ЧС з хокею. Німеччина обіграла Латвію і витягла Канаду до 1/4 фіналу

Збірна Латвії у себе вдома не зуміла вийти з групи

6978
4

Два останні матчі на груповому етапі чемпіонату світу з хокею впливали на турнірну ситуацію.

Білорусь, яка вже втратила шанси на чвертьфінал, розгромно програла Росії. Збірна Російського олімпійського комітету виграла групу A.

В іншій зустрічі Німеччина і Латвія боролися за вихід в плей-оф. Цікаво, що нічия в основний час виводила б до чвертьфіналу обидві збірні і викидала б з плей-оф Канаду.

Однак Німеччина вирішила не гратися і перемогла господарів турніру в основний час, вийшовши у чвертьфінал разом з Канадою.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Росія - Білорусь 6:0

Шайби: 00:36 Нестеров (Григоренко) - 1:0, 4:29 Галімов (Гавриков) - 2:0, 9:07 Шалунов (Задоров, Нестеров) - 3:0, 10:52 Григоренко (Слепишев, Воронков) - 4 0, 18:26 Нестеров (Тарасенко, Барабанов) - 5:0, 52:08 Воронков (Слепишев, Григоренко) - 6 0

Група B

Німеччина - Латвія 2:1

Шайби: 3:13 Петерка (Зайдер) - 1:0, 6:40 Нюбелс (Пфодерл, Райхель) - 2:0, 25:55 Аболс (Белінкіш) - 2:1