НХЛ. Монреаль зробив камбек і переміг Вегас в овертаймі

Гра Кері Прайса допомогла Канадієнс перемогти

© Getty Images/Global Images Ukraine

Монреаль з результатом 1:1 в серії півфіналу Кубка Стенлі проти Вегаса повернувся додому і на своєму льоду переграв суперника 3:2 в овертаймі.

При цьому Канадієнс були змушені грати без тренера Домініка Дюшарма, якого ізолювали через коронавірус.

Господарі двічі поступалися в рахунку, але зрівняли результат і виграли в першому овертаймі. Героями зустрічі стали воротар Кері Прайс, який зробив 43 сейви, і автор двох шайб форвард Джош Андерсон.

Плей-оф НХЛ. Третій раунд

Монреаль - Вегас 3:2 (в першому овертаймі)

Шайби: 23:18 Рой - 3 - 0:1, 23:54 Кофілд - 2 (Сузукі) - 1:1, 42:22 П'єтранджело - 4 (Пасіоретті, Носек) - 1:2, 58:05 Андерсон - 2 - 2:2, в першому овертаймі 12:53 Андерсон - 3 (Байрон, Котканіємі) - 3:2

Воротарі: Прайс - Флері

Кидки: 27 - 45

Монреаль веде в серії 2:1

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!