РЕДКАЧ: «Шкода, що я народився в країні, де живуть злі і заздрісні люди»

Український боксер - про недоброзичливців, які критикують його за бій проти Прогрейса

РЕДКАЧ: «Шкода, що я народився в країні, де живуть злі і заздрісні люди»
© Getty Images / Global Images Ukraine. Іван Редкач

Український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 KO) жорстко відреагував на коментарі вболівальників після бою проти американця Реджиса Прогрейса (25-1, 21 KO).
 
Відзначимо, що Редкача звинувачували в тому, що він симулював удар нижче пояса. Після того удару бій був зупинений, а Прогрейс переміг рішенням суддів.
 
«Все добре. Хай говорять, що завгодно - комісія знає краще, для цього вона й існує.
 
Я не дивлюся за всіма. Всі вже мої і гроші порахували, і витратили, чи вже знають, як витратять.
 
Мені шкода, що я народився в такій країні, де живуть злі, заздрісні і меркантильні люди, але все ж не більшість.
 
Той же Папа Толя (Анатолій Ломаченко - прим.) пише Саші Гвоздику, що приїхав мене підтримати. Це вже старечий маразм», - написав Редкач.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 20.04.2021 19:10
    -1
    Теофимо Редкач
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 20.04.2021 09:00
    0
    bullyUA, 19.04.2021 17:24
    Чому бідний? Бо дурний. Чому дурний? Бо бідний.
    Ваня зовсім не бідний, а ти?
    Вася зовсім не бідний, а ти?
    vizuals
    online
      vizuals, 20.04.2021 00:47
    +3
    Якщо Кличко просто погано розмовляє і оговорюється, що не свідчіть про його розумову відсталість, то в Редкача в голові якась каша - постійно несе щось суперечливе, постійно балаболить або каже речі, взагалі несумісні з логікою.
    erad
      erad, 19.04.2021 19:18
    +2
    лучший фуциншпилер и жена тоже егомолодец на х посылала прогрека.
    вот молодец а повтор на большом экране интересно смотрела
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 19.04.2021 18:16
    +4
    а це хто такий взагалі?Що він виграв?
    bullyUA
      bullyUA, 19.04.2021 17:24
    -4
    bonv, 19.04.2021 16:57
    придурок.
    Чому бідний? Бо дурний. Чому дурний? Бо бідний.
    Ваня зовсім не бідний, а ти?
    bonv
    online
      bonv, 19.04.2021 16:57
    +4
    придурок.
    лом
    online
      лом, 19.04.2021 16:13
    +5
    Buba_Kashpersky, 19.04.2021 14:06
    Значит "где живут злые, завистливые и меркантильные люди"? А не ты ли призывал поставить "все деньги" на тебя!? Может ты сам поставил все деньги ПРОТИВ себя, а? ;)
    видишь как мало отписалось? всё продули из-за крашенки
    а про Ваську сутками строчили гадости))
    лом
    online
      лом, 19.04.2021 16:10
    -1
    А Васька-друг написал что завидует?)))
    TommyGun
    online
      TommyGun, 19.04.2021 15:57
    +8
    Так в чём проблема - чемодан, вокзал... Языком нужно было трепаться меньше, хайполов галимый, недобоксёр позорный. Если кого и винить, то только себя.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 19.04.2021 14:14
    -5
    Його кумир - Едвін Валеро... Діагноз
    Buba_Kashpersky
      Buba_Kashpersky, 19.04.2021 14:06
    +9
    Значит "где живут злые, завистливые и меркантильные люди"? А не ты ли призывал поставить "все деньги" на тебя!? Может ты сам поставил все деньги ПРОТИВ себя, а? ;)
    deguk
      deguk, 19.04.2021 14:04
    +1
    У Димитренко Олександр Вікторовича поповнення. Його теж Паркер вдарив якось у бік, що встати не зміг
    futbolboss
      futbolboss, 19.04.2021 13:58
    +1
    Карма ис бич
    R1d3r
      R1d3r, 19.04.2021 13:53
    +11
    Сначала поливает грязью других (Лому, Усика), а потом удивляется почему к нему такое отношение. Ты проиграл по делу, Ванька. Вместо того чтобы уйти с ринг красиво, ты решил труливо слинять на носилках.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 19.04.2021 13:53
    +7
    Клоун
    Bobyk
    online
      Bobyk, 19.04.2021 13:39
    +10
    Образився, що не оцінили акторські здібності
    turist86
    online
      turist86, 19.04.2021 13:38
