Дмитро ЧУМАК: «На Донбасі йде війна. Це був мій троллінг Кремля»

Триразовий чемпіон Європи з важкої атлетики дав відверте інтерв’ю кореспонденту Sport.ua

Дмитро ЧУМАК: «На Донбасі йде війна. Це був мій троллінг Кремля»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Дмитро Чумак

В інтерв’ю Sport.ua чемпіон Європи із важкої атлетики і одна із наших головних надій на Олімпіаді в Токіо розповів про перемогу у Москві, свій скандальний пост в Іnstagram, вакцинацію та підготовку до Олімпійських ігор.

— Після чемпіонату Європи в Москві вже пройшло майже два тижні. Емоції вже вляглися?
— Вже точно спокійніше (Посміхається). Відійшов від адреналінової ейфорії, від розуміння того, що ти – чемпіон, все вдалося. Спочатку так нормально трясло, що спати навіть не міг. Зараз вже все спокійно: розпочинаємо у штатному режимі підготовку до Олімпіади.

— Багато привітань отримали після перемоги на чемпіонаті Європи?
—Дуже багато. На різні мессенджери, напевно, повідомлень 600 отримав. В соцмережах не рахував. Думаю, декілька тисяч точно буде.

— По поверненні до України ви сказали, що не зовсім задоволені своїм виступом. Що не вийшло?
— Справа в тому, що за місяць до змагань я був дуже сильний, перебував у фантастичній формі. Скажу відверто, разом із тренером заглядали на рекорд світу – дивилися, скільки треба додати. А потім все було дуже банально. Такого в мене ще не було: за три тижні до змагань сильно захворів. Лежав із температурою і вже казав тренеру: «Може, не варто їхати на чемпіонат Європи? Не хочу ганьбитися». Він мені сказав: «Діма, все буде добре». І потроху тренування за тренуванням вдалося відновити форму і вийти на той результат, який показав у Москві. Результатом я, звичайно, задоволений, а цифрами, які підняв, не зовсім.


Getty Images/Global Images Ukraine. Дмитро Чумак

— Ви перехворіли на СOVID-19?
— Я в перший чи другий день хвороби зробив тест – і результат був негативний. Але кажуть, що в перші дні тест може не показувати позитивний результат. Але симптоми у мене всі були. І перехворіли всі – дружина, діти. Думаю, гадати немає сенсу. Скоріше за все, перехворів на коронавірус. Треба задля того, щоб впевнитися, здати ще тест на антитіла.

***

— Ваш пост в Instagram після перемоги на чемпіонаті Європи добавив вам як прихильників, так і хейтерів. Це було спонтанне рішення?
— Хейтерів точно додалося (Сміється). До речі, я прямо у Москві і написав цей пост. Бо мені декілька людей писало, мовляв, чого ти написав і втік додому. Це було 10 квітня, я тоді якраз виступав. То я ще два дні був у Москві на турнірі, а потім полетів додому. Можна навіть по квитках подивитися.

А чого мені було боятися? Це був свідомий троллінг Кремля з мого боку. Якби війна була лише в інтернеті і ми лише матюкалися один на одного, то, можливо, мій пост був би черговим триггером для того, щоб ще раз посваритися. Але, коли війська Російської Федерації на Донбасі вбивають наших хлопців, ображатися росіяни точно не мають права. Хоча краще би ми сварилися лише в інтернеті.

— Після вашого посту на вас більше підписалося людей в Instagram чи навпаки – відписалося?
— А давайте подивимося. Підписалося 1100, відписалося 700. Думаю, це росіяни (сміється). Це смішно, звичайно, але інколи і українці пишуть, що спорт поза політикою. Але я й не лізу в політику. Далеко не всі зрозуміли в тому, що я написав сарказм.

Цей пост показав, які росіяни наелектризовані. І ніхто не в курсі про війну в Україні. І вони ще дивуються, чому ми так до них ставимося. Ми не злі на них і не агресивні. Йдіть із нашої території і, можливо, років через сто ви знову будете нашим братським народом. Ось і все.

