Ентоні Джошуа – Олександр Усик. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться 25 вересня о 22:00 відеотрансляцію великого чемпіонського бою

Ентоні Джошуа – Олександр Усик. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© FightNews. Джошуа і Усик

Велика подія в світі боксу відбудеться ввечері 25 вересня на домашній арені «Тоттенхема» у Лондоні, столиці Англії.

Український суперважковаговик Олександр Усик (18–0, 13 КО) вийде на ринг проти Ентоні Джошуа з Великобританії (24–1, 22 КО), який буде захищати титули чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Відеотрансляція. Вечір боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing у прямому ефірі на Україну буде показувати відеосервіс MEGOGO. Також бій транслюватимуть Рен ТВ, Sky Sports, DAZN. Початок шоу – 25 вересня о 22:00 за Києвом.

Файткард шоу боксу в Лондоні

  • Ентоні Джошуа (Великобританія) – Олександр Усик (Україна)
  • Лоуренс Околі (Великобританія) – Ділан Прасович (Чорногорія)
  • Каллум Сміт (Великобританія) – Ленін Кастільо (Домініканська Республіка)
  • Максим Продан (Україна / Румунія) – Флоріан Марку (Албанія)
  • Кристофер Оуслі (США) – Хасан Байсангуров (Росія)
  • Кемпбелл Хаттон (Великобританія) – Сонні Мартінес (Уругвай)
  • Даніель Лапін (Україна) – Павло Мартинюк (Польща)

Промо-відеоролик до бою Джошуа – Усик

Джерело — Sport.ua

(196 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, як завершиться бій британця Ентоні Джошуа та українця Олександра Усика, який відбудеться ввечері 25 вересня 2021 року в Лондоні.
    • 38.68% (111)
      1. Дострокова перемога Джошуа
    • 17.07% (49)
      2. Перемога Джошуа за очками
    • 4.53% (13)
      3. Нічия
    • 21.25% (61)
      4. Перемога Усика за очками
    • 18.47% (53)
      5. Дострокова перемога Усика
    Результати опитування Проголосували — 287
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Михайло Голинський
    Михайло Голинський, 25.09.2021 23:44
    +4
    Купив пакет "Спорт" на Мегого. Думаєте там бокс Усик? Ніяк не нажереться Мегого - треба окремо купляти трансляцію. Слів немає...
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 20.09.2021 21:31
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    john2222, 20.09.2021 19:43
    еще и бабло платить что бы посмотреть как ватнре мурло выхватывает.. та щаас! стримов в инете будет полно
    Ватное мурло - это ты!
    roman_kros
    roman_kros, 25.09.2021 23:28
    +3
    Народ, в кого ще проблеми з мегого, вони як олтв похоже всрались. Це гнівно однаково не працює на androidtv, android і навіть web версія
    Бокс и Политика
    Бокс и Политика, 25.09.2021 23:31
    +2
    Володимир Ляшенко, 24.09.2021 16:42
    Мерзенному продажному ігого - жодної копійки!
    Безплатна трансляція буде на російському РЕН-ТВ: https://ren.tv/live
    Там закрили перегляд.
    And the new
    And the new, 25.09.2021 23:10
    +2
    Goga19041984, 25.09.2021 23:02
    все, заблокировали
    http://6streams.tv/video/boxing-1/
    KIEWADIM
    online
    KIEWADIM, 24.09.2021 08:16
    +2
    denzellezned, 24.09.2021 07:07
    В мене підписка на мегого називається «весь спорт», але за трансляцію побиття ватана, потрібно платити окремо.😕 Виникає питання, цей бій що не потрапляє в категорію спорт?🤔 Ватану бажаю програти нокаутом в першому раунді💪
    Та да, кидалово
    name_footbol
    name_footbol, 25.09.2021 23:52
    +1
    bassofon, 25.09.2021 23:50
    Не платите крохоборам из игого и прочим, которые пытаются нажиться за ваш счет. Смотрите здесь http://livetv.sx/ua/eventinfo/1115659_anthony_joshua_oleksandr_usyk/
    Хвала небесам! Спасибо друг!
    bassofon
    bassofon, 25.09.2021 23:50
    +1
    Не платите крохоборам из игого и прочим, которые пытаются нажиться за ваш счет. Смотрите здесь http://livetv.sx/ua/eventinfo/1115659_anthony_joshua_oleksandr_usyk/
    Бокс и Политика
    Бокс и Политика, 25.09.2021 23:28
    +1
    Усику осталось еще несколько минут.
    And the new
    And the new, 25.09.2021 22:50
    +1
    ARTA LC, 25.09.2021 22:11
    А где можно посмотреть?
    https://more.tv/online/rentv
    Face Control
    Face Control, 25.09.2021 21:44
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Саня, удачи!
    Alesana
    Alesana, 25.09.2021 21:20
    +1
    Смотрите на РЕН ТВ
    Павел Рева
    Павел Рева, 25.09.2021 21:05
    +1
    john2222, 20.09.2021 19:43
    еще и бабло платить что бы посмотреть как ватнре мурло выхватывает.. та щаас! стримов в инете будет полно
    Так ты же заплатил за интернет, а самое главное потратил самый важный ресурс, свое время, что прийти сюда и сделать свой высер.
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 25.09.2021 17:02
    +1
    каким образом официально заявляют о двойном гражданстве Продана? ведь это не законно...
    antt
    antt, 30.09.2021 18:35
    0
    Досить пізно, але запитаюся при нагоді - у понеділок один із політиків під час обговорення відсутності трансляцій цього двобою на нашому телебаченні - сказав що знайшов цей поєдинок, не дивлячись на МЕГОГО, на якомусь іспанському каналі. Чи дійсно могла бути така можливість перегляду, на супутнику? Чи він так собі сказав. Бо DAZN мав права і на цю країну - і якщо б і була така можливість то навряд чи без абонплати чи спеціальної плати за цей поєдинок в кілька євро могло б обійтись. От знаю в Німеччині є таке тб-регулювання що спортивні події надзвичайної суспільної ваги мають транслюватися по національному телебаченні. В 2020 році, під таке правило потрапила трансляція фіналу ЛЧ де Баварія перемогла ПСЖ - але матч транслювався на державному ZDF, хоча весь турнір був можливий лише на платних каналах SKY. Однак тепер у них та ж ЛЧ також транслюється на їхньому "Мегого", тобто через інтернет.
    Sergey Ivanov
    Sergey Ivanov, 25.09.2021 23:47
    0
    Михайло Голинський, 25.09.2021 23:44
    Купив пакет "Спорт" на Мегого. Думаєте там бокс Усик? Ніяк не нажереться Мегого - треба окремо купляти трансляцію. Слів немає...
    200 грн в ****(((
    lebedyn2013
    lebedyn2013, 25.09.2021 23:06
    0
    Alesana, 25.09.2021 21:20
    Смотрите на РЕН ТВ
    Спасибо
    ARTA LC
    ARTA LC, 25.09.2021 22:11
    0
    А где можно посмотреть?
    name_footbol
    name_footbol, 25.09.2021 21:42
    0
    Володимир Ляшенко, 24.09.2021 16:42
    Мерзенному продажному ігого - жодної копійки!
    Безплатна трансляція буде на російському РЕН-ТВ: https://ren.tv/live
    Спасибо тебе друг!
    Игорь Белоус
    Игорь Белоус, 25.09.2021 23:53
    -1