Чемпіонат світу зі снукеру: відомі всі пари чвертьфіналістів

У Шеффілді починається спекотна пора

8306
0
wst.tv. Марк Селбі

В англійському Шеффілді проходить чемпіонату світу зі снукеру. Напередодні були зіграні поєдинки 1/8 фіналу.

Стюарт Бінем став єдиним несіяним учасником чвертьфіналу. Його перша сесія з Джеймі Джонсом видалася досить напруженою - 4:4. Але друга частина поєдинку пройшла «в одні ворота» і завершилася з перевагою англійця - 10:6. А в третій, яка тривала всього 43 хвилини, Бінем був нестримний і в підсумку святкував впевнену перемогу - 13:6. При цьому на рахунку Стюарта 8 півсотенних серій і 3 сенчурі! Відзначимо, що раніше тільки два учасники кваліфікації ставали чемпіонами світу: Террі Гріффітс в 1979, а Шон Мерфі в 2005. Тож у Бінема є шанс увійти в історію.

Джадд Трамп за останні 30 місяців виграв 14 рейтингових турнірів (ніхто з інших снукеристів за цей час не завоював більше шести титулів). І тепер №1 світового рейтингу прагне до перемоги ще й на чемпіонаті світу. Хоча зустріч з Девідом Гілбертом почав невпевнено - 1:3. Однак після цього «увійшов у смак» і взяв ще чотири партії - 5:3. Другу теж провів досить сильно - оформив 3 сотенні серії і повів у рахунку 11:5. А в третій довів справу до перемоги - 13:8.

У чвертьфіналі Трамп зіграє проти Шона Мерфі, який обіграв Яня Бінтао. Шон з перших же фреймів захопив ініціативу, повівши в рахунку 6:1 і завершивши першу сесію 6:2. В принципі, цього переваги йому і вистачило, хоча на початку другої сесії він лідирував і зовсім з рахунком 8:2. Китаєць не здавався, проте в підсумку поступився - 7:13.

Ще одним чвертьфіналістом став Марк Селбі, який переміг Марка Аллена. Це означає, що серед восьми учасників 1/4 фіналу - 6 чемпіонів світу! Суперники взяли по два фрейми, після чого Селбі виграв 4 фрейма поспіль - 6:2. Друга сесія пройшла в рівній боротьбі, але перевагу Селбі не віддав - 10:6. У третій оформив справедливу перемогу - 13:7. Відзначимо, що при цьому Селбі зробив 9 півсотенних брейків і 3 сенчурі!

Крім того, почалися вже і поєдинки 1/4 фіналу. У матчах Ентоні МакГілл - Стюарт Бінем і Шон Мерфі - Джадд Трамп нічия 4:4. Ніл Робертсон лідирує в поєдинку з Кайреном Вілсоном - 5:3, а Марк Селбі виграє у Марка Вільямса 6:2.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (17-22 квітня):

Ронні О'Салліван  – Марк Джойс  – 10:4
Ентоні МакГілл  – Рікі Волден  – 10:5
Дін Цзюньхуей Стюарт Бінем  – 9:10
Стівен Магуайр Джеймі Джонс  – 4:10
Джон Хіггінс  – Тянь Пенфей  – 10:7
Марк Вільямс  – Сем Крейгі  – 10:4
Марк Аллен  – Лю Хаотянь  – 10:2