— У Олександра Усика багато раз питали: «Чий Крим?». Але він жодного разу так і не відповів…
— В деякій мірі я його розумію, бо він сам з Криму і там у нього живуть родичі. Усик, напевно, відчуває, що Крим – це його дім, але він зараз анексований. Чесно, я б не знаю, що сам би сказав.

— Добре, чий Крим?
— Крим – це, безумовно, Україна. Але зараз ця територія у нас тимчасово окупована ворогом. Сподіваюсь, що ця ситуація помаленьку, але вирішиться.

— В Instagram у вас ще була заруба із колишнім партнером по збірній України – Артемом Івановим, який після анексії прийняв російське громадянство.
— Це не заруба була. Він написав мені в коментарі: «Тобі пощастило одягти костюм чемпіона, носи його гідно». Мене зачепило слово «пощастило». Я йому відповів: «Артем, ти на чемпіонаті світу був другим – тобі теж пощастило чи ти, може, впахував на тренуваннях?». Я знаю, що все, що він отримав в спорті, він отримав від України – квартиру в Сімферополі, зарплатню. Він був призером чемпіонату Європи, світу. А перейшовши в збірну Росії, він посидів на зборах і йому сказали: «Артем, давай ти будеш чимось іншим займатися». Тому він Україну має любити, а не говорити, що комусь там пощастило.

***
— Під час змагань ви змусили всіх понервувати, взявши вагу у ривку лише з третьої спроби…
— Це була дуже нервова ситуація. Декілька хвилин довелося пережити дуже напружених. Я розумів, що можу і за бортом турніру залишитися після першої половини змагань. Слава Богу, все завершилося добре.

— Про що думали, коли йшли робити третю спробу у ривку?
— Думав про шість місяців, які провів на зборах. Два тренування на день, без сім’ї, дітей. Дуже важко пояснити, якою є ціна кожного підходу у важкій атлетиці. Тобі дається лише три спроби по декілька секунд для того, щоб реалізувати все, що ти напрацював за час підготовки. Те що ти, наприклад, перехворів перед стартом, нікого не цікавить.

— На трьох чемпіонатах Європи ви виступаєте у різній вазі. У контактних видах спорту спортсмени вибирають, в якій вазі з огляду на суперників у них більше шансів здобути перше місце. У важкій атлетиці так само?
— Чесно кажучи, ніколи про це не думав. Мені коли сказали, що я за три континентальні першості змінив три вагові категорії, сам про це задумався: «Точно!». Чомусь є такий стереотип, що спортсменам кажуть: «Більші категорії – це ж не так просто. Не переходь, бо потрібно більшу вагу підіймати». У мене чомусь цей пункт в голові не відклався. Я ніколи не думав, що якщо перейду в іншу категорію, то треба буде і з більш сильними хлопцями змагатися.


Getty Images/Global Images Ukraine. Дмитро Чумак

— В цьому році вам мали вручити золоту медаль за чемпіонат Європи-2017, яку забрали у дискваліфікованого росіянина Малігова. Передали медаль?
— Ні. Реально я не знаю жодного спортсмена, якому би передали медаль після чиєїсь дискваліфікації. З чемпіонату світу в Хьюстоні мені також не передали бронзу. Там спортсмена також дискваліфікували і я став третім. Я ніколи медалі і не чекаю. Вони ж не золоті (Сміється). На стіні повісити – і так є купа медалей.

***

— Ви вже є триразовим чемпіоном Європи, на чемпіонаті світу здобували «бронзу» і «срібло». В колекції не вистачає «золота» чемпіонату світу і Олімпіади…
— Звичайно, хочеться зробити цей крок. Бо можна бути багаторазовим чемпіоном Європи, але якщо ти чемпіон світу і переможець Олімпіади – це звучить!

