Донбас у результативному матчі Ліги чемпіонів поступився Руану

Українська команда програла на виїзді

7768
2
hcdonbass.com

Донбас провів третій матч на груповому етапі хокейної Ліги чемпіонів. На виїзді команда грала з Руаном, який зуміла обіграти на своєму льоду.

Стартовий період пройшов приблизно у рівній боротьбі, але свій шанс використав Донбас. Вже на останній хвилині Бірюков вдало зіграв на добиванні після кидка партнера. Відзначимо, що реальні можливості не використали Буценко та Лялька.

Друга 20-хвилинка вийшла результативною: суперник забив дві шайби і вийшов вперед, але Сігарев все ж встиг зрівняти рахунок до перерви.

Третій період стартував з двох голів. Знову вперед вийшли господарі, але українська команда зрівняла результат - 3:3.

Однак у такій перестрілці Руан все ж виявився сильнішим. Французи встигли оформити четверту шайбу і перемогли 4:3.

Для Донбасу це перша поразка в ЛЧ в основний час, але після трьох турів команда має 4 очки і зберігає шанси на плей-оф.

Ліга чемпіонів. Група G

Руан - Донбас 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Шайби: 19:45 Бірюков (Жулдіков, Шишлянніков) - 0:1, 29:04 Гуттіг (Ламп'є, Вігнерс) - 1:1, 31:51 Джонстон (Гімон) - 2:1, 35:00 Сігарев - 2:2 , 43:00 Рейно - 3:2, 43:14 Лялька (Буценко) - 3:3, 53:35 Жілбер - 4:3

Воротарі: Пінтаріч - Макаров