Збірна України з баскетболу 3х3 боротиметься за медалі престижного турніру

Українці зіграють у матчі за третє місце

619
0
ФБУ

У французському Вуароні проходить престижний турнір з баскетболу 3х3, в якому беруть участь топові команди, як у чоловічій, так і у жіночій сітці змагань. На турнір відправились й українські команди – два склади чоловічої збірної, яка отримує ігрову підготовку перед кваліфікацією чемпіоната Європи та можливого виступу в олімпійській кваліфікації. Вісім кандидатів до національної чоловічої збірної розподілено на дві команди.

Україна А: Юрій Кондраков, Ілля Нємцу, Євген Балабан, Ігор Чумаков

Україна Б: Антон Мусієнко, Денис Носков, Антон Давидюк, Роман Новіков

Обидві команди розпочали виступ у груповому раунді і посіли другі місця, вигравши по одному з двох матчів стартового етапу турніру.

Група А.

Україна А - Доміниканська Республіка 21:12

Франція А - Україна А 18:15

Група С.

Last Call (Франція) - Україна Б 15:16

США - Україна Б 21:7

Українські збірні здобули перемоги і в першому раунді плей-оф, після чого зіграли у чвертьфіналах. Україна А в 1/8 фіналу здолала міцну Угорщину, а Україна Б у запеклій боротьбі здолала команду Росії – 21:20. У чвертьфінальному раунді Україна А, на жаль, зазнала поразки, не встоявши у матчі проти США (13:22), а Україна Б здобула ще одну важку перемогу, перегравши господарів майданчику зіркових французів – 15:14.

Заключним матчем для команди Україна А на турнірі стала поразка від збірної Катару у грі за 5 місце – 18:22. Україна Б у півфінальному матчі протистояла титулованій сербській збірній – 4-разовим чемпіонам світу та 2-разовим чемпіонам Європи. На жаль, у цій грі українська збірна програла з рахунком 11:16. Але на цьому надії на призове місце для команди Олега Юшкіна не завершуються. Україна Б зіграє за третє місце у неділю, 23 травня, о 12:00 за Києвом проти команди Росії Б.