— Хто буде вашим основним суперником в Токіо?
— Чесно кажучи, зараз важко сказати, бо на кожній Олімпіаді є сюрпризи. Буває, що ті, кого розглядають серед основних суперників, або не приїздять взагалі, або погано виступають. Або навпаки: ті, від кого нічого не очікуєш, вистрілюють саме на Олімпійських Іграх. На сьогодні я можу виділити трьох суперників –  вірменин, білорус і узбек. Вірменин (Симон Мартиросян, - Прим. Sport.ua) в сумі не потрапив до трійки призерів, білорус виступав в іншій ваговій категорії, бо приїхав із великою вагою.

— Графік підготовки до Олімпіади вже зверстаний?
— Так, звичайно. В цілому, все як звичайно, але з дотриманням карантинних норм. Між тренуваннями завжди включені кварцеві лампи, маски, дезінфектори, дистанція. На помості і так дистанція два метри.

— Україна отримала китайську вакцину СoronaVac для олімпійців. Плануєте вакцинуватися?
— Звичайно. Навіть якщо ефективність вакцини 30-50 відсотків, то чому би їх не використати. З приводу якихось побічних ефектів, то на сьогоднішній день вакцинувалося у всьому світі мільйонів 300 людей і та статистика побічних ефектів не виглядає, як на мене, загрозливою. Тому я абсолютно не боюся. До Олімпіади залишається три місяці і хворіти не можна. Ця історія перед чемпіонатом Європи, сподіваюсь, мене навчить. За місяць до старту треба починати пити противірусні препарати, покращувати імунітет.

— Ви поїдете на Олімпіаду в Токіо як один із фаворитів у вазі до 109 кг. Цей факт добавить більше тиску на вас чи мотивації?
— Мотивації. Я люблю, коли на мене ставлять ставки. Коли на тебе немає ніякого тиску і ти не відчуваєш відповідальності, то мені це не до душі. Я маю знати, чого я їду до Токіо.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Циба, Sport.ua

