Збірна журналістів України стала володарем Парламентського кубку

Як журналісти депутатів у футбол обіграли

383
1

На стадіоні НТК ім. Баннікова відбувся шостий щорічний благодійний матч «Парламентський кубок – 2021» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України».

Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України. Його організаторами виступили: Українська асоціація футболу, Українська прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Основна мета матчу – допомога дітям-переселенцям зі Сходу України. По завершенню матчу сотні дітей Луганщини та Донеччини отримають професійну футбольну форму та спортивне спорядження.

Благодійний матч відбувся під патронатом Президента УАФ Андрія Павелка за підтримки мецената Едуарда Мкртчана.

Водний партнер благодійного матчу корпорація «Оболонь».

На футбольний матч підтримати команди завітали діти зі Сходу України, які отримали від організаторів та спонсорів солодкі подарунки та м’ячі.

Перед стартовим свистком матчу Гімн України виконала українська співачка Юлія Цюпило.

На матч завітали почесні гості: Перший Віце-президент УАФ Вадим Костюченко, заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко, народний депутат України Василь Мокан, Едуард Мкртчан, Меценат, за підтримки якого відбувся Парламентський кубок.

Збірна народних депутатів у складі: Олександр Пасічний, Василь Мокан, Олександр Кабанов, Андрій Герус, Богдан Кицак, Дмитро Костюк, Андрій Кожем’якін, Іван Крулько, Нестор Шуфрич, Микола Скорик, Василь Расшивалов, Андрій Тимошенко, Дмитро Мороз, Олег Сусак, Гулієв Фархад, Геннадій Кривошея, Едуард Мкртчан.

Збірна журналістів України: Андрій Воробей, Євген Кузьменко (телеканал Футбол), Ярослав Твардовський (Динамоманія), Василь Саф’янюк (ICTV), Вадим Дробашко, Антон Уздимир (ІА Центр новин), Максим Корзун, Євген Перестенко (Перший національний), Олександр Ващук, Олег Ящук (Еспресо ТВ), Олександр Сєрцов (4 студія), Сергій Ситник (Футбум), Віктор Медвідь (Прямий канал), Олександр Пузик (Футбол юа), Володимир Курінний (4 канал), Ігор Бондаренко (пресс-служба Динамо), Станіслав Романов (пресс-служба Колос), Роман Лопатін (пресс-служба Олімпік), Сергій Циба (Sport.ua), Артем Шевченко (пресс-служба МВС).

Тренер команди: Олексій Бєлік

Президент команди: Ольга Витак, шеф-редактор ІА «Центр новин»

Журналісти розпочали із швидкого гола, на третій хвилині Євген Кузьменко відкрив рахунок в матчі. На 22-й хвилині екс-нападник збірної України та футбольний експерт Андрій Воробей подвоїв рахунок 2:0. Через 4 хвилини Роман Лопатін збільшує рахунок ще на один гол.3:0

Юні вболівальники недовго чекали на ще один гол, відзначився Станіслав Романов 4:0.

В перерві матчу на глядачів виступали переможці всеукраїнських та міжнародних змагань танцювальна студія Brilliant.

В другому таймі депутати зробили декілька замін по суті, і Герус забиває красивий гол журналістам 4:1.

Через декілька хвилин той же Герус оформив дубль 4:2. Проте журналісти не захотіли більше пропускати, Андрій Воробей відзначився другим голом у ворота депутатів 5:2. Гольову віддав Вадим Дробашко.

На 58-й хвилині журналісти збільшили рахунок - 6:2, відзначився Уздимир.

Матч закінчився перемогою pбірної журналістів України. Журналісти вп'яте стають володарями Парламентського кубку, в депутати отримують срібні медалі.

Але головна перемога дістанеться дітям смт. Комишуваха. Нова професійна, футбольна форма та спортивне спорядження поїдуть до юних чемпіонів на Луганщину.

Найкращим воротарем матчу визнаний: Олександр Кабанов