахунок (22:22).

У підсумку нервового кінця зустрічі господарі поля виграли матч з різницею в одне очко (28:27), причому переможний м'яч був закинутий на останній 60-й хвилині гри. Атака команди гостей на останніх секундах матчу мети не досягла, добре зіграли захист та воротар запорізької команди.

Тепер «Мотор» набрав 4 очки з 10 можливих і входить до топ-шістки команд, яка продовжить боротьбу в плей-оф ЛЧ.