(31 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:38
    +1
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    Ватно рылое чмо, вот тебе сегодняшнее унижение украинской теннисистки Костюк, вашей рашистки Касаткиной!
    Стамбул. Костюк виграла у ще однієї росіянки на шляху до чвертьфіналу
    https://sport.ua/uk/news/534367-stambul-kostyuk-vyigrala-u-eshche-odnoy-ros
    siyanki-na-puti-k-chetvertfinalu
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:28
    0
    Elblanko, 21.04.2021 15:24
    Яке дебільне питання "чий Крим?"...
    Крим належить расєї, бо расєєю він окупований. В чому я помиляюсь??? Як усач говорив, якщо Крим наш, то чому туди не можна заїхати без закордонного паспорта?
    Крым не принадлежит раше!
    Он её временно оккупирован!
    И это две большие разницы!
    Не путайте грешное с праведным!
    Elblanko
      Elblanko, 21.04.2021 15:24
    -3
    Яке дебільне питання "чий Крим?"...
    Крим належить расєї, бо расєєю він окупований. В чому я помиляюсь??? Як усач говорив, якщо Крим наш, то чому туди не можна заїхати без закордонного паспорта?
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:00
    +4
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    Тебе ватно рылое чмо рассказать, сколько наши спортсмены раз, унижали вас парашников?
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:51
    +4
    лом, 21.04.2021 11:40
    вчера было про полный разрыв с эрэф вплоть до дипломатов и какие тогда спортсмены наши там
    А победил он в столице мордора и выложил пост неделю назад как минимум.
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:49
    +4
    У подданых масковского Улуса и иже с ними из местной ваты до сих пор подгорает!
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:35
    +7
    А в конце концов помойка москва, что в переводе с чухонского "грязная лужа" сгорит таки к хуям!
    buIIyUA
      buIIyUA, 21.04.2021 13:52
    -9
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    салоедам не понять, у них одна сальная перемога по жизни
    Eugene Jurasz 5
    online
      Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    -14
    Vaso, 21.04.2021 10:07
    Ржут лошади, указывали место россиянам и не раз, я напомню сколько раз как указывали в принципиальных поединках только в Москве 1. Кличко Поветкин, перед самим Михалковым Володя избивал скрепного витязя. 2. Футбол Россия -Украина 1-1 наши второе место заняли. россияне остались за бортом украинцы опустили перед самим путеным, Усик -Гассиев какой бы не был Саша но он украинец и сводил в лужниках в школу россиянина. хватит с тебя?
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.04.2021 11:52
    +4
    лом, 21.04.2021 11:39
    Но если они с треском проигрывают, то мы только про Свитолину или сестёр Музычук и читаем. Остальных то большинство в упор не знает. Так что давайте будем честными хотя бы перед самими собой.
    Почему Харлан выигрывала многоборье в Москве.
    Художественная гимнастика тоже. Хотя не спорю Винеровские девчули сильны.
    Я имею ввиду что нужно ездить туда это стимул сумасшедший для победы.
    Ты потом приезжаешь героем в Украину.
    Но только пафоса не надо.
    Не надо соц сетей и т.д.
    Я считаю медаль или имя в истории это круче чем соц сети.
    лом
    online
      лом, 21.04.2021 11:40
    -1
    Иван Иванов, 21.04.2021 11:38
    Та президент много шо говорил, но мало что сделал и, в этом случае, наверно оно и к лучшему)
    вчера было про полный разрыв с эрэф вплоть до дипломатов и какие тогда спортсмены наши там
    лом
    online
      лом, 21.04.2021 11:39
    -3
    Trasher311987, 21.04.2021 11:27
    По моему победа в Москве любого украинца в не зависимости от вида спорта это очень сильный троллинг.
    Победа того же Кличка над Поветкиным
    Ничья нашей сборной по футболу сумасшедший гол шевы.
    Я считаю нашим спортсменам нужно туда ехать и побеждать доказывая что спорт там прогнил, особенно футбол.
    Но если они с треском проигрывают, то мы только про Свитолину или сестёр Музычук и читаем. Остальных то большинство в упор не знает. Так что давайте будем честными хотя бы перед самими собой.
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 21.04.2021 11:38
    0
    лом, 21.04.2021 10:52
