Ще одна бронза! Черкасова завоювала медаль у вільній боротьбі

У малому фіналі українка перемогла Сару Дошо

Ще одна бронза! Черкасова завоювала медаль у вільній боротьбі
© Getty Images/Global Images Ukraine. Алла Черкасова

Українка Алла Черкасова завоювала бронзу Олімпіади-2020 в Токіо у вільній боротьбі у ваговій категорії до 68 кг.

У боротьбі за бронзу українська спортсменка перемогла олімпійську чемпіонку Ріо 2016, японку Сару Дошо. Вчора в півфіналі українська спортсменка програла Тамірі Сток Менса з США.

Це шоста бронзова медаль для України на Олімпіаді в Токіо. Також на рахунку наших спортсменів одне срібло.

Джерело — Sport.ua

(74 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    salokek6
    salokek6, 03.08.2021 20:09
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    сальное наречие никому не всрaлось в цивилизованном мире, даже половине страны с мочеголубым флагом поeбать на хрюканье салорaгулей
    andreypoltava234
    online
    andreypoltava234, 03.08.2021 20:00
    +5
    тут в коментах ольгіно українською грає роль рагулів-расистів..рагулів-.гомофобів і т.д.)) москва то просуває на світовому рівні) і не тільки вона, а й інші сусіди: найактивніше поляки) тут взагалі ольгінських технологій дуже багато)) а сайт за українофобію не банить нікого з користувачів)) ну й ольгіно тут випробовує усе, що тільки можна))
    KO JT
    KO JT, 03.08.2021 19:33
    +4
    Lexuskr, 03.08.2021 19:25
    Та забаньте вже цього Котовського! В усіх новинах українців ображає.
    то может сами админы и срут в комментах,под лаптя козломордого косят, комменты набивают.)
    Lexuskr
    Lexuskr, 03.08.2021 19:25
    +7
    Та забаньте вже цього Котовського! В усіх новинах українців ображає.
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 03.08.2021 17:57
    +1
    Joe Smart, 03.08.2021 15:40
    П.С Одна золота медаль підніме нас на 30-е місце.
    Висновок - якийсь дурацький рейтинг цього разу.
    Він кожного разу таким був. Спочатку кількість золотих, потім інших
    Ossa8860
    Ossa8860, 03.08.2021 17:29
    +5
    M@ksss__7777, 03.08.2021 17:05
    Ты когда на монитор сццышь себя не обосццыы,дынамовский бот который любит быть на подсосе у русской армии ,ещё что там тявкаяяяя
    Правильнее писать "у российской армии". Русские за поребриком нацменьшинство.
    tima fialko
    tima fialko, 03.08.2021 17:14
    +5
    Трошки меду в поки невеселе 61-ше місце з 206 країн.По кількості медалей 22-гі
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 17:05
    -18
    Коментар згорнуто. Показати
    molekiller, 03.08.2021 17:00
    мне больше всего нравиться тебя обсыкать
    Ты когда на монитор сццышь себя не обосццыы,дынамовский бот который любит быть на подсосе у русской армии ,ещё что там тявкаяяяя
    molekiller
    online
    molekiller, 03.08.2021 17:00
    +4
    M@ksss__7777, 03.08.2021 16:56
    Так тебе нравится быть на подосе у ЦСКА московского да вафля дынамовская ??
    мне больше всего нравиться тебя обсыкать
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 16:56
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    molekiller, 03.08.2021 16:50
    пля твой диагноз-какой же ты дoлпoеп-подтвердился ,
    Так тебе нравится быть на подосе у ЦСКА московского да вафля дынамовская ??
    molekiller
    online
    molekiller, 03.08.2021 16:56
    +3
    апк, 03.08.2021 16:55
    к этому
    Роман Емельянов присоединился к российскому "Уралу"
    тогда, во время котла можно было, а сейчас, когда соглашение о не стрелять, то уже нельзя
    а что меняет есть стрельба или ,а война есть и есть оккупация территории?
    апк
    апк, 03.08.2021 16:55
    -9
    molekiller, 03.08.2021 16:52
    к чему твой пост?
    к этому
    Роман Емельянов присоединился к российскому "Уралу"
    тогда, во время котла можно было, а сейчас, когда соглашение о не стрелять, то уже нельзя
    New Zealander
    New Zealander, 03.08.2021 16:53
    -8
    euro2012_za_2012euro, 03.08.2021 16:41
    ZAKARPATFAN ты ли это?
    Так. Мій попередній акаунт забанили за слово "диРнамівці"
    molekiller
    online
    molekiller, 03.08.2021 16:52
    +2
    апк, 03.08.2021 16:50
    а чего никто не начинает с Зинченко во время Дебальцево 2015?
    сейчас то действует соглашение какое то и за год погибло 45 на линии огня
    а тогда - Дебальцево имени ПП
    к чему твой пост?
    molekiller
    online
    molekiller, 03.08.2021 16:50
    +1
    M@ksss__7777, 03.08.2021 16:48
    Так как это быть на подсосе у русского ЦСКА что вафля гори гори вы на подсосе у русских в долг игроков берете у них ,фу
    пля твой диагноз-какой же ты дoлпoеп-подтвердился ,
    апк
    апк, 03.08.2021 16:50
    -10
    molekiller, 03.08.2021 16:33
    Полузащитник донецкого "Шахтера" Роман Емельянов присоединился к российскому "Уралу".
    Екатеринбургский клуб взял 22-летнего футболиста в аренду в донецкого "Шахтера". Договор рассчитан до конца сезона.
    ДЕНЬГИ В КРОВИ тебе и тебе подобным руки не жгут?
    а чего никто не начинает с Зинченко во время Дебальцево 2015?
    сейчас то действует соглашение какое то и за год погибло 45 на линии огня
    а тогда - Дебальцево имени ПП
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 16:48
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    molekiller, 03.08.2021 16:45
    ты обосишь хоть может прокукарекать что есть такое-ЦСкА и найди там "срусская армия"профура ты обозная!
    Так как это быть на подсосе у русского ЦСКА что вафля гори гори вы на подсосе у русских в долг игроков берете у них ,фу
    апк
    апк, 03.08.2021 16:46
    -7
    firstromario, 03.08.2021 16:35
    Поналітало "какая разніца" тут. Ну якщо "какая разніца" то яка вам різниця що нам приємно Українську чути?! А різниця насправді велика. Бо це шалений вплив на молодь коли майже всі твої герої російськомовні (так як було в минулому)
    Это ж ты выспался и поналетел.) Сколько время в Вашингтоне?
    molekiller
    online
    molekiller, 03.08.2021 16:45
    +3
    M@ksss__7777, 03.08.2021 16:40
    Вы на подсосе у руской армии да Дынамовцы разпятилетние ??а ну-ка ответь вафля,как там прошкуринын с ЦСкА
    ты обосишь хоть может прокукарекать что есть такое-ЦСкА и найди там "срусская армия"профура ты обозная!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 03.08.2021 16:41
    +5
    New Zealander, 03.08.2021 15:58
    Чоловіче. Я у Великобританії вже 8 років живу.
    ZAKARPATFAN ты ли это?