Медальний залік Олімпіади. Як нам обігнати Фіджі, Бермуди і Туркменістан?

Михайло Романчук в плаванні приніс Україні четверту бронзову медаль ОІ

Медальний залік Олімпіади. Як нам обігнати Фіджі, Бермуди і Туркменістан?
© Getty Images/Global Images Ukraine

Завершилися змагання 6-го дня Олімпійських ігор 2020 у Токіо. Розіграно 112 комплектів медалей з 339. На цей момент 66 країн отримали хоча б одну нагороду.

Синьо-жовті продовжують наполегливо завойовувати тільки бронзові нагороди. 4-ту бронзу приніс плавець Михайло Романчук на дистанції 800 м вільним стилем.

Тепер Україна в медальному заліку займає 54-ту позицію. Попереду в таблиці знаходяться такі екзотичні країни як Фіджі та Бермуди (по 1 золотій), і навіть Туркменістан (1 срібло). Щоправда, якщо враховувати тільки загальну кількість медалей, то синьо-жовті ділять 17-ту позицію.

У загальному заліку ОІ-2020 попереду азіатські країни, причому Китай випередив Японію (по 15 золотих) за рахунок більшої кількості срібних нагород (7 проти 4). США замикає топ-3, маючи лише на одну золоту медаль менше. У п'ятірку кращих також входять ОКР і Австралія (по 8 перемог у медальних видах).

Олімпійські ігри 2020

Токіо (Японія), 23.07–08.08.2021

Медальний залік після 6-го дня, 29 липня

 

