Крипак завоював четверте золото на Паралімпіаді

Український плавець домінує в Токіо

7986
16

На Паралімпійських іграх в Токіо фінішували змагання в плаванні на 100 метрів на спині серед чоловіків.

Українець Максим Крипак не залишив всім шансів і завоював золоту медаль. Інший українець Станіслав Попов в цьому фіналі посів сьоме місце.

Відзначимо, що для Крипака це вже четверте золото на Паралімпіаді в Токіо, також він завоював одне срібло та одну бронзу.

Нині в активі України 81 медаль: 20 золотих, 37 срібних і 24 бронзові нагороди. З цим результатом наша збірна займає п'яту сходинку в медальному заліку.