Дзюдо. Хаммо програв чвертьфінал Олімпіади і потрапив до втішного турніру

Українець ще має шанс поборотися за бронзу

Дзюдо. Хаммо програв чвертьфінал Олімпіади і потрапив до втішного турніру
© Judoinside

На Олімпійських іграх в Токіо проходить турнір із дзюдо серед чоловіків у категорії +100 кг.

Українець Яків Хаммо в чвертьфіналі зустрічався з другим номером світового рейтингу дзюдо Хісайоші Харасавою.

У важкій сутичці 27-річний спортсмен поступився іппоном.

Хаммо потрапляє до втішного турніру, де буде боротися за вихід до бронзового фіналу.

Раніше інша українка Єлизавета Каланіна поступилася в 1/8 фіналу Олімпійських ігор.

Джерело — Sport.ua

(54 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    suforza1921
    online
    suforza1921, 30.07.2021 07:53
    +12
    Хаммо один з небагатьох сьогодні, хто заслуговує поваги, попри поразку. Бився як лев проти дуже сильного суперника і господаря змагань і виклався на 100%. Шкода, що йому не зарахували результативну атаку на початку поєдинку, як і Білодід у півфіналі теж з японкою, до речі. Тримаємо кулаки за бронзу, адже єдиний наш шанс на медаль сьогодні.
    Benya23
    Benya23, 30.07.2021 08:55
    +5
    Maximus, 30.07.2021 08:30
    Как говорил преподаватель одному курсанту Академии внутренних дел: «УЧИСЬ и будь грамотным! Пока поймут, что ты дебил, ты уже майор, пока решат что с тобой делать, ты - полковник»
    Судя по твоему посту учиться ты явно не хотел в своё время ибо не знаешь элементарных вещей, а именно что НОК является негосударственной общественной организацией, которая существует за деньги спонсоров и меценатов. Если есть в друзьях спортсмены-олимпийцы, можешь спросить у них, сколько им помогает государство в лице Минспорта, а сколько НОК Украины.
    Главное, что нужно сделать – отрезать интернет в психбольницах на время олимпиад и крупных форумов. А то вылазят анал_итики, смотрящие спорт раз в 4 года и начинают стратегии развития гос.спорта выкладывать
    Сергій Лаврик
    Сергій Лаврик, 30.07.2021 08:22
    +5
    Lola, 30.07.2021 07:48
    Всі вже програли чи ще десь хтось виступить? Казали мало поїхало, та с такими результатами могли сміливо ще переполовинити кількість учасників. Навіть в фінали не кваліфікуються багато хто
    Потрібно переполовинити міністерство молоді та спорту, та олімпійський комітет. Ганьба! Виганяють легкоатлетів по причині не здачі допінг проб. Говорять, часу не було! Півроку це мало!?
    Одні condomи в міністерстві! Вигнати Гутцайта і Бубку на площу і палицею по ногах бити. Вони цей краще зрозуміють!!!
    380689434366
    380689434366, 30.07.2021 07:54
    +5
    Ололімпійський комітет україни на чолі з бубкою, давно треба брати за дупу, це галімі корупціонери які розвалили, і розвалюють спорт україни. Де ще батьки вкладають так якись результат є... А суче кодло з НОК України пора на допити в сбу і дбр. Вони тварі гроші крадуть, і хочуть ,щоб результат був в нашої збірної
    Lola
    Lola, 30.07.2021 07:48
    +5
    Всі вже програли чи ще десь хтось виступить? Казали мало поїхало, та с такими результатами могли сміливо ще переполовинити кількість учасників. Навіть в фінали не кваліфікуються багато хто
    Илья Вальчук
    Илья Вальчук, 30.07.2021 08:16
    +2
    380689434366, 30.07.2021 07:54
    Ололімпійський комітет україни на чолі з бубкою, давно треба брати за дупу, це галімі корупціонери які розвалили, і розвалюють спорт україни. Де ще батьки вкладають так якись результат є... А суче кодло з НОК України пора на допити в сбу і дбр. Вони тварі гроші крадуть, і хочуть ,щоб результат був в нашої збірної
    Олімпійський комітет - це верхівка айсбергу, яка немає ніяких повноважень , просто на олімпіадах світяться. Державне фінансування спорту - ось де проблема. В нас краще дадуть зп наглядовим радам, виділять собі на чартери. Як не можна зрозуміти, що дай людям , якусь привід для радості , хоча б раз в 2-4роки і вже легше буде керувати тою країною, бо буде спорт розвиватись, діти будуть йти в секції . Розвиток спорту це передусім командні види спорту, бо поодинці , можна тренцватись в Німеччині , а представляти Україну. Як бачимо в командних видах у нас 0! Команд. Отож поки у нас не буде , якоїсь стратегії Олімпіад (наприклад Розвиток дисциплін з найбільшою к-стю медалей) - Плавання, Гребля, Гімнастика, то будемо труситися за кожною медалю. Потрібна побудова сучасної інфраструктури для цього, а найголовніше запрошення топових тренерів , які можуть виховати з дітей Олімпійських чемпіонів
    Tomas Brown
    Tomas Brown, 30.07.2021 09:20
    +1
    suforza1921, 30.07.2021 07:53
    Хаммо один з небагатьох сьогодні, хто заслуговує поваги, попри поразку. Бився як лев проти дуже сильного суперника і господаря змагань і виклався на 100%. Шкода, що йому не зарахували результативну атаку на початку поєдинку, як і Білодід у півфіналі теж з японкою, до речі. Тримаємо кулаки за бронзу, адже єдиний наш шанс на медаль сьогодні.