    ты отстал и там уже ООС но недавно президент сказал что уже война и его партия предложила мобилизовать весь резерв, так что скоро тут некому будет писать
    Та президент много шо говорил, но мало что сделал и, в этом случае, наверно оно и к лучшему)
    лом
    online
      лом, 21.04.2021 11:36
    -7
    Вадім Рубік, 21.04.2021 11:18
    Емм.. А ты за важкою атлетикою слідкуєш?? Наприклад, що Україна один рік пропускала у всіх змаганнях, що не могли виступати повним складом і тд???дуже багато допінгових справ є-на ОІ взагалі максимум лише 4 спортсмени від країни буде, крім Японії.
    Рускіх максимум двоє1плюс1, білорусів таксамо, туркі і грузины 2 плюс 2..тому якраз ты зара повний брєд пишеш... По піснях Ленінград.. Там є різні пісні як і в кожного виконавця
    Жаботинского знаешь? Так вот с ним в одном клубе занимался. Правда академической греблей. Но зимой в спортзале встречались. Иногда и в ресторане на комплексном обеде.
    Сказки оставь своим внукам. Наш спорт погибает вместе с экономикой и промышленностью. Не может быть никаких успехов впереди у последней страны Европы. Базис развалился.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.04.2021 11:27
    +3
    По моему победа в Москве любого украинца в не зависимости от вида спорта это очень сильный троллинг.
    Победа того же Кличка над Поветкиным
    Ничья нашей сборной по футболу сумасшедший гол шевы.
    Я считаю нашим спортсменам нужно туда ехать и побеждать доказывая что спорт там прогнил, особенно футбол.
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 21.04.2021 11:18
    +2
    лом, 21.04.2021 10:37
    особенно с Ю. Коган про Погаснул свет, окончен бал)))
    кого ты лечишь? ущербная кич попса для недоумков
    ну а про ЧЕ тут уже отписались многие и со статистикой по ЧМ
    на ЧМ нет украинских спортсменов в медалях а одни китайцы, корейцы, турки и тд ((
    Емм.. А ты за важкою атлетикою слідкуєш?? Наприклад, що Україна один рік пропускала у всіх змаганнях, що не могли виступати повним складом і тд???дуже багато допінгових справ є-на ОІ взагалі максимум лише 4 спортсмени від країни буде, крім Японії.
    Рускіх максимум двоє1плюс1, білорусів таксамо, туркі і грузины 2 плюс 2..тому якраз ты зара повний брєд пишеш... По піснях Ленінград.. Там є різні пісні як і в кожного виконавця
    лом
    online
      лом, 21.04.2021 10:52
    -9
    Иван Иванов, 21.04.2021 10:42
    Официально там АТО, а не война, но то такэ
    ты отстал и там уже ООС но недавно президент сказал что уже война и его партия предложила мобилизовать весь резерв, так что скоро тут некому будет писать
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 21.04.2021 10:42
    -7
    Официально там АТО, а не война, но то такэ
    лом
    online
      лом, 21.04.2021 10:37
    -8
    Вадім Рубік, 21.04.2021 10:30
    Неосвідчена людина, якшо ты не знаєш хто такий Діма Чумак-ты дуже погано слідкує за українським спортом:він Чемпіон Європи в 3 вагових категоріях.. Людина, що цілком може побити Світовий рекорд... З приводу пісні групи Ленінград.. Так ця група дуже сильно і найбільше та найчастіше висміює владу Росії і зокрема самого шизофреніка і тому чому вибрана саме їх пісня цілком очевидно... Тролінг Кремля саме на російській щоб їм зрозуміло було..
    особенно с Ю. Коган про Погаснул свет, окончен бал)))
    кого ты лечишь? ущербная кич попса для недоумков
    ну а про ЧЕ тут уже отписались многие и со статистикой по ЧМ
    на ЧМ нет украинских спортсменов в медалях а одни китайцы, корейцы, турки и тд ((
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 21.04.2021 10:30
    +7
    лом, 21.04.2021 10:11
    тут большинство пишет что ганьба туда ездить даже Усику и Свитолиной
    а тут какой то Чумак......кто про него знал до заметки? только по чесноку
    Неосвідчена людина, якшо ты не знаєш хто такий Діма Чумак-ты дуже погано слідкує за українським спортом:він Чемпіон Європи в 3 вагових категоріях.. Людина, що цілком може побити Світовий рекорд... З приводу пісні групи Ленінград.. Так ця група дуже сильно і найбільше та найчастіше висміює владу Росії і зокрема самого шизофреніка і тому чому вибрана саме їх пісня цілком очевидно... Тролінг Кремля саме на російській щоб їм зрозуміло було..
    BaZia
      BaZia, 21.04.2021 10:03
    +18
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 09:49
