ОФІЦІЙНО. Бій життя. Усик підписав контракт на поєдинок з Джошуа

Місце і дата проведення затверджені

ОФІЦІЙНО. Бій життя. Усик підписав контракт на поєдинок з Джошуа
© Getty Images / Global Images Ukraine. Олександр Усик

Український боксер Олександр Усик (18-0, 13 КО) підписав контракт на чемпіонський бій у суперважкій вазі проти британця Ентоні Джошуа (24-1, 22 КО), який володіє титулами WBA, WBO і IBF.
 
Поєдинок відбудеться 25 вересня в Лондоні на стадіоні «Тоттенхем Хотспур» (місткість арени близько 62 тисяч).
 
Нагадаємо, Усик отримав бій з Джошуа по лінії WBO, де він є обов'язковим претендентом.
 
В останньому бою Джошуа в грудні 2020-го року нокаутував болгарина Кубрата Пулєва, а Усик в жовтні того ж 2020-го перебоксував британця Дерека Чісору.
 
Читайте також: Олександр КРАСЮК: «Зустріч із Джошуа - бій життя для Усика»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(194 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
      ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 22.07.2021 10:01
    -1
    Petro_ua, 21.07.2021 18:40
    Ми добиваємося не того, щоб Усик нас почув… він вже не зміниться(((
    На жаль, ватність невиліковна)
    Ми хочемо пояснити людям (не ботам), які тут читають новини та іноді щось пишуть… що спортсмени, які не поважають країну за яку виступають, повинні іґноруватися та бути ізгоями у суспільстві до того часу, поки не зрозуміють свою пимилку, покаяться та вибачаться… або другий варіант- звалити до Ростова!
    Ви, хлопці, не там "копаєте"! Знайшли собі двох цапів-відбувайло і крутите! А там де дійсно "копати" потрібно, ви неспроможні і не хочете собі в цьому зізнатись!
    SportsMan
    online
      SportsMan, 22.07.2021 07:55
    0
    andreypoltava234, 21.07.2021 14:59
    вони є загрозою національній безпеці України) тому ворога та його думки українцям треба знати) ну а якщо говорити про тебе, то твій маломосковський світогляд побудований на окремому сегменті їх масової культури та школи) тому тобі також повинно бути цікаво, що про тебе думають ті, завдяки яким ти сформувався як організм)
    Кто? Сантехник Вася из Ростова, который называет тебя хохлом? Серьезная угроза.
    Видимо, для тебя будет сюрпризом, но украинцы их тоже не первый год называют мoскалями, кацапами и более нелицеприятными словами, и далеко не с 2014 года, а давным давно.
    А самое интересное - это твое сообщение об угрозе национальной безопасности с улыбающимся смайлом. Тебе радостно от угрозы, мoскаль?!
    Slavanacii
      Slavanacii, 22.07.2021 02:01
    +2
    Як казав американський козак Теофімо "Слава Україні"...Схоже Ентоні від тебе чекаю перемоги !
    А по факту жодна "православна сука " типу усика та лома не в силі вичавити з себе декілька слів на пошану та вдячність до захисників та героїв України !
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 22.07.2021 00:00
    0
    Мега бій, поєдинок буде на стадіоні в Лондоні, важко сказати хто фаворит, гадаю Джошуа. Усик сильний боксер.
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 21.07.2021 18:40
    +1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:23
    А чого ви добиваетесь у своїх коментарях? Вірогідність того, що Усик зайде на сайт і прочитає ваші коментарі - близька до нуля!
    Ми добиваємося не того, щоб Усик нас почув… він вже не зміниться(((
    На жаль, ватність невиліковна)
    Ми хочемо пояснити людям (не ботам), які тут читають новини та іноді щось пишуть… що спортсмени, які не поважають країну за яку виступають, повинні іґноруватися та бути ізгоями у суспільстві до того часу, поки не зрозуміють свою пимилку, покаяться та вибачаться… або другий варіант- звалити до Ростова!
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 21.07.2021 18:32
    +1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:07
    То ти вирішив знайти самого винного: - Олександра Усика! І обсирати! - Від цього ж стане легше!
    Ти помилився, він не Олександр! На жаль, він вважає себе Александром… він асоціює себе не з Україною та її традиціями , зокрема мовними… а з рашкою(((
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 21.07.2021 16:43
