Обійшли всіх росіян. Збірна України стала чемпіоном світу з шашок-64

За українську команду виступали Юрій Анікєєв, Фелікс Шепель і Денис Шкатула

Обійшли всіх росіян. Збірна України стала чемпіоном світу з шашок-64
© Facebook. Юрій Анікєєв (праворуч)

Чоловіча збірна України завоювала золоті медалі на командному чемпіонаті світу 2021 з шашок-64 у форматі швидкої гри, інформує кореспондент Sport.ua.

Змагання проходили у регіоні Каппадокія в Туреччині 20 серпня. Контроль часу був наступним: 8 хвилин на партію + 4 секунди за кожен хід. За українську команду виступали Юрій Анікєєв (Харків), Фелікс Шепель (Дніпро) і Денис Шкатула (Вінниця).

Українці обійшли відразу п'ять збірних Росії (!), сформованих за принципом поділу країни на федеральні округи. Росія має таке право як провідна країна в цьому виді спорту (на зразок того, як Великобританія представлена у футболі чотирма збірними). Незважаючи на велику кількість у суперників гросмейстерів найвищого класу, українці не знітилися, обіграли три російські команди (5:1, 5:1, 4:2) і зіграли внічию (3:3, 3:3) ще з двома збірними цієї країни. Цього виявилося достатньо, щоб завоювати золоті медалі з відмінним результатом – 16 очок з 18 можливих.

Жіноча збірна України, за яку виступали Олена Коротка і Юлія Макаренкова, в цьому ж виді програми на ЧС-2021 (швидка гра) завоювала срібні медалі. Тут же, у Туреччині, 21 серпня у чоловіків і жінок відбудеться командний турнір ЧС-2021 форматі бліц-гри.

Нагадаємо, декількома днями раніше Юрій Анікєєв виграв індивідуальний чемпіонат Європи 2021 з шашок-64 (з класичним контролем часу). Крім того, Анікєєв завоював бронзу в швидкій програмі, а Фелікс Шепель отримав срібну нагороду у блискавичній грі.

Командний чемпіонат світу 2021 з шашок-64

Каппадокія (Туреччина), 20 серпня. Швидка гра (8' + 4'')

Чоловіки. 10 команд

  • 1. Україна – 16 очок з 18
  • 2. Росія (ДФО) – 14 очок
  • 3. Росія (ПФО) – 14 очок

Жінки. 7 команд

  • 1. Росія (ДФО) – 10 очок из 12
  • 2. Україна – 9 очок
  • 3. Росія (УФО) – 8 очок

 

Микола Степанюк, Sport.ua

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    limb0101
    limb0101, 21.08.2021 08:10
    +7
    kaka, 21.08.2021 07:59
    открытое первенство Раши-нахрен такой вид нужен
    А Вы попробуйте в этом первенстве ПЕРВОЕ место завоевать.
    Александр Ад
    Александр Ад, 21.08.2021 09:10
    +6
    браво!
    Trollface
    Trollface, 21.08.2021 08:30
    +4
    Ватное позорище. Решили массой задавить.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 09:59
    +3
    Пора "русские" шашки переименовывать в "украинские" шашки"!
    Браво !!!
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 21.08.2021 05:40
    +3
    Так это первенство мира или первенство России?
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 15:25
    +2
    По ходу только в Украине и РФ,э могут играть в шашки-64.
    А 7,8,9,10 Венгрия, Польша, Турция и Афганистан!!!
    Набирали очки только между собой.
    С Украиной и РФ1-5 набрали 0 очков.
    /
    Главные победители- афганцы, с призом ценою в жизнь.
    Вовремя и комфортно свалили из ада
    Олег Бугаец
    Олег Бугаец, 21.08.2021 13:30
    +2
    після індивідуальних успіхів ще й командні!
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 11:02
    +1
    newkyiv, 21.08.2021 10:35
    В эти шашки ещё Вещий Олег играл на Киевской Руси с хазарами.
    Как интересно!!! Сам выдумал?
    Или можно ссылку на источник?
    Как сыграли?
    Наверное не очень...
    "Как ныне сбирается вещий Олег
    Отмстить неразумным хозарам..."
    newkyiv
    newkyiv, 21.08.2021 15:36
    0
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 11:02
    Как интересно!!! Сам выдумал?
    Или можно ссылку на источник?
    Как сыграли?
    Наверное не очень...
    "Как ныне сбирается вещий Олег
    Отмстить неразумным хозарам..."
    Читай историю. При Олеге Русь была в расцвете сил. Значит он всегда выигрывал.)
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 10:02
    0
    "...- Знаем мы вас, как вы плохо играете! - сказал Ноздрев, выступая шашкой.
    - Давненько не брал я в руки шашек! - говорил Чичиков, подвигая шашку."
    /
    Мертвые души (Николай Гоголь)
    newkyiv
    newkyiv, 21.08.2021 10:35
    -4
    euro2012_za_2012euro, 21.08.2021 09:59
    Пора "русские" шашки переименовывать в "украинские" шашки"!
    Браво !!!
    В эти шашки ещё Вещий Олег играл на Киевской Руси с хазарами.
    kaka
    kaka, 21.08.2021 07:59
    -5
    открытое первенство Раши-нахрен такой вид нужен