НБА. Вашингтон розгромив Індіану, Лень вперше в кар'єрі вийшов у плей-оф

Через 8 років українець зіграє в постсезоні

3336
2

У ніч на 21 травня відбувся матч плей-ін НБА. «Вашингтон Візардс» і «Індіана Пейсерс» розігрували останню путівку в плей-оф.

«Вашингтон» здобув переконливу перемогу з рахунком 142:115. Українець Олексій Лень вийшов в стартовому складі і за 13 хвилин на паркеті набрав 4 очки (2-2 з гри), зробив 7 підбирань, 1 блок-шот, 1 перехоплення та віддав 2 передачі.

«Вашингтон» - «Індіана» - 142:115 (30:29, 36:23, 48:31, 28:32)
«Вашингтон»: Біл (25), Вестбрук (18 + 8 підбирань + 15 передач), Хачімура (18), Нето (14), Лень (4 + 7 підбирань) - старт; Геффорд (15 + 13 підбирань + 5 блок-шотів), Гілл (10), Бертанс (9), Р. Лопес (9), Сміт (8 + 6 передач), Хатчінсон (6), Метьюз (3), Бонга ( 3).
«Індіана»: Брогдон (24), Сабоніс (19 + 11 підбирань + 10 передач + 5 втрат), Макдермотт (13), Бріссетт (10), Дж. Холідей (6) - старт; Мартін (13), Стенлі (11), А. Холідей (7), Самнер (5), Макконнелл (4), Бріма (3).

Таким чином, «Вашингтон» з 8-го місця вийшов у плей-оф НБА. У першому раунді «Візардс» зіграють з переможцем Східної конференції, «Філадельфією».

Відзначимо, що Олексій Лень перервав свою серію не потрапляння в плей-оф. Українець був лідером НБА за кількістю матчів у регулярному чемпіонаті без плей-оф. Серія українця налічувала 531 матч.