Кальцит - СК Прометей - 1:3. Текстова трансляція

Стенограма поєдинку кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

4547
4
СК Прометей

У середу, 13 жовтня, у Словенії в місті Камник пройде матч-відповідь другого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів з волейболу. Місцевий клуб «Кальцит» прийматиме чемпіона України СК «Прометей» із селища Слобожанське Дніпропетровської області.

Перша зустріч суперником відбулася у Запоріжжі 7 жовтня. Тоді першу партію виграли гості 23:25. І тільки після цього українській команді вдалося переломити ситуацію на свій бік і вона виграла три наступних сети - 25:21, 25:21 і 25:23. Тепер для того, аби вийти до третього раунду кваліфікації, нашу команду влаштує на виїзді перемога з будь-яким рахунком і навіть поразка в п'яти партіях. Але якщо господарі майданчика виграють 3:0 або 3:1, то тоді буде призначений додатковий сет, переможець якого пройде далі в турнірі.

Матч «Кальцит» - СК «Прометей» розпочнеться о 21.00 за київським часом. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку, за якою можна буде слідкувати тут