Прометей здобув впевнену перемогу і вийшов до півфіналу кваліфікації ЛЧ

З перевагою в 40 очок чемпіон України обіграв чемпіона Болгарії

7210
2
БК Прометей

Сьогодні в столиці Болгарії Софії стартував кваліфікаційний турнір до Ліги чемпіонів з баскетболу. Тут зібралися шість команд і в першому поєдинку в 1/4 фіналу чемпіон України «Прометей» з Кам'янського зустрічався з господарями турніру місцевим клубом «Левскі Лукойл».

Фахівці та букмекери напередодні гри віддавали велику перевагу нашій команді, тому те, що сталося в першій чверті було повною несподіванкою. Болгарські гравці дуже вдало розпочали зустріч і швидко повели в рахунку 9:2, потім 22:12 і на першу перерву суперники пішли, коли на табло з'явилися цифри 27:12. Відзначимо, що у господарів майданчика в цій чверті було п'ять триочкових влучень, а кращими на майданчику були Вентіслав Петков і Чевдар Костов.

А ось на другу чверть вийшов зовсім інший «Прометей», хоча гравці залишалися тими ж. Вони просто приголомшили суперників і стали швидко скорочувати відставання. А потім також стрімко гості пішли вперед. Цікаво, що тільки на останніх секундах чверті господарям майданчика вдалося набрати три очки, а взагалі «Прометей» виграв другу десятихвилинку з рахунком 3:33 (!). У першій половині матчу найбільш результативними у складі українського клубу стали Еванс і Харрісон, які набрали по 12 очок, а також Стефенс - 11.

Третя чверть теж пройшла з великою перевагою підопічних Романа Гінзбурга. Вони виграли її з рахунком 8:26. І тільки в заключному періоді гості знову скинули оберти, хоча і його вони виграли 18:22.

В підсумку переконлива перемога чемпіона України з перевагою в сорок очок - 56:96.

А очки в матчі у гостей набирали: Еванс - 18, Харрісон - 16, В.Петров -13, Стефенс - 11, Кембел - 9, Доу - 7, Сидоров - 6, Липовий - 5, Лукашов і Бєліков - по 4, Клімов - 2, Тихонов - 1.

У четвер 16 вересня «Прометей» в півфіналі кваліфікації Ліги чемпіонів зіграє з чеським клубом «Опава».

1/4 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА сезону 2021-2022 рр.

Левскі Лукойл - Прометей - 56:96 (27:15, 3:33, 8:26, 18:22)

«Левскі Лукойл»: Асен Веліков, Христо Захарієв, Чевдар Костов, Йордан Мінчев, Вентіслав Петков, Райян Райт, Рагуан Мітчел, Александар Папазов, Микола Михайлов, Даніель Кунторов, Лачезар Тошков, Костянтин Тошков, Данило Тасіч, Тирон Бразелтон, Герасим Ніколов, Кейт Бенсон

«Прометей»: Олександр Липовий, В'ячеслав Петров, Ілля Сидоров, Далента Джемерал Стефенс, Олександр Бєліков, Шон Еванс, Денис Лукашов, Дмитро Тихонов, Кріс Доу, Д'Анлжело Харрісон, Антоніо Кембел

Арбітри: Войцех Личка (Польща), Здравко Рутесіч (Чорногорія), Ілліас Конеллес (Кіпр)

Спорткомплекс: «Арена Арміец Софія»