British Open: в фіналі зіграють Вілсон і Вільямс

На турнірі в Лестері залишилося провести один матч

699
0

В англійському Лестері добігає кінця відкритий чемпіонат Великобританії. Напередодні визначилися учасники фіналу.

У суботу були зіграні чвертьфінали, а потім - і півфінальні поєдинки. Благо, що гралися ці матчі до чотирьох перемог. Дивно, але тільки в одному з чвертьфінальних матчів переміг гравець, який в рейтингу знаходиться вище за свого суперника. Ним виявився Марк Вільямс, котрий у впертій боротьбі здолав Рікі Волдена. Снукеристи обмінювалися фреймами, причому Волден зробив 4 півсотенні серії (Вільямс - жодної!), Але в підсумку поступився - 3:4. Схожа ситуація склалася і в матчі Девід Гілберт - Гері Вілсон. Гілберт записав на свій рахунок 3 півсотенні серії і сенчурі, але програв: Вілсону вдалося набрати 106 очок за підхід, але і цього вистачило для перемоги.

У півфіналі Вільямс не залишив шансів Джиммі Робертсону. Після обміну фреймами Марк виграв три партії поспіль (оформивши два брейка «+60») і вийшов у фінал. А Вілсон знову провів непростий матч. Елліот Слессор (до слова, близький друг Вілсона!) повів 2:0, і Гері довелося наздоганяти суперника. Після чого снукеристи оформили по сенчурі кожен - 3:3. Однак у вирішальному фреймі сильнішим був Вілсон - 4:3.

Трохи прикро за Слессора. Елліот пройшов Джадда Трампа, Алі Картера і Чжоу Юелуна, але так і не зміг вийти в перший для себе фінал.

Таким чином, за титул посперечаються Вілсон і Вільямс. Для 36-річного Гері це другий фінал рейтингового турніру за 11 років у Світовому турі. Перший був у 2015: Вілсон без шансів поступився Марку Селбі (2:10) на China Open. Що стосується Марка, в його активі 23 перемоги в фіналах. Більше титулів виграли тільки Стів Девіс, Джон Хіггінс, Стівен Хендрі і Ронні О'Салліван.