    -1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:23
    А чого ви добиваетесь у своїх коментарях? Вірогідність того, що Усик зайде на сайт і прочитає ваші коментарі - близька до нуля!
    усик - то один з багатьох ворогів існування України)) яка різниця, прочитає він чи ні))) важливо, щоб в Україні то розуміло якомога більше людей) а усик як підтримував московію, так і буде підтримувати) так як і будь-який колаборант)
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 21.07.2021 15:30
    +4
    Vaso, 21.07.2021 15:23
    "Давай подорви Санек" Вася он уже подорвал действительно псевдо патриотам, которые вместе с ним ноют, что засудили папаченка, реванш подавай ему немедленно и за копейки.
    "Давай подорви Санек" - что-то похожее орали в Москве в 2013 россияне когда наш Вовей деклассировал Пельмешкина, и че-то их "Давай, Саня, порви его" не помогли.
    Vaso
    online
      Vaso, 21.07.2021 15:23
    0
    maxaonin8, 21.07.2021 00:11
    Давай Санёк! Только победа, ибо "фитоняшка" - далеко не тот боксер, которого нельзя победить. Ну и заодно подорви пуканы всем этим конченым псевдопатриотеческим мразям.
    "Давай подорви Санек" Вася он уже подорвал действительно псевдо патриотам, которые вместе с ним ноют, что засудили папаченка, реванш подавай ему немедленно и за копейки.
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
      ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:23
    -3
    andreypoltava234, 21.07.2021 15:10
    то один з московських колаборантів)) якщо говорити про спорт, то один з головних))
    А чого ви добиваетесь у своїх коментарях? Вірогідність того, що Усик зайде на сайт і прочитає ваші коментарі - близька до нуля!
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 21.07.2021 15:10
    +1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:07
    То ти вирішив знайти самого винного: - Олександра Усика! І обсирати! - Від цього ж стане легше!
    то один з московських колаборантів)) якщо говорити про спорт, то один з головних))
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
      ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 15:07
    -7
    Petro_ua, 21.07.2021 14:31
    Я і є простий народ!
    Я пишу, те від чого мені дуууже жарко!
    То ти вирішив знайти самого винного: - Олександра Усика! І обсирати! - Від цього ж стане легше!
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 21.07.2021 14:59
    +2
    SportsMan, 21.07.2021 06:35
    кого интересует, что там считают мoскали?
    вони є загрозою національній безпеці України) тому ворога та його думки українцям треба знати) ну а якщо говорити про тебе, то твій маломосковський світогляд побудований на окремому сегменті їх масової культури та школи) тому тобі також повинно бути цікаво, що про тебе думають ті, завдяки яким ти сформувався як організм)
    Dmytro
    online
      Dmytro, 21.07.2021 14:41
    +1
    Otaman, 21.07.2021 13:24
    усік має таке ж відношення до України, як расєя до борщу.
    московія має приблизно таке ж відношення до всього істино руського (себто передусім українського і також білоруського) як, наприклад, Румунія до Римської імперії.
    Dmytro
    online
      Dmytro, 21.07.2021 14:37
    +1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 14:28
    Ти в своїх текстах зачіпаєш такі поняття, від яких простому народові ні холодно ні жарко! І на цьому фоні хочеш виглядати суперпатріотом!
    мені байдуже на "какіх разніц" і вату
    Dmytro
    online
      Dmytro, 21.07.2021 14:36
    0
    Petro_ua, 21.07.2021 14:29
    «Бесполезный рудимент» - це, якраз ті, хто ненавидить все українське! Ті, хто готові не виконувати приписи державних органів, які, навіть, під примусом будуть чинити опір державі…
    Таких ми вже бачили у Криму та Донецьку/Луганську…
    Через таких, як ти, у нас війна! Люди із твоїми поглядами це прямі диверсанти!
    Я вже чув раніше від таких, як ти… що українського дубляжу фільмів не буде! що держ. службовці зможуть писати російською, що буде друга державна та інше пропаганд. лайно…
    Де вони усі зараз?
    Слава Україні!
    Героям Слава!
