Перша сенсація на ЧС з хокею: Латвія обіграла Канаду

Перший несподіваний результат на чемпіонаті світу

Перша сенсація на ЧС з хокею: Латвія обіграла Канаду
© iihf.com

Перший ігровий день на чемпіонаті світу з хокею приніс сенсаційний результат.

Він був зафіксували в матчі, де Латвія грала з Канадою і перемогла з результатом 2:0. Звичайно, Кленові привезли зовсім слабкий склад, але перша сенсація на турнірі вже є.

Відзначимо воротаря господарів турніру Матісса Ківленікша.

В іншому матчі Словаччина обіграла Білорусь 5:2, закинувши три шайби в першому періоді.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Білорусь - Словаччина 2:5

Шайби: 3:53 Поспишил (Немек) - 0:1, 9:17 Чехларік (Гернат, Студеніч) - 0:2, 11:02 Поспишил (Росандич, Крістоф) - 0:3, 45:05 Грівік (Лантош, Чехларік ) - 0:4, 53:25 Стефанович (Костіцин), 54:22 Шарангович - 2:4, 59:15 Чехларік (Грман) - 2:5

Група B

Канада - Латвія 0:2

Шайби: 19:50 Індрашис (Кенінш, Фрібергс) - 0:1, 28:39 Батна (Кенінш) - 0:2

Джерело — Sport.ua

(104 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    norma_zap
    norma_zap, 21.05.2021 22:44
    +11
    Какой-то нонсенс, Канада априори будучи фаворитом, не забила ни одной шайбы, могла пропустить еще пару, а самые опасные моменты создавала играя в меньшинстве. Поздравляю сб. Латвии с исторической победой!
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 22.05.2021 00:10
    +4
    macamacca, 21.05.2021 23:51
    на месте латышей/латвийцев должны были бы быть МЫ - наследники бьюсиков и савчуков ...
    напьешься - будешь )))
    esk
    esk, 21.05.2021 22:53
    +1
    Ну вот вам (принадлежности для борща) и Чудо на льду - 2.
    Miracle on Ice тоже была первой из серии игр.
    Потому что это ДОМА!!! И может быть матч всей жизни для игроков.
    west_022
    west_022, 22.05.2021 19:31
    0
    andreypoltava234, 22.05.2021 19:19
    ну. русо-фашиздо радіють поразці Канади) коли вони зрозуміють, що вони вже давно їм не конкуренти?)) ані їм, ані США, ані великим хокейним європейським збірним) за титулами аквафреш може десь на 5-6 місці поки що є....) хоча, погоджуюсь, що то єдиний вид спорту, де вони можуть перемагати УКРАЇНУ))) бо в Україні цього виду спорту нема і ніколи не було)) совєтський лаптєстан в Києві був..не більше)) та й тепер в Києві лапті в основному грають))
    кто про что, а вшивый про баню
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 22.05.2021 19:19
    -1
    ну. русо-фашиздо радіють поразці Канади) коли вони зрозуміють, що вони вже давно їм не конкуренти?)) ані їм, ані США, ані великим хокейним європейським збірним) за титулами аквафреш може десь на 5-6 місці поки що є....) хоча, погоджуюсь, що то єдиний вид спорту, де вони можуть перемагати УКРАЇНУ))) бо в Україні цього виду спорту нема і ніколи не було)) совєтський лаптєстан в Києві був..не більше)) та й тепер в Києві лапті в основному грають))
    Denmark1107
    Denmark1107, 22.05.2021 09:28
    -1
    Поразка Канади, це чергове підтвердження, наскільки ці ЧС зубожіння і нікчема, особливо цей, куди по причині covid не приїде жоден Топ НХЛ кожної збірної, т.я. там запізно почалася стадія 1/8 Кубка Стенлі.
    macamacca
    macamacca, 21.05.2021 23:51
    -2
    на месте латышей/латвийцев должны были бы быть МЫ - наследники бьюсиков и савчуков ...