Бронзу взяти не вдалося. Хаммо програв сутичку за медаль

Український дзюдоїст програв битву за бронзу

Бронзу взяти не вдалося. Хаммо програв сутичку за медаль
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпіаді в Токіо відбувся поєдинок за бронзу в дзюдо.

У ваговій категорії 100+ кг українець Яків Хаммо бився з представником Російського олімпійського комітету Тамерланом Башаєвим

Поєдинок завершився перемогою Башаєва іппоном.

Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні Хаммо виграв у Владута Сімонеску, поступився Хісайоші Харасаві, проте потім переміг узбека Бекмурода Олтібоєва і вийшов в бронзовий фінал.

Золото в цій ваговій категорії виграв чех Лукаш Крпалек.

Україна поки залишається з 4 бронзовими нагородами. Одну з них виграла дзюдоїстка Дар'я Білодід.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 30.07.2021 17:52
    0
    Орлов Михаил, 30.07.2021 15:12
    Українець Хаммо - він караїм чи кримчак ? Коренний укр ?
    орк, все вирішує ідентичність) яничар може й українське прізвище мати, але бути катом свого народу) на твоїй козломордії таких вистачає яничар)
    upiter8
    upiter8, 30.07.2021 17:21
    -1
    "Дерибанить" деньги на сборы всё проще и проще, вот и выступаем везде "всё лучше и лучше".... там где тренеры мамы и папы ещё немного есть толку (Билодид, Резвин)... На спортсменов "положили" в подготовительный период, он вылетел в квалификацию и как правило на следующую Олимпиаду этого спортсмена ни слуху ни духу, он втихую ушел в бизнес и зарабатывает себе... Такая у нас не хитрая и предельно понятная система не только в спорте
    upiter8
    upiter8, 30.07.2021 17:10
    +1
    introvert, 30.07.2021 13:59
    Ну так четвертые места тоже показывают уровень и развитие спорта в стране, и их у нас хоть ложкой ешь. Что же им не радуетесь?
    Вот им 4ым местам и радуйся, это говорит что таланты есть, а довести это до ума толку нету
    Кyпитe Бисептoл
    Кyпитe Бисептoл, 30.07.2021 17:01
    -1
    dadaali177188, 30.07.2021 16:39
    даже узбеки есть на олимпиаде, а рашки нет - ты это хотел сказать???
    Сборная Украины завоевала флаг и гимн, молодцы !
    А еще сборная Украины заняла первую 1000$ в Токио.
    dadaali177188
    online
    dadaali177188, 30.07.2021 16:39
    -1
    Сергей Забурдаев, 30.07.2021 15:03
    ДАЖЕ У УЗБЕКОВ ЗОЛОТО ЕСТЬ
    даже узбеки есть на олимпиаде, а рашки нет - ты это хотел сказать???
    Володимир Семигайло
    online
    Володимир Семигайло, 30.07.2021 16:26
    +3
    Эмори Блейн, 30.07.2021 13:39
    Усер на всех фронтах. При януковоще было лучше
    Національна ідея України це -от"битесь от нас!(Лесь Подерв'янський.)
    Орлов Михаил
    Орлов Михаил, 30.07.2021 15:12
    -7
    Українець Хаммо - він караїм чи кримчак ? Коренний укр ?
    Artem79
    Artem79, 30.07.2021 15:06
    -2
    Сергей Забурдаев, 30.07.2021 15:03
    ДАЖЕ У УЗБЕКОВ ЗОЛОТО ЕСТЬ
    И чё и чё расскажи
    Сергей Забурдаев
    Сергей Забурдаев, 30.07.2021 15:03
    -3
    ДАЖЕ У УЗБЕКОВ ЗОЛОТО ЕСТЬ
    introvert
    online
    introvert, 30.07.2021 14:23
    0
    fedd1979, 30.07.2021 14:08
    При чому тут четверте місце? Четверте місце - не медаль. Не потрібно маніпулювати. А що, по вашому, показує цей залік? На минулій Олімпіаді ми мали 11 медалей, а Аргентина - 4. Тільки в них 3 золота (27 місце), а в нас всього 2 (31 місце). А в Азербайджана взагалі - 18 медалей, але всього одне золото (знаю, що в них чужі спортсмени, в т.ч. наші, але мова не про те). То що краще вболівальнику? 18 медалей чи 4? Хай 3 з них і золоті?
