Естафета. Збірна України не пробилася до фіналу

Українки фінішували на 6-й позиції

Естафета. Збірна України не пробилася до фіналу
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпіаді відбулася кваліфікація жіночої естафети 4х400 м.

Збірну України представляли Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук та Анна Рижикова.

Українки за підсумками естафети зайняли 6-е місце і не пробилися до фіналу.

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    vitaha33
    online
    vitaha33, 05.08.2021 16:46
    +1
    Я не розумію хто формував забіги, в одному забігу США, Ямайка, Британія, Канада, Україна, Голландія? Якби таким був фінал то ніхто б не здивувався. Ех, заслуговували на фінал, але нажаль...
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 05.08.2021 14:23
    +1
    alefteev77, 05.08.2021 14:07
    Доволі погано стартували, дещо втрачали на передачі естафетної палички, не було фінішного спурту. Десь по троху втрачали. Тому і програли буквально мінімально. На 8-е місце в фінал могли зайти.
    По розкладці,на першому етапі випередили лише білорусок,на останньому Фемке Боль(третя на 400м/б)пробігла з найкращим часом і вивела Нідерланди у фінал(49.14,у Рижикової-50.31,при чому у Рижикової другий час на етапі)
    alefteev77
    alefteev77, 05.08.2021 14:07
    +2
    Доволі погано стартували, дещо втрачали на передачі естафетної палички, не було фінішного спурту. Десь по троху втрачали. Тому і програли буквально мінімально. На 8-е місце в фінал могли зайти.
    adidas77
    online
    adidas77, 05.08.2021 14:04
    +2
    Володимир Пузенко, 05.08.2021 14:02
    Хоч і не прибились в фінал, але виступили гідно, результат дуже високий, але і його не вистачило. Проти накачаних допінгом важко конкурувати.
    Причем здесь допинг?
    Вопросы к нашей системе подготовки спортсменов!
    Которую нужно менять в корне, уже давно!
    И вообще пересмотреть отношение к спорту наших чиновников!
    adidas77
    online
    adidas77, 05.08.2021 14:03
    +1
    Если мы с лучшим нашим результатом только шестые в полуфинале.
    То это означает одно. Мы к сожалению отстаём в подготовке и развитию в лёгкой атлетике от передовых стран.
    И не только в лёгкой атлетике, про командные виды спорта и говорить не хочется, там тьма уже долгие годы!!!
    Вопросы больше не к нашим девочкам, а к нашей системе подготовки спортсменов.
    Мы все это прекрасно понимаем!
    Самое главное, какие будут выводы сделаны после ОИ?
    Володимир Пузенко
    Володимир Пузенко, 05.08.2021 14:02
    +8
    Хоч і не прибились в фінал, але виступили гідно, результат дуже високий, але і його не вистачило. Проти накачаних допінгом важко конкурувати.
    Artem79
    Artem79, 05.08.2021 13:58
    +7
    alefteev77, 05.08.2021 13:51
    В фінал могли пройти, але там було би без шансів. Тому такоє.
    Да там мутантки на 3-4 секунды быстрее бегут,при том что наши показали лучший результат в сезоне.Жаль девочки боролись.
    adidas77
    online
    adidas77, 05.08.2021 13:56
    0
    Если мы были в полуфинале шестые, то что нам было делать в финале?
    Да, канули те времена, когда мы в беге претендовали на медали на ОИ...
    brighi10
    online
    brighi10, 05.08.2021 13:54
    +5
    Ткачук красотка
    K1Vm
    K1Vm, 05.08.2021 13:53
    -3
    alefteev77, 05.08.2021 13:51
    В фінал могли пройти, але там було би без шансів. Тому такоє.
    Без вариантов. Болейте за Польшу, кроме меня.)
    alefteev77
    alefteev77, 05.08.2021 13:51
    -4
    В фінал могли пройти, але там було би без шансів. Тому такоє.