| Оновлено 17 квітня 2021, 04:30
553
0

Харківська Юракадемія зрівняла рахунок у серії за бронзові медалі

В другому матчі у Житомирі підопічні Сергія Коваленка перемогли господарів з рахунком 3:2

553
0
ВК Житичі-ПНУ

У п'ятницю в Житомирі було зіграно другий матч серії (до трьох перемог) за бронзові нагороди чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Клуб «Жітичі-ПНУ» приймав харківську «Юракадемію», у якої напередодні виграв в трьох партіях.

Сьогодні ж гра склалася зовсім по-іншому. Перший і третій сет взяли гості, у другому та четвертому сильнішими були місцеві волейболісти. А на тай-брейку рівновага була до рахунку 6:6. Потім харків'яни почали йти вперед і в підсумку здобули перемогу 11:15.

У «Юракадемії» найрезультативнішими виявилися Ігор Антонюк, який набрав 20 очок, Андрій Левченко - 15, Іван Кривобок - 12 і Андрій Рогожин - 11. У складі господарів майданчика 23 очки в активі Алена Дідовича, 14 - Віталія Бондаря і 11 - у Дмитра Шоркіна.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Серія за третє місце
Другий матч. Житомир. 16 квітня
«Житичі-ПНУ» (Житомир) - «Збірна Харківської області-Юракадемія»

2:3 (19:25, 25:22, 23:25 25:18, 11:15)
Рахунок в серії 1:1.

Тепер вже точно, що суперники зіграють у Харкові ще два матчі цієї серії. Перший з них відбудеться наступного четверга 22 квітня.

(5)

ЧС з хокею U-18. Україна у напруженому матчі обіграла Угорщину
Хокей | 18 квітня 2024, 16:46 11

Українські хокеїсти закинули 7 шайб

Збірні України дізналися суперників по фінальним турнірам Євро
Волейбол | 18 квітня 2024, 21:12 0

Вперше в історії українського волейболу відразу чотири збірні зіграють на чемпіонатах континенту