Канада не зуміла обіграти Фінляндію

25137
32
Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна Швейцарії раніше вже забезпечила собі вихід в плей-оф чемпіонату світу, тому в останньому матчі особливої ​​мотивації не мала. Однак збірна закрила груповий етап перемогою над Великобританією.

А ось в іншому матчі Канаді потрібно було обов'язково обіграти Фінляндію, щоб точно пройти в чвертьфінал.

І канадці, двічі ведучи в рахунку в матчі з Фінляндією, не втримали перевагу і поступилися в серії булітів.

В результаті Канада набирає 10 очок і поки що піднімається в топ-4, однак збірну звідти можуть викинути Німеччина і Латвія, які мають по 9 очок і зіграють між собою.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Швейцарія - Великобританія 6:3

Шайби: 10:31 Хофманн (Корво, Мозер) - 1:0, 11:08 Кірк - 1:1, 16:42 Леффел (Шервен) - 2:1, 25:23 Кірк (Річардсон, Хеммонд) - 2:2 , 30:00 Алатало - 3:2, 30:20 Бертчі (Шервен) - 4:2, 38:09 Бертчі (Діас, Шервен) - 5:2, 37:45 Хішер (Курашов) - 6:2, 53:57 Коннолі (Хеммонд, Кірк) - 6:3

Група B

Канада - Фінляндія 2:3 по булітах

Шайби: 1:30 Піррі (Віларді, Ферраро) - 1:0, 21:11 Руотсоляйнен - ​​1:1, 28:18 Комтуа (Браун, Мангіпейн) - 2:1, 56:00 Руотсоляйнен (Лінделл) - 2:2