    Яку результативну атаку?? Японець впав на живіт як і Тонакі-по правилам дзюдо це не оцінка точно
    Maximus
    online
    Maximus, 30.07.2021 08:30
    +1
    380689434366, 30.07.2021 07:54
    Ололімпійський комітет україни на чолі з бубкою, давно треба брати за дупу, це галімі корупціонери які розвалили, і розвалюють спорт україни. Де ще батьки вкладають так якись результат є... А суче кодло з НОК України пора на допити в сбу і дбр. Вони тварі гроші крадуть, і хочуть ,щоб результат був в нашої збірної
    Как говорил преподаватель одному курсанту Академии внутренних дел: «УЧИСЬ и будь грамотным! Пока поймут, что ты дебил, ты уже майор, пока решат что с тобой делать, ты - полковник»
    Судя по твоему посту учиться ты явно не хотел в своё время ибо не знаешь элементарных вещей, а именно что НОК является негосударственной общественной организацией, которая существует за деньги спонсоров и меценатов. Если есть в друзьях спортсмены-олимпийцы, можешь спросить у них, сколько им помогает государство в лице Минспорта, а сколько НОК Украины.
    Tomas Brown
    Tomas Brown, 30.07.2021 10:23
    0
    Alexandr Alexandr, 30.07.2021 10:12
    Я говорю не об Олимпийских играх. Это естественно, что надо отобраться. Дуброва тянет одеяло на "спартаковец", другие спортсмены не в приоритете для Дуброва.
    Прізвища назви, ну?? Бо от я весь склад то знаю збірної і резерв..
    Главное-впереди
    online
    Главное-впереди, 30.07.2021 09:26
    0
    Benya23, 30.07.2021 08:55
    Главное, что нужно сделать – отрезать интернет в психбольницах на время олимпиад и крупных форумов. А то вылазят анал_итики, смотрящие спорт раз в 4 года и начинают стратегии развития гос.спорта выкладывать
    Наоборот. Надо все выступления наших спортсменов сутками показывать на больших экранах всех площадей страны.
    Главное-впереди
    online
    Главное-впереди, 30.07.2021 09:24
    0
    Пусть снимается едет в Карпаты отдыхать. Якоффф....
    Tomas Brown
    Tomas Brown, 30.07.2021 09:23
    0
    Alexandr Alexandr, 30.07.2021 08:51
    Дуброва везде своих возит и тащит. Мафия "спартаковца". Вот и нет результатов.
    Кого він возить?? Чудо, подививсь умови кваліфікації до Токіо:всі ліцензії іменні
    Oxrannik.ua
    Oxrannik.ua, 30.07.2021 09:11
    0
    Когда бои за бронзу?
    Alexandr Alexandr
    Alexandr Alexandr, 30.07.2021 08:51
    0
    Дуброва везде своих возит и тащит. Мафия "спартаковца". Вот и нет результатов.
    Илья Вальчук
    Илья Вальчук, 30.07.2021 08:43
    0
    Maximus, 30.07.2021 08:30
    Как говорил преподаватель одному курсанту Академии внутренних дел: «УЧИСЬ и будь грамотным! Пока поймут, что ты дебил, ты уже майор, пока решат что с тобой делать, ты - полковник»
    Судя по твоему посту учиться ты явно не хотел в своё время ибо не знаешь элементарных вещей, а именно что НОК является негосударственной общественной организацией, которая существует за деньги спонсоров и меценатов. Если есть в друзьях спортсмены-олимпийцы, можешь спросить у них, сколько им помогает государство в лице Минспорта, а сколько НОК Украины.
    Вчився, я не на знання структури НОК і Міністерства. Ок, якщо навіть так, як ти говориш. Наскільки я знаю, по деяким видам спорту, Федерація сама шукає спонсорів і меценатів. Багато видів спорту , не мали можливості до недавна їздити по різним Про Турам , через брак фінансування. Про які результати може йти мова , якщо ти не можеш сконцентруватися суто на підготовці і виступах, на змаганнях з найсильнішими, щоб підіймати свій рівень. Потрібно створювати найкращі умови для тренувань в себе країні і робити все для того , щоб спортсмени мали все для досягнення результату. Ось , що я маю на увазі.
    І звичайно, якщо кошти використовуються неправильно, звільняти , а краще притягти до відповідальності.
    alekos59
    alekos59, 30.07.2021 08:13
    0
    380689434366, 30.07.2021 07:54
    Ололімпійський комітет україни на чолі з бубкою, давно треба брати за дупу, це галімі корупціонери які розвалили, і розвалюють спорт україни. Де ще батьки вкладають так якись результат є... А суче кодло з НОК України пора на допити в сбу і дбр. Вони тварі гроші крадуть, і хочуть ,щоб результат був в нашої збірної
    Як можна так про 3х кратного кавалера ордена Я Мудрого ???
    Alexandr Alexandr
    Alexandr Alexandr, 30.07.2021 10:12
    -1
    Tomas Brown, 30.07.2021 09:23
    Кого він возить?? Чудо, подививсь умови кваліфікації до Токіо:всі ліцензії іменні
    Я говорю не об Олимпийских играх. Это естественно, что надо отобраться. Дуброва тянет одеяло на "спартаковец", другие спортсмены не в приоритете для Дуброва.