Металіст 1925 – Чорноморець. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться пряму трансляцію матчу Першої ліги

Металіст 1925 – Чорноморець. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ФК Чорноморець

У четвер, 27 травня, відбудеться матч 28-го туру Першої ліги України, в якому харківський «Металіст 1925» прийматиме одеський «Чорноморець». Початок о 19:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 27.05.2021 12:56
    +1
    Dosik, 27.05.2021 09:05
    Ти трохи помиливсяМеталіст гратиме 29 травня проти Кривбаса.
    Ти трохи помилився гратиме 29-го Метал,поки що.
    Dosik
      Dosik, 27.05.2021 09:05
    -1
    Владимир Коновалец, 25.05.2021 14:10
    Цікаво, розпишуть нічію, чи дійсно Металіст буде принципово мочити ніякий Чорноморець?
    Ти трохи помиливсяМеталіст гратиме 29 травня проти Кривбаса.
    нестор
    online
      нестор, 25.05.2021 21:24
    +1
    Владимир Коновалец, 25.05.2021 14:10
    Цікаво, розпишуть нічію, чи дійсно Металіст буде принципово мочити ніякий Чорноморець?
    После того как Верес проиграл в Луцке, Черноморец может замахнуться и на первое место. Вот это уже интересно.
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 25.05.2021 14:10
    -1
    Цікаво, розпишуть нічію, чи дійсно Металіст буде принципово мочити ніякий Чорноморець?
    az-667
      az-667, 25.05.2021 13:26
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Mr.Frost, 25.05.2021 12:55
    Ріненчани вже приїздили з шампанським святкувати ,а поїхали додому з нерозкоркованими пляшками . Натяк зрозумів?
    Намек на то,что Черноморец как и Металлист1925 не чемпионы понятен
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 25.05.2021 12:55
    +2
    Павел П, 25.05.2021 12:02
    Черноморец - чемпион!
    Ріненчани вже приїздили з шампанським святкувати ,а поїхали додому з нерозкоркованими пляшками . Натяк зрозумів?
    Андрей Никлиевич
      Андрей Никлиевич, 25.05.2021 12:08
    +2
    Матч 27 мая
    Павел П
      Павел П, 25.05.2021 12:02
    +1
    Черноморец - чемпион!
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 25.05.2021 12:55
    +2
    Павел П, 25.05.2021 12:02
    Черноморец - чемпион!
    Ріненчани вже приїздили з шампанським святкувати ,а поїхали додому з нерозкоркованими пляшками . Натяк зрозумів?
    Андрей Никлиевич
    online
      Андрей Никлиевич, 25.05.2021 12:08
    +2
    Матч 27 мая
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 27.05.2021 12:56
    +1
    Dosik, 27.05.2021 09:05
    Ти трохи помиливсяМеталіст гратиме 29 травня проти Кривбаса.
    Ти трохи помилився гратиме 29-го Метал,поки що.
    нестор
    online
      нестор, 25.05.2021 21:24
    +1
    Владимир Коновалец, 25.05.2021 14:10
    Цікаво, розпишуть нічію, чи дійсно Металіст буде принципово мочити ніякий Чорноморець?
    После того как Верес проиграл в Луцке, Черноморец может замахнуться и на первое место. Вот это уже интересно.
    Павел П
    online
      Павел П, 25.05.2021 12:02
    +1
    Черноморец - чемпион!