    +7
    На твоїх джинсах американський прапор
    На твоїй майці канадське кленове листя
    Хто мені скаже, чому я тут народився?
    Не твоя вина, що ти батька свого син
    Не стидайся, то твоя земля
    Не стидайся, то Україна
    Добре там є, де нас нема
    Стань для батька нормальним сином
    Не твоя вина - шо ти батька свого син
    А твоя біда - не вміти бути ним
    https://www.youtube.com/watch?v=LVss46W1FcM Скрябін - Сам собі країна
    stopor2016
    online
      stopor2016, 19.04.2021 13:35
    +1
    Жаль , що ти народився ...
    zhyr
    online
      zhyr, 19.04.2021 13:34
    +12
    він себе вважає адекватним?))
    Роман Шустик
      Роман Шустик, 19.04.2021 13:32
    +13
    Крім того що триндіти він більше нічого не може.
    zhyr
    online
      zhyr, 19.04.2021 13:34
    +12
    він себе вважає адекватним?))
    R1d3r
      R1d3r, 19.04.2021 13:53
    +11
    Сначала поливает грязью других (Лому, Усика), а потом удивляется почему к нему такое отношение. Ты проиграл по делу, Ванька. Вместо того чтобы уйти с ринг красиво, ты решил труливо слинять на носилках.
    Bobyk
    online
      Bobyk, 19.04.2021 13:39
    +10
    Образився, що не оцінили акторські здібності
    Buba_Kashpersky
    online
      Buba_Kashpersky, 19.04.2021 14:06
    +9
    Значит "где живут злые, завистливые и меркантильные люди"? А не ты ли призывал поставить "все деньги" на тебя!? Может ты сам поставил все деньги ПРОТИВ себя, а? ;)
    TommyGun
    online
      TommyGun, 19.04.2021 15:57
    +8
    Так в чём проблема - чемодан, вокзал... Языком нужно было трепаться меньше, хайполов галимый, недобоксёр позорный. Если кого и винить, то только себя.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 19.04.2021 13:53
    +7
    Клоун
    turist86
    online
      turist86, 19.04.2021 13:38
    +7
    На твоїх джинсах американський прапор
    На твоїй майці канадське кленове листя
    Хто мені скаже, чому я тут народився?
    Не твоя вина, що ти батька свого син
    Не стидайся, то твоя земля
    Не стидайся, то Україна
    Добре там є, де нас нема
    Стань для батька нормальним сином
    Не твоя вина - шо ти батька свого син
    А твоя біда - не вміти бути ним
    https://www.youtube.com/watch?v=LVss46W1FcM Скрябін - Сам собі країна
    лом
    online
      лом, 19.04.2021 16:13
    +5
    Buba_Kashpersky, 19.04.2021 14:06
    Значит "где живут злые, завистливые и меркантильные люди"? А не ты ли призывал поставить "все деньги" на тебя!? Может ты сам поставил все деньги ПРОТИВ себя, а? ;)
    видишь как мало отписалось? всё продули из-за крашенки
    а про Ваську сутками строчили гадости))
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 19.04.2021 13:30
    +5
    Ваня, ти хоч плану покури (с)
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 19.04.2021 18:16
    +4
    а це хто такий взагалі?Що він виграв?
    bonv
    online
      bonv, 19.04.2021 16:57
    +4
    придурок.
    vizuals
    online
      vizuals, 20.04.2021 00:47
    +3
    Якщо Кличко просто погано розмовляє і оговорюється, що не свідчіть про його розумову відсталість, то в Редкача в голові якась каша - постійно несе щось суперечливе, постійно балаболить або каже речі, взагалі несумісні з логікою.
    erad
    online
      erad, 19.04.2021 19:18
    +2
    лучший фуциншпилер и жена тоже егомолодец на х посылала прогрека.
    вот молодец а повтор на большом экране интересно смотрела
    deguk
      deguk, 19.04.2021 14:04
    +1
    У Димитренко Олександр Вікторовича поповнення. Його теж Паркер вдарив якось у бік, що встати не зміг
    futbolboss
      futbolboss, 19.04.2021 13:58
    +1
    Карма ис бич
    stopor2016
    online
      stopor2016, 19.04.2021 13:35
    +1
    Жаль , що ти народився ...
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 20.04.2021 09:00
    0
    bullyUA, 19.04.2021 17:24
    Чому бідний? Бо дурний. Чому дурний? Бо бідний.
    Ваня зовсім не бідний, а ти?
    Вася зовсім не бідний, а ти?