Джерело — Sport.ua

(90 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    olshody
    olshody, 29.07.2021 22:27
    +2
    А зачем нам их обгонять? Какие дивиденды это принесёт стране и народу?
    У нас свой путь.)
    Rocoro
    Rocoro, 29.07.2021 22:25
    -3
    Artem79, 29.07.2021 20:05
    Интересно в Польше,Португалии,Израиле и Финляндии тоже разгоняют такую "зраду".Не понимаю этого надрачивания на медальные таблицы,мы не можем бороться за первую десятку,а ниже уже такое себе самоутешение.
    Ну бути в 20 ми можемо але скажи дякую нашій убогій владі що так провела підготовку до олімпіади і дяким дно спортсменам
    Turnok
    Turnok, 29.07.2021 20:20
    0
    Да, если-бы Михаил Романчук взял-бы золото, в чём я почему-то не сомневался, мы-бы высоко прыгнули.
    Astra
    Astra, 29.07.2021 20:16
    +1
    aqua1, 29.07.2021 20:06
    Вы притягиваете за уши то что вам выгодно. Так можно любого, кто в школу начал ходить еще при СССР, отнести к "советскому спорту".
    Все чемпионы Атланты 5 лет перед этим готовились в условиях независимой Украины, это самая интенсивная подготовка.
    Проблема не в том что куда-то исчезли гениальные советские тренеры, а в том, что у молодежи мотивация пропала. Раньше все стремились в спорт, потому что это был единственный шанс поехать в капстрану, привезти шмотки и валюту. Сейчас это никому не нужно.
    Куда тренеры делись это понятно - естественная убыль.
    Почему нет спортсменов это понятно первые деньги он сможет заработать не ранее 18 лет а до этого только вложения со стороны родителей спорт одежда , питание , сборы итп , + высшее образование (учится тоже надо) и риск получится или нет?
    В общем либо поддержка со стороны государства либо такие результаты.
    Нужны доступные спорт центры на раннем возрасте + хорошие тренеры которые на раннем возрасте смогут определить есть смысл для дальнейшего движения в спорте либо нет. Если да то гос поддержка обязательна для такого спортсмена.
    aqua1
    aqua1, 29.07.2021 20:06
    +1
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 19:58
    Тебе же написано, в основном!
    А что же ты по верхам пробежался и все?
    Та и по перечисленным чемпионам готов поспорить.
    /
    Екатерина Серебрянская – знаменитая украинская гимнастка. Родилась в 1977 году в Симферополе. С 8 лет юная гимнастка занимается спортом на профессиональном уровне.
    Карьера
    Екатерина Серебрянская заслужила свою первую победу в 10 лет на турнире «Олимпийские надежды Украины».
    *****Как в 1987 году может быть Олимпийская надежда Украины???! В крайнем УССР ! *****
    Первые победы пришли на последний год существования СССР. Так, в 1991 году Серебрянская выигрывает Чемпионат Европы среди юниоров. На соревнованиях выигрывает золотую и серебряную медаль.
    Вы притягиваете за уши то что вам выгодно. Так можно любого, кто в школу начал ходить еще при СССР, отнести к "советскому спорту".
    Все чемпионы Атланты 5 лет перед этим готовились в условиях независимой Украины, это самая интенсивная подготовка.
    Проблема не в том что куда-то исчезли гениальные советские тренеры, а в том, что у молодежи мотивация пропала. Раньше все стремились в спорт, потому что это был единственный шанс поехать в капстрану, привезти шмотки и валюту. Сейчас это никому не нужно.
    Artem79
    Artem79, 29.07.2021 20:05
    +1
    Интересно в Польше,Португалии,Израиле и Финляндии тоже разгоняют такую "зраду".Не понимаю этого надрачивания на медальные таблицы,мы не можем бороться за первую десятку,а ниже уже такое себе самоутешение.
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 19:58
    -2
    aqua1, 29.07.2021 19:23
    Не мелите чушь. Кличко, Серебрянская и Подкопаева - это советские спортсмены? ))))
    Тебе же написано, в основном!
    А что же ты по верхам пробежался и все?
    Та и по перечисленным чемпионам готов поспорить.
    /
    Екатерина Серебрянская – знаменитая украинская гимнастка. Родилась в 1977 году в Симферополе. С 8 лет юная гимнастка занимается спортом на профессиональном уровне.
    Карьера
    Екатерина Серебрянская заслужила свою первую победу в 10 лет на турнире «Олимпийские надежды Украины».
    *****Как в 1987 году может быть Олимпийская надежда Украины???! В крайнем УССР ! *****
    Первые победы пришли на последний год существования СССР. Так, в 1991 году Серебрянская выигрывает Чемпионат Европы среди юниоров. На соревнованиях выигрывает золотую и серебряную медаль.
    Astra
    Astra, 29.07.2021 19:42
    0
    aqua1, 29.07.2021 19:23
    Не мелите чушь. Кличко, Серебрянская и Подкопаева - это советские спортсмены? ))))
    Ради интереса сейчас посмотрел призеров в Атланте от Украины, понятно что все они родились и прошли спорт школы в союзе , и гребля медали и гимнастика, худ гимнастика, парус спорт, в общем много интересных видов многие это 1 состав бывшего союза плюс добавили кто не проходил в первый состав конечно получилась сильная команда. Но сейчас не корректно сравнивать эти две сборные, подготовка и сам спорт сделал много шагов вперёд.
