Parimatch Foundation провів у Запорізькій області тренування для дітей
Під час занять для дітей пройшли спортивні естафети, а також футбольний майстер-клас
21 травня в Запорізькій області на стадіоні КЗ “ФОК “Таврія” (Василівка) відбулося інклюзивне тренування з футболу для дітей в рамках програми “Так, я можу!” міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Ця програма спрямована на те, щоб заохочувати дітей займатися спортом та створювати для цього всі необхідні умови, щоб спорт був однаково доступним для всіх.
Під час занять для дітей пройшли спортивні естафети, а також футбольний майстер-клас від Олексія Годіна (фіналіст Кубка України, срібний призер молодіжного чемпіонату Європи, тренер ФК «Кремінь») та Оксани Рак (тренерка жіночої команди ФК «Металург», чемпіонка Запорізької області з футзалу).
Родзинкою цього заходу стало те, що закінчився він не на стадіоні, свято продовжилося, і після тренування всі учасники та гості проєкту безкоштовно відвідали Василівський історико-архітектурний музей-заповідник “Садиба Попова”. Цю екскурсію також організував Parimatch Foundation.
Оксана Рак: “Вдячна Parimatch Foundation за проведення такого чудового заходу. Дітям з інклюзією треба відчувати себе повноцінними у нашому світі. Гадаю, що їм все сподобалося. Особисто я була у захваті і дуже рада, що мене запросили”.
Олексій Годін: “Мені дуже приємно було взяти участь у заході, за що я хочу окремо подякувати Parimatch Foundation. У майбутньому я із задоволенням готовий знову допомогти у проведенні таких тренувань. Такі заняття для дітей мають відбуватися регулярно по всій Україні”.
Катерина Білоруська, президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation: “Всюди, де проводяться заняття програми фонду "Так, я можу!", ми зустрічаємо небайдужих людей, яких не просто хвилює майбутнє дітей з інклюзією, а які готові допомогти у нашій справі. І приємно, що серед них дуже багато професіоналів, тренерів та спортсменів і тих, хто надає необхідні умови для організації дитячих тренувань. Спорт дарує такі потрібні дітям позитивні емоції. Для дитини з інвалідністю це отримання нових вражень, задоволення від спільної гри, друзів і посмішки”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Артем Мілевський навів, як приклад, Європу
Іменитий ринг-анонсер побачив у поєдинку нічию