    Цей залік - вітрина. Весь світ орієнтуються на нього, лише він фігурує у новинах, і лише країни-невдахи вигадують для внутрішнього користування заліки альтернативні.
    Все це розмови для бідних.
    fedd1979
    fedd1979, 30.07.2021 14:08
    +2
    introvert, 30.07.2021 13:59
    Ну так четвертые места тоже показывают уровень и развитие спорта в стране, и их у нас хоть ложкой ешь. Что же им не радуетесь?
    При чому тут четверте місце? Четверте місце - не медаль. Не потрібно маніпулювати. А що, по вашому, показує цей залік? На минулій Олімпіаді ми мали 11 медалей, а Аргентина - 4. Тільки в них 3 золота (27 місце), а в нас всього 2 (31 місце). А в Азербайджана взагалі - 18 медалей, але всього одне золото (знаю, що в них чужі спортсмени, в т.ч. наші, але мова не про те). То що краще вболівальнику? 18 медалей чи 4? Хай 3 з них і золоті?
    introvert
    online
    introvert, 30.07.2021 13:59
    -3
    fedd1979, 30.07.2021 13:50
    Тобто рейтинг (ще й такий кривий) - головне в Олімпіаді? Для держави, вболівальників краще 1 золота й більш нічого за умовних 10 бронз? Звичайно, на золоті багато емоцій, але 10 бронз краще засвідчують розвиток спорту в країні, як одне золото. До того ж є привід порадіти 10 разів, а не один. Дивно мені, що так багато людей ведеться на той рейтинг.
    Ну так четвертые места тоже показывают уровень и развитие спорта в стране, и их у нас хоть ложкой ешь. Что же им не радуетесь?
    Олег Судак
    Олег Судак, 30.07.2021 13:54
    -1
    Отак просто просрати 55 000$. А потім ниють:нема де жити,нема за що тренуватись,харчуватись,їздити.
    Обсервер Влад
    Обсервер Влад, 30.07.2021 13:52
    -3
    Эмори Блейн, 30.07.2021 13:39
    Усер на всех фронтах. При януковоще было лучше
    А это реально так, как бы печально это не звучало... И войны не было, и Крым с Донбассом были... Эх
    fedd1979
    fedd1979, 30.07.2021 13:50
    +3
    an52, 30.07.2021 13:03
    Ну не виграв то й не виграв. Що змінить у командному заліку ще одна бронза? Взагалі нічого
    Тобто рейтинг (ще й такий кривий) - головне в Олімпіаді? Для держави, вболівальників краще 1 золота й більш нічого за умовних 10 бронз? Звичайно, на золоті багато емоцій, але 10 бронз краще засвідчують розвиток спорту в країні, як одне золото. До того ж є привід порадіти 10 разів, а не один. Дивно мені, що так багато людей ведеться на той рейтинг.
    Эмори Блейн
    Эмори Блейн, 30.07.2021 13:39
    -4
    Усер на всех фронтах. При януковоще было лучше
    SandroKing
    SandroKing, 30.07.2021 13:35
    0
    Дмитрий Рыженко, 30.07.2021 12:57
    Сплюньте. Надеюсь там класса хватит. Он у буков идет вторым-третьим . Надеюсь там будет какая то из медалей.
    Харлан первой была. Напомнить результат?
    Astra
    Astra, 30.07.2021 13:23
    +1
    Василь Лавренюк, 30.07.2021 13:20
    14-25
    Спасибо
    Василь Лавренюк
    Василь Лавренюк, 30.07.2021 13:20
    +2
    Astra, 30.07.2021 13:17
    Во сколько будет плавание ?
    14-25
    alefteev77
    alefteev77, 30.07.2021 13:20
    +6
    introvert, 30.07.2021 12:58
    Чех - чемпион. Вот кто реально крут, выиграл золото в Рио в весовой категории ниже, перешел в супертяжи и опять победил. Прям белая зависть берет.
    Там круто как он своего тренера на руках носил после победы. Видно, что настоящий боец с большим сердцем.
    -
    Видно как сильно уважает тренера, и как сильно тренер гордиться своим подопечным. Молодцы чехи.