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 21.07.2021 14:31
    -1
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 14:28
    Ти в своїх текстах зачіпаєш такі поняття, від яких простому народові ні холодно ні жарко! І на цьому фоні хочеш виглядати суперпатріотом!
    Я і є простий народ!
    Я пишу, те від чого мені дуууже жарко!
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 21.07.2021 14:29
    0
    UaUa, 21.07.2021 14:06
    Особа и организация (или что там у них это, мовный патруль или как) которая прямо противоречит своими действиями и существованием ст.10 Конституции Украины для меня, как и для каждого гражданина, не может быть ни чем больше любительской организацией). И поэтому все его «высновки», советы и рекомендации он может засунуть себе в … Юридической силы даже не имеют его штрафы, бесполезный рудимент )
    «Бесполезный рудимент» - це, якраз ті, хто ненавидить все українське! Ті, хто готові не виконувати приписи державних органів, які, навіть, під примусом будуть чинити опір державі…
    Таких ми вже бачили у Криму та Донецьку/Луганську…
    Через таких, як ти, у нас війна! Люди із твоїми поглядами це прямі диверсанти!
    Я вже чув раніше від таких, як ти… що українського дубляжу фільмів не буде! що держ. службовці зможуть писати російською, що буде друга державна та інше пропаганд. лайно…
    Де вони усі зараз?
    Слава Україні!
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА
    online
      ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 14:28
    -4
    Petro_ua, 21.07.2021 14:08
    Я не крутий писака, а людина, громадянин України, який не може пояснити своїй донечці, (яка не розуміє російської), чому спортсмен, якого я завжди підтримував та вболівав говорить чужою мовою!
    Більше того- мовою ворога!
    Ти в своїх текстах зачіпаєш такі поняття, від яких простому народові ні холодно ні жарко! І на цьому фоні хочеш виглядати суперпатріотом!
    Petro_ua
    online
      Petro_ua, 21.07.2021 14:08
    0
    ВОССТАВШИЙ ИЗ БАНА, 21.07.2021 13:51
    А ти крутий писака! Від того що він програє, і Крим до України повернеться, і рівень життя населення підніметься! Молодець!
    Я не крутий писака, а людина, громадянин України, який не може пояснити своїй донечці, (яка не розуміє російської), чому спортсмен, якого я завжди підтримував та вболівав говорить чужою мовою!
    Більше того- мовою ворога!
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 20.07.2021 18:35
    +14
    OKs100, 20.07.2021 18:34
    Это конец карьеры Джошуа, у него нет ничего чтобы он мог противопоставить Усику.
    Хорошая шутка
    Sukiyaki
    online
      Sukiyaki, 20.07.2021 18:55
    +13
    Да ладно, прям бой жизни..
    Скорее чек жизни
    Юхим Голд
    online
      Юхим Голд, 20.07.2021 20:11
    +12
    Важко пояснити це в декількох реченнях,але я вірю, що Сашко дійсно патріот і любить Україну.Бажаю тільки перемоги !
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.07.2021 20:39
    +11
    Сколько здесь собралось псевдопатриотов. Саня Усик представляет нашу страну. Выходит на ринг под нашим флагом, флагом Украины. И нормальные украинцы будут болеть за нашего боксера.
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 20.07.2021 19:11
    +11
    Вусику буде важко, але є невеликий шанс перебоксувати Джошуа.
    Evgeny_Boykinyuk
      Evgeny_Boykinyuk, 20.07.2021 18:45
    +11
    усик хороший крузер но в хеви против топов ему ничего не светит
    88serhiiO
      88serhiiO, 20.07.2021 18:57
    +9
    ДжошUA
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.07.2021 21:43
    +7
    Ох и ватанов тут развелось. Усик и Ломусик к попам российским бегают. Это те попы, которые Гиви и Моторолу на "дела" благословляли.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.07.2021 18:47
    +7
    euro2012_za_2012euro, 20.07.2021 18:37
    Бой за пояс WBO, "сало" в виде остальных поясов Джошуа на всякий случай перепрятал!
    Бій по лінії WBO, а не за пояс WBO читай уважніше, а на кону стоятимуть усі пояси, однак яке це має значення хіба що Усік зможе впритул побачити свою нездійсненну мрію - три з чотирьох чемпіонських пояси у надважкій категорії...
