ВІДЕО. Так хто винен? Аварія Хемілтона і Ферстаппена
Спірний момент на старті гонки
На старті Гран-прі Великобританії претенденти на титул Льюїс Хемілтон і Макс Ферстаппен зіткнулися в одному з поворотів.
В результаті Ферстаппен полетів в бар'єри, а Хемілтон отримав штраф в 10 секунд, що не завадило британцеві виграти гонку.
Так хто винен і чи справедливе покарання отримав Льюїс?
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
04 лютого 2026, 07:59
0
Легендарний футболіст негативно відноситься до натуралізації гравців
Авто/мото
|
03 лютого 2026, 13:22
0
Команди та пілоти вже випробували нову техніку
Футбол
|
03.02.2026, 20:07
Коментарі 8
Популярні
Нові
Старі
Сам факт що "спірний" момент підтверджує що вина приблизно рівна. Дивує як люди які постійно дивляться Формулу 1 можуть казати що є сто процентна вина когось.
Показати
Приховати
3 відповіді
Классное видео. Колесо нереально красиво летело параллельно болиду.
Поворот скоростной и Макс хотел по оптимальной траектории войти в следующий, поэтому резко взял вправо не обращая внимания на машину Льюиса. Если бы вылетел Хэмилтон, то десятью секундами Макс не отделался бы. Удар был краем заднего колеса в центр переднего, а это говорит о том, что именно машина Макса резко смещалась в сторону.
Я, відверто кажучи, не зрозумів - за який саме маневр покарано Хема? Здається, 10 сек пенальті - це дипломатичне рішення від стюартів, аби якось відреагувати на виліт Макса.
Показати
Приховати
1 відповідь
Популярні новини