    aqua1
    aqua1, 29.07.2021 19:23
    0
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 19:05
    Результат Атланты базировался, в основном ,на подготовленных с советских времён спортсменах.
    Не мелите чушь. Кличко, Серебрянская и Подкопаева - это советские спортсмены? ))))
    CR9
    CR9, 29.07.2021 19:19
    +1
    avtv5555, 29.07.2021 18:40
    Если верить только прогнозам букмекеров то и Олимпийские игры проводить не надо. Возьмем мы свои 2-3 золотые медали, да и общее колличество будет больше чем в Рио. Нужно ждать и верить. Реально только 1 золотую медаль потеряли, да и та не была гарантированной. Что касается Харлан то специалисты не очень верили в ее золотую медаль. любовь знаете ли с итальянцем. И сборы прошли в Италии и тренеры итальянские, - результат очевиден.
    что за бред? Типа Ольга ну так, слила медальку, на раз с итальянцем? Где вы такие теории заговора находите, я хер его знает
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 19:05
    -4
    aqua1, 29.07.2021 17:22
    Щоб було багато золота, як в Атланті, треба не тільки розвивати мережу ДЮСШ, але й рекламувати спортивні секції серед школярів у звичайних школах. Бо зараз така молодь, що краще буде сидіти грати у відеоігри чи знімати Тіктоки.
    Результат Атланты базировался, в основном ,на подготовленных с советских времён спортсменах.
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 29.07.2021 18:57
    -4
    Профинансировали с миру по нитке.
    Кое-как подготовились в 2019-2020 к Токио2020.
    Все пики расписали, даже для Камилы Конотоп на ОИ2024.
    А подлые япошки перенесли ещё на год.
    Понятное дело денег ещё немного попилили.
    Но готовиться Два раза к Одним соревнованиям??!
    Уж увольте!!!
    Так и пролоботрясничяли целый год...
    И вот пожинаем плоды.
    Олег Судак
    Олег Судак, 29.07.2021 18:55
    +1
    Александр Науменко, 29.07.2021 18:30
    Не плутайте країну з державою. Країна у нас найкраща в світі, з державою не складається. Але те вже залежить від нас з вами.
    Золоті слова!
    Rocoro
    Rocoro, 29.07.2021 18:47
    -1
    vitaha33, 29.07.2021 17:07
    Я перепрошую, а хто саме мав брати золото? Романчук Міг взяти, але це не його профільна дисципліна, Харлан одна? Білодід? Так вона і в буків не була фаворит кою. В буків перед олімпіадою стояло на Україну більше менше 3,5. Вафоритами безумовним по коефіцієнту були троє Харлан, Хижняк і Магучік. Ще декілька близькі по коефіцієнту до золота, але не явні фаворити - Беленюк, Романчук, Лузан, Терлюга. Як кажуть в що де коли: теперь вопрос - скільки з фаворитів втратило золото? Одна Харлан, якій я особисто не прогнозував золота. Решта ще мають шанси взяти, і якщо в золото Беленюка я не вірю, Лузан скоріш теж ні, то решта мають і надалі хороші шанси. Ще раз пишу, в Ріо на 9 день змагань було 4 медалі без золота, за решта 6 днів взяли 7 медалей, 2 з них золоті. У нас теж найбільш медальні змагання ще попереду. От Китай випереджає США по золоту, але в них закінчується головні золоті змагання ( в наст. тенісі 3 золота і 3 срібла,), а в США попереду легка атлетика.
    Тому сміло можна стверджувати, що обійдем ми ті Бермуди і Фіджі, а українцям я б радив навчитись підтримувати своє, ми вміємо хіба знищувати, не вірити і критикувати. Тому і державу неможливо побудувати, бо у нас люди такі - не хочуть, щоб було в країні корупції, а самі взятки беруть. Перед тим, як когось критикувати, дай собі відповідь - а в чому ти є кращим? Що ти добився для цієї країни, свого міста, яку цеглинку вніс в розбудову? І тут 99% навіть нема що сказати, а критикувати біля телевізора як в наші раші великого розуму не треба...
    Ну давайте рахувати Харлан номер 1 в рейтингу одна з головних надій на золото провал повний рах, друге ті хто могли виграти медалі різного гатунку. Зантарая, Раддівілов, Коростильов, Костевич, Кривицька, всі боксери вилетіли зразу в тому числі призери світу і європи круто правда нормально так??????
    avtv5555
    avtv5555, 29.07.2021 18:40
    0
    Дмитрий Рыженко, 29.07.2021 17:12
    У букмекеров из украинцев, которые котируются на первом месте остались.
    Хижняк - бокс.
    Романчук -1500 вольным стилем.
    Беленюк - борьба.
    Магучих - пыржки в высоту.
    Все.
    В тройке еще Дека - тяжелая атлетика.
    Кохань - метание молота.
    Команда по фехтованию на шпагах.
    Вроде бы все.
    Зюыю Бех-Романчук только 8. Левченко тоже.
    Если верить только прогнозам букмекеров то и Олимпийские игры проводить не надо. Возьмем мы свои 2-3 золотые медали, да и общее колличество будет больше чем в Рио. Нужно ждать и верить. Реально только 1 золотую медаль потеряли, да и та не была гарантированной. Что касается Харлан то специалисты не очень верили в ее золотую медаль. любовь знаете ли с итальянцем. И сборы прошли в Италии и тренеры итальянские, - результат очевиден.
    umnuy2
    umnuy2, 29.07.2021 18:38
    +1
    aqua1, 29.07.2021 17:22