    Что-то ржу... Указать их место победой в тяжелой атлетике?) А там где русские побеждают - там они указывают место украинцам?) Логика школьника какого-то.
    Но это двуличе. Когда ехали теннисистки на турниры в Россию ... вы их грязью поливали... потому что об это было известно заранее. И ва было все равно выиграют они что-то или нет.
    А о поездке украинских тяжелоатлетов широко не освещалось и только по факту победы они стали героями, ведь они что-то выиграли на территории врага. Это самое настоящее двуличие.
    Двуличие - это когда на территории Украины воюют русские военные офицеры, но "ихтамнет". Это когда за укр.язык убивают, за национальный флаг заМордовывают, за наколку в виде герба страны отрубывают конечности, а сами вопят про ущемление русскага языка. Это когда дают коридор в Иловайске для выхода, а потом открывают огонь на поражение со всех видов оружия. Это когда сбивают пассажирский самолет с людьми с Бука, а потом рисуют картинки с укр.военными самолетами. Это когда сказали отвести войска на 100 км, и сами заняли буферную зону. И т.д. и так до бесконечности.
    А ТУТ ОБЫЧНАЯ ГРАЖДАНСКАЯ ПОЗИЦИЯ!
    Влад Старцев
    online
      Влад Старцев, 21.04.2021 07:20
    +12
    Ну молодец
    Максим Доронин
    online
      Максим Доронин, 21.04.2021 10:17
    +11
    лом, 21.04.2021 10:11
    тут большинство пишет что ганьба туда ездить даже Усику и Свитолиной
    а тут какой то Чумак......кто про него знал до заметки? только по чесноку
    Свитолина ездит на коммерческие турниры, и турнир в рашке она может пропустить практически без ущерба для рейтинга или кошелька. А вот ЧЕ - один из трех важнейших турниров в жизни спортсмена + этап подготовки к ОИ. Жаль, что различные федерации до сих пор принимают решение проводить турниры такого уровня в мордоре.
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:35
    +7
    А в конце концов помойка москва, что в переводе с чухонского "грязная лужа" сгорит таки к хуям!
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 21.04.2021 10:30
    +7
    лом, 21.04.2021 10:11
    тут большинство пишет что ганьба туда ездить даже Усику и Свитолиной
    а тут какой то Чумак......кто про него знал до заметки? только по чесноку
    Неосвідчена людина, якшо ты не знаєш хто такий Діма Чумак-ты дуже погано слідкує за українським спортом:він Чемпіон Європи в 3 вагових категоріях.. Людина, що цілком може побити Світовий рекорд... З приводу пісні групи Ленінград.. Так ця група дуже сильно і найбільше та найчастіше висміює владу Росії і зокрема самого шизофреніка і тому чому вибрана саме їх пісня цілком очевидно... Тролінг Кремля саме на російській щоб їм зрозуміло було..
    Vaso
    online
      Vaso, 21.04.2021 10:07
    +6
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 09:49
    Что-то ржу... Указать их место победой в тяжелой атлетике?) А там где русские побеждают - там они указывают место украинцам?) Логика школьника какого-то.
    Но это двуличе. Когда ехали теннисистки на турниры в Россию ... вы их грязью поливали... потому что об это было известно заранее. И ва было все равно выиграют они что-то или нет.
    А о поездке украинских тяжелоатлетов широко не освещалось и только по факту победы они стали героями, ведь они что-то выиграли на территории врага. Это самое настоящее двуличие.
    Ржут лошади, указывали место россиянам и не раз, я напомню сколько раз как указывали в принципиальных поединках только в Москве 1. Кличко Поветкин, перед самим Михалковым Володя избивал скрепного витязя. 2. Футбол Россия -Украина 1-1 наши второе место заняли. россияне остались за бортом украинцы опустили перед самим путеным, Усик -Гассиев какой бы не был Саша но он украинец и сводил в лужниках в школу россиянина. хватит с тебя?
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 21.04.2021 10:20
    +5
    Красава.Гордість України
    Vaso
    online
      Vaso, 21.04.2021 09:21
    +5
    buIIyUA, 21.04.2021 08:34
    каково говорить спасибо за кубок с флагом России, жирдяй двуличный?
    Он спортсмен, потому поехал на чемпионат Европы, честь Диме и хвала за то что выиграл золото и за поребриком и скрепные скривившись слушали ,гимн УКРАИНЫ, Дима первый стоит на пьедестале с флагом УКРАИНЫ, а на третьем как обос... стоит кто-то с российским флагом. что и требовалось доказать, за ради этого стоило и ехать, что бы кое кому указать их место, а потом еще потролить, что бы подгорало...