    Otaman
      Otaman, 21.07.2021 13:24
    +5
    усік має таке ж відношення до України, як расєя до борщу.
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 21.07.2021 15:30
    +4
    Vaso, 21.07.2021 15:23
    "Давай подорви Санек" Вася он уже подорвал действительно псевдо патриотам, которые вместе с ним ноют, что засудили папаченка, реванш подавай ему немедленно и за копейки.
    "Давай подорви Санек" - что-то похожее орали в Москве в 2013 россияне когда наш Вовей деклассировал Пельмешкина, и че-то их "Давай, Саня, порви его" не помогли.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 21.07.2021 11:56
    +4
    Евгений Ермаков, 21.07.2021 07:14
    Интересно будет посмотреть. Болею за Александра, нелегко придётся в этом весе, но боксер хороший.
    Ватан ватана видит издалека.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 21.07.2021 00:14
    +4
    Павел Рева, 20.07.2021 23:04
    а-а-а-а-а вот, я это и пытаюсь донести. Нормально там, к нам относятся. Нет такого там, кроме Педеральных каналов. Посмотрите инсту, разные оппозиционные паблики. Там своих проблем, хватает с головой. Нормальным людям, не до нас, их самих бесит роиссия24 с соловьевым.
    Вот пусть дают свободу народам Российской федерации (империя). Когда будет независимая Осетия, Чечня, Татарстан, Башкирия, Калмыкия, Башкиртостан - вот тогда приходите обсудим.
    -
    Россия - это была и есть империя, тюрьма сотен народов со всеми вытекающими. Страна которая ездит на мерсах и бмв и кричит "можем повторить". Страна лжецов, лентяев и быдла в большинстве своем.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 20.07.2021 22:49
    +4
    Павел Рева, 20.07.2021 22:40
    Я просто не понимаю, откуда взялось то, что в Роиссии, все сплошь и рядом не любят Украинцев, что все голосуют за Кабаева. Отсюда и эта полемика.
    Россия - это империя, хитрая и злобная. Верить россиянам нельзя. У них земель в 4 раза больше всего ЕС. Вот пусть себе строят "русский мир". А нас пусть не трогают.
    -
    Россия себя показала последниее 400 лет - это лжецы, безбожники и нелюди. А российский народ, очень разный. С империей на равных может разговаривать только другая империя.
    Invulnerable
      Invulnerable, 20.07.2021 21:26
    +4
    Нуу тут либо Усик если выиграет то продолжит карьеру ,после проигрыша можно вешать перчатки
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 20.07.2021 19:11
    +4
    Давай Усик !
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.07.2021 22:27
    +3
    alefteev77, 20.07.2021 22:06
    То ли дело русский мир в ДНР и ЛНР. Ты надеюсь туда в отпуск ездишь? Как там Абхазия, Осетия, Приднестровье и другие очаги "русского мира"? Есть ли счастье у людей?
    Понятия не имею. Там, где я живу и куда в отпуск езжу, азовское или черное море. А там, где проходил так называемый русский мир, думаю ты также знаешь, ничего хорошего нет и не будет.
    Павел Рева
    online
      Павел Рева, 20.07.2021 22:25
    +3
    andreypoltava234, 20.07.2021 22:18
    ну ти ж спілкуєшся з ними)) але для них ти звичайний хахол)) навіть якщо ти жодного слова не знаєш українською і підтримуєш повністю московитів, то для них ти ніколи не будеш людиною) навіть десятого сорту) бо тобі не пощастило мати українське громадянство))
    Чувак, у тебя кроме смайликов, всё мимо.
    Павел Рева
    online
      Павел Рева, 20.07.2021 22:14
    +3
    alefteev77, 20.07.2021 22:08
    Так Медведчук, Аваков и Рабинович тоже украинцы. Только что у них украинского? Да кроме паспорта ничего... срать они хотели на Украину.
    Юля, Порох, Ани Лорак, Зеленский. Мы так можем, продолжать до бесконечности. Ключевой тогда вопрос, что делает нас, Украинцев - Украинцами ?
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.07.2021 22:00
    +3
    andreypoltava234, 20.07.2021 21:44
    ну, от ти живеш в Україні, а працюєш на рф) а діаспора в США домагалася санкцій проти рф)) крім того. вони зберігають мову..культуру..домоглися в Північній Америці визнання Голодомору геноцидом) і багато чого ще)
    Какой же ты смешен и жалок