    Щоб було багато золота, як в Атланті, треба не тільки розвивати мережу ДЮСШ, але й рекламувати спортивні секції серед школярів у звичайних школах. Бо зараз така молодь, що краще буде сидіти грати у відеоігри чи знімати Тіктоки.
    Нет мотивации.
    В штатах можно стипендию намунивер получить,а у нас что?
    Только родителям деньги тратить на инвентарь,соревнования и т.д.
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 29.07.2021 18:32
    -3
    Vladislav Pohily, 29.07.2021 17:27
    Не дуже володію інформацією, який там стан справ у всіх наших федераціях, але якщо все так, як в УАФ, де десяток, якщо не більше, віцепрезидентів, які отримують сотні тисяч грн по суті просто торгуючи своїм ім'ям, то нічого дивного не має. Хтось може дорікнути, що то не державні, а приватні гроші, але навіть якщо і так, чи не краще їх використати на розвиток того ж дитячого футболу? В рік на вітер викидаються мільйони доларів, навіть важко уявити скільки на ці гроші можна купити різного інвентарю для спортивних секцій.
    Щупальці Ахметова у всіх сферах..
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 29.07.2021 18:31
    +2
    Ekvato, 29.07.2021 18:12
    Все вірно сказав, хай "вєлічієм" козиряють США, Китай і РОК, нам бути в 20ці уже величезний успіх. Економічно розвинені країни наразі 30-40і і не розганяють зраду. Спортсмени змагаються не лише за Україну, а в першу чергу, за преміальні, бо за межами олімпіади більшість видів спорту отримують смішні гроші, а ви ще від них медалей вимагаєте. Нема у олімпійських видах олігархів і меценатів, як у футболі, чудиків, які виводять команду у Першу лігу, а потім програвши Металісту з 1им спірним моментом закривають фінансування. Тому олімпійський спорт виживає як може. У нас з ентузіастів є тільки Бринзак і у зимових видах лише на біатлон надія. А у літніх видах взагалі добрих дядьків-опікунів немає. Зате футбол, на який приходить 10-15% місткості стадіону у нас у фаворі
    Сейчас в топе те, у кого лучший в мире генофонд (США), больше чем у других расходного мяса (Китай) или те, кто жрут допинг с государственным централизованным прикрытием (РОК). Мы ни к одной группе не принадлежим, да и еще вдобавок не в той временной зоне находимся. Попробуйте в 3 часа ночи встать и пробежать 5 км, днем я вот запросто, хоть 10, а ночью едва ли 2 пробегу. Еще одна демонстрация того, что кацапы - это Азия
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 29.07.2021 18:30
    +8
    rubey, 29.07.2021 17:35
    Это как в бородатом анекдоте - Какая страна, такой и терракт.
    Не плутайте країну з державою. Країна у нас найкраща в світі, з державою не складається. Але те вже залежить від нас з вами.
    Ekvato
    Ekvato, 29.07.2021 18:12
    +2
    vitaha33, 29.07.2021 17:07
    Я перепрошую, а хто саме мав брати золото? Романчук Міг взяти, але це не його профільна дисципліна, Харлан одна? Білодід? Так вона і в буків не була фаворит кою. В буків перед олімпіадою стояло на Україну більше менше 3,5. Вафоритами безумовним по коефіцієнту були троє Харлан, Хижняк і Магучік. Ще декілька близькі по коефіцієнту до золота, але не явні фаворити - Беленюк, Романчук, Лузан, Терлюга. Як кажуть в що де коли: теперь вопрос - скільки з фаворитів втратило золото? Одна Харлан, якій я особисто не прогнозував золота. Решта ще мають шанси взяти, і якщо в золото Беленюка я не вірю, Лузан скоріш теж ні, то решта мають і надалі хороші шанси. Ще раз пишу, в Ріо на 9 день змагань було 4 медалі без золота, за решта 6 днів взяли 7 медалей, 2 з них золоті. У нас теж найбільш медальні змагання ще попереду. От Китай випереджає США по золоту, але в них закінчується головні золоті змагання ( в наст. тенісі 3 золота і 3 срібла,), а в США попереду легка атлетика.
    Тому сміло можна стверджувати, що обійдем ми ті Бермуди і Фіджі, а українцям я б радив навчитись підтримувати своє, ми вміємо хіба знищувати, не вірити і критикувати. Тому і державу неможливо побудувати, бо у нас люди такі - не хочуть, щоб було в країні корупції, а самі взятки беруть. Перед тим, як когось критикувати, дай собі відповідь - а в чому ти є кращим? Що ти добився для цієї країни, свого міста, яку цеглинку вніс в розбудову? І тут 99% навіть нема що сказати, а критикувати біля телевізора як в наші раші великого розуму не треба...
    Все вірно сказав, хай "вєлічієм" козиряють США, Китай і РОК, нам бути в 20ці уже величезний успіх. Економічно розвинені країни наразі 30-40і і не розганяють зраду. Спортсмени змагаються не лише за Україну, а в першу чергу, за преміальні, бо за межами олімпіади більшість видів спорту отримують смішні гроші, а ви ще від них медалей вимагаєте. Нема у олімпійських видах олігархів і меценатів, як у футболі, чудиків, які виводять команду у Першу лігу, а потім програвши Металісту з 1им спірним моментом закривають фінансування. Тому олімпійський спорт виживає як може. У нас з ентузіастів є тільки Бринзак і у зимових видах лише на біатлон надія. А у літніх видах взагалі добрих дядьків-опікунів немає. Зате футбол, на який приходить 10-15% місткості стадіону у нас у фаворі