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:00
    +4
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    Тебе ватно рылое чмо рассказать, сколько наши спортсмены раз, унижали вас парашников?
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:51
    +4
    лом, 21.04.2021 11:40
    вчера было про полный разрыв с эрэф вплоть до дипломатов и какие тогда спортсмены наши там
    А победил он в столице мордора и выложил пост неделю назад как минимум.
    GR-65
    online
      GR-65, 21.04.2021 14:49
    +4
    У подданых масковского Улуса и иже с ними из местной ваты до сих пор подгорает!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.04.2021 11:52
    +4
    лом, 21.04.2021 11:39
    Но если они с треском проигрывают, то мы только про Свитолину или сестёр Музычук и читаем. Остальных то большинство в упор не знает. Так что давайте будем честными хотя бы перед самими собой.
    Почему Харлан выигрывала многоборье в Москве.
    Художественная гимнастика тоже. Хотя не спорю Винеровские девчули сильны.
    Я имею ввиду что нужно ездить туда это стимул сумасшедший для победы.
    Ты потом приезжаешь героем в Украину.
    Но только пафоса не надо.
    Не надо соц сетей и т.д.
    Я считаю медаль или имя в истории это круче чем соц сети.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.04.2021 11:27
    +3
    По моему победа в Москве любого украинца в не зависимости от вида спорта это очень сильный троллинг.
    Победа того же Кличка над Поветкиным
    Ничья нашей сборной по футболу сумасшедший гол шевы.
    Я считаю нашим спортсменам нужно туда ехать и побеждать доказывая что спорт там прогнил, особенно футбол.
    Вадім Рубік
    online
      Вадім Рубік, 21.04.2021 11:18
    +2
    лом, 21.04.2021 10:37
    особенно с Ю. Коган про Погаснул свет, окончен бал)))
    кого ты лечишь? ущербная кич попса для недоумков
    ну а про ЧЕ тут уже отписались многие и со статистикой по ЧМ
    на ЧМ нет украинских спортсменов в медалях а одни китайцы, корейцы, турки и тд ((
    Емм.. А ты за важкою атлетикою слідкуєш?? Наприклад, що Україна один рік пропускала у всіх змаганнях, що не могли виступати повним складом і тд???дуже багато допінгових справ є-на ОІ взагалі максимум лише 4 спортсмени від країни буде, крім Японії.
    Рускіх максимум двоє1плюс1, білорусів таксамо, туркі і грузины 2 плюс 2..тому якраз ты зара повний брєд пишеш... По піснях Ленінград.. Там є різні пісні як і в кожного виконавця
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:38
    +1
    Eugene Jurasz 5, 21.04.2021 11:55
    А почему только эти события ты считаешь принципиальными? Потому что в них победили украинцы?) У каждого есть шанс победить - это спорт)
    Но да, чтобы победить украинца в Киеве - это надо постараться, ведь в вашей стране редко проходят какие-то большие спортивные события.
    Ну а так на вскидку, я вот считаю, что наиболее принципиальными встречами были события где:
    1. Ковалев уничтожил Шабранского,
    2. Бетербиев унизил Гвоздика,
    3. Россия в 2020 г победила Украину в гандболе в отборе ЧЕ
    4. Россия в 2019 г победила Украину в шахматах тоже в отборе ЧЕ.
    И в твоем же стиле отвечу: продолжать?))
    Ватно рылое чмо, вот тебе сегодняшнее унижение украинской теннисистки Костюк, вашей рашистки Касаткиной!
    Стамбул. Костюк виграла у ще однієї росіянки на шляху до чвертьфіналу
    https://sport.ua/uk/news/534367-stambul-kostyuk-vyigrala-u-eshche-odnoy-ros
    siyanki-na-puti-k-chetvertfinalu
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 15:28
    0
    Elblanko, 21.04.2021 15:24
    Яке дебільне питання "чий Крим?"...
    Крим належить расєї, бо расєєю він окупований. В чому я помиляюсь??? Як усач говорив, якщо Крим наш, то чому туди не можна заїхати без закордонного паспорта?
    Крым не принадлежит раше!
    Он её временно оккупирован!
    И это две большие разницы!
    Не путайте грешное с праведным!
    Иван Иванов
    online
      Иван Иванов, 21.04.2021 11:38
    0
    лом, 21.04.2021 10:52
    ты отстал и там уже ООС но недавно президент сказал что уже война и его партия предложила мобилизовать весь резерв, так что скоро тут некому будет писать
    Та президент много шо говорил, но мало что сделал и, в этом случае, наверно оно и к лучшему)