Сестри Кіченок: «Суперниці не дали нам шансів. Вдячні всім за підтримку»

Українки не зуміли пробитися в півфінал парного розряду

Сестри Кіченок: «Суперниці не дали нам шансів. Вдячні всім за підтримку»
© facebook.com/olympicua

Українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок в 1/4 фіналу Олімпійського парного тенісного турніру поступилися представницям Російського олімпійського комітету з результатом 2:6, 1:6.

«Під час сьогоднішньої зустрічі ми доклали всіх зусиль. Суперниці не давали шансів, але ми намагалися змінити тактику. На жаль, не вдалося реалізувати моменти до кінця», - кажуть дівчата.

«Наш виступ на Олімпійських іграх завершено. Ми дуже вдячні всім вболівальникам за підтримку, яка завжди дуже важлива для нас й яку ми дуже цінуємо», - додали сестри Кіченок.

Джерело — НОК України

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    smile870
    smile870, 28.07.2021 19:35
    0
    alekos59, 28.07.2021 09:36
    Странно ведут себя наши бывшие и настоящие. Борзов пьет водочку с тарпищевым обсуждают матч сестер с москалыхами и в результате в одну калитку. А министр гутцайт вообще нанялся судить финальный бой саблисток москалых. У нас что,опять мир дружба жвачка ??.
    Видишь, как тебе в очередной раз не повезло. Кругом зрада зрадная. Представляешь, украинки еще и руки "москалыхам" пожали. Понимаю, что ты этого не переживешь, поэтому, как настоящий патриот, пойди сделай себе харакири.
    alekos59
    alekos59, 28.07.2021 12:43
    -2
    Zinch87, 28.07.2021 11:55
    Судьи не "нанимаются", их назначают. Почувствуй разницу
    Я ж тебе и говорю чудило ты эдакий, они там мутят с москалями борзов, гутцайт. Он министр или судья??? Ты мне еще расскажи как назначают судей в худ гимнастике умник.
    alekos59
    alekos59, 28.07.2021 12:43
    -2
    Zinch87, 28.07.2021 11:55
    Судьи не "нанимаются", их назначают. Почувствуй разницу
    Я ж тебе и говорю чудило ты эдакий, они там мутят с москалями борзов, гутцайт. Он министр или судья??? Ты мне еще расскажи как назначают судей в худ гимнастике умник.
    Zinch87
    Zinch87, 28.07.2021 11:55
    +3
    alekos59, 28.07.2021 09:36
    Странно ведут себя наши бывшие и настоящие. Борзов пьет водочку с тарпищевым обсуждают матч сестер с москалыхами и в результате в одну калитку. А министр гутцайт вообще нанялся судить финальный бой саблисток москалых. У нас что,опять мир дружба жвачка ??.
    Судьи не "нанимаются", их назначают. Почувствуй разницу
    alekos59
    alekos59, 28.07.2021 09:36
    -1
    Странно ведут себя наши бывшие и настоящие. Борзов пьет водочку с тарпищевым обсуждают матч сестер с москалыхами и в результате в одну калитку. А министр гутцайт вообще нанялся судить финальный бой саблисток москалых. У нас что,опять мир дружба жвачка ??.