Фехтування. Рейзлін пробився до півфіналу Олімпійських Ігор

Український шпажист буде боротися за вихід у фінал

Фехтування. Рейзлін пробився до півфіналу Олімпійських Ігор
© segodnya.ua

На Олімпіаді в Токіо на змаганнях з чоловічої шпаги відбулися чвертьфінальні поєдинки.

Українець Ігор Рейзлін в протистоянні з єгиптянином Мохамедом Ельсайедом зумів перемогти з результатом 15:13.

У півфіналі Ігор битиметься з французом Романом Канноне. Півфінальний поєдинок розпочнеться о 13:25.

Раніше вилетіли Богдан Нікішин та Роман Свічкарь.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Stelios Komnin
    online
    Stelios Komnin, 25.07.2021 13:39
    0
    Kapitan Vrungel, 25.07.2021 13:02
    Это реально шанс на медаль.
    Француза должен проходить точно, а в финале - уже как будет...
    Точно говорите? Французы - родоначальники фехтования. Вообще есть смысл изменить правила. К примеру, не считать уколы в руку и обоюдные не засчитывать.
    Kapitan Vrungel
    online
    Kapitan Vrungel, 25.07.2021 13:02
    +1
    Это реально шанс на медаль.
    Француза должен проходить точно, а в финале - уже как будет...
    Vitaliy Korets
    Vitaliy Korets, 25.07.2021 12:38
    +5
    Oliynuk_sport, 25.07.2021 12:04
    Козацькому роду нема переводу! Ух ти Рейзлін! Неочікувано, але приємно, треба тримати кулаки й далі.
    Що неочікуваного? Чувак в топ-3 світового рейтингу. Один з фаворитів Олімпіади
    Oliynuk_sport
    Oliynuk_sport, 25.07.2021 12:04
    +5
    Козацькому роду нема переводу! Ух ти Рейзлін! Неочікувано, але приємно, треба тримати кулаки й далі.
    Odin
    Odin, 25.07.2021 11:55
    +11
    Kanarejka, 25.07.2021 11:47
    А наступний суперник - француз, взагалі як? Теоретично прохідний? Підскажіть
    Он 23 в рейтинге. Игорь третий. В теории как-бы очень хорошо как для полуфинала. Но француз в 1/4 выбил кацапа, который был вообще второй. Специфика Олимпиады
    Kanarejka
    online
    Kanarejka, 25.07.2021 11:47
    +4
    А наступний суперник - француз, взагалі як? Теоретично прохідний? Підскажіть
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 25.07.2021 11:26
    -8
    Нудные шпаги и рапиры. Сабли веселей.)
    Сергей Романчиков
    online
    Сергей Романчиков, 25.07.2021 11:24
    -6
    На главную! На х оттуда Монфис
    Odin
    Odin, 25.07.2021 11:23
    +7
    Хорошая сетка, но все встречи очень на тоненького. Все может быть. Так что Игорек, просто кайфони в 1/2 и будь как будет!)
    fedd1979
    fedd1979, 25.07.2021 11:23
    +14
    От ще тільки Рейзліну 4-го місця не вистачало. Два вже маємо за півтори дні. Та й на всіх Олімпіадах. здається, в нас їх вдосталь. Так що давай, Ігор, жми!
    Cherevik22
    Cherevik22, 25.07.2021 10:58
    +18
    Давай, козак!!!
    alefteev77
    alefteev77, 25.07.2021 10:53
    +22
    Поки мовчимо та тримаємо кулаки.