Україна – Японія – 4:0. Кубок Біллі Джин Кінг. Текстова трансляція

16–17 квітня у Чорноморську проходить матч на грунтових кортах

Україна – Японія – 4:0. Кубок Біллі Джин Кінг. Текстова трансляція
© ФТУ / Юрій Сосновський. Еліна Світоліна

16-17 квітня в Чорноморську на грунтових кортах Elite Tennis Club проходить матч плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг між командами України та Японії.

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію матчу.

Кубок Біллі Джин Кінг

Чорноморськ, грунт, 16–17.04.2021

Україна – Японія – 4:0

Перший день, 16 квітня

  • 11:00. Еліна Світоліна – Тіхіро Мурамацу – 6:3, 6:2
  • 13.00. Марта Костюк – Юкі Найто – 6:3, 6:3

Другий день, 17 квітня

  • 11:00. Еліна Світоліна – Юкі Найто – 6:2, 4:6, 7:6 (7:3)
  • 13.00. Марта Костюк – Тіхіро Мурамацу – скасований
  • 14:00. Надія Кіченок / Людмила Кіченок – Сіхо Акіта / Хімарі Сато – 6:2, 7:6 (7:2)

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 17.04.2021 16:18
    0
    Elis, 17.04.2021 15:37
    Я, мабуть, відстала від сучасного правопису. Справді сестри КіченкИ, чи все ж жіночі прізвища на -к досі не змінюються і правильно сестри Кіченок?
    Ваншельбойм
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 17.04.2021 16:16
    0
    А тим часом Соболева і Фаншельбойм вийшли у фінал.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 15:37
    +5
    Я, мабуть, відстала від сучасного правопису. Справді сестри КіченкИ, чи все ж жіночі прізвища на -к досі не змінюються і правильно сестри Кіченок?
    Сергей Евланов
      Сергей Евланов, 17.04.2021 14:00
    0
    У Свитолиной контракт с аптеками - получает проценты с продаж валидола.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:53
    +3
    А мені трохи шкода, що Марта не гратиме. Сподобалось, як вона вчора відіграла свій матч. Думаю, матч вийшов би цікавішим, ніж Елінин. Але їй на фазі відновлення, звісно, краще сьогодні відпочити.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:51
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:49
    Ви точно хочете почути у прямому ефірі все, що я думаю про гру Еліни під час подібних сьогоднішньому матчів?))
    Гаразд, давайте залишимо Машу
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:49
    +6
    Elis, 17.04.2021 13:46
    Декому треба уважніше проглядати розділ оголошень
    Ви точно хочете почути у прямому ефірі все, що я думаю про гру Еліни під час подібних сьогоднішньому матчів?))
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:46
    +3
    Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:41
    Маша тільки одного разу "зараза" видала в ефір. Як вони (тобто, непрофесіонали у коментуванні) тримаються, щоб не розповісти слухачам весь спектр емоцій від настільки напруженого матчу? Я б точно не втримався. Хоч, правда, і коментував би значно професійніше за так званих "професійних" коментаторів, за якими оголошеннями їх тільки набирають?
    Декому треба уважніше проглядати розділ оголошень
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 17.04.2021 13:41
    +3
    ВІДЕО МАТЧУ СВІТОЛІНА - Юкі Найто
    https://www.youtube.com/watch?v=mcSnk2-X_SY
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:41
    +4
    Elis, 17.04.2021 13:34
    Сподобалось коментування Марії Коритцевої. Шкода, що вчора не взяли нашу Лесю коментувати, теж люблю як вона коментує, ще й українською до того ж.
    Маша тільки одного разу "зараза" видала в ефір. Як вони (тобто, непрофесіонали у коментуванні) тримаються, щоб не розповісти слухачам весь спектр емоцій від настільки напруженого матчу? Я б точно не втримався. Хоч, правда, і коментував би значно професійніше за так званих "професійних" коментаторів, за якими оголошеннями їх тільки набирають?
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:34
    +9
    Сподобалось коментування Марії Коритцевої. Шкода, що вчора не взяли нашу Лесю коментувати, теж люблю як вона коментує, ще й українською до того ж.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:31
    +7
    Даша Кузнєцова невиправна зі своїм "що пішло не так"
    Журналістка Даша Що-пішло-не-так.
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.04.2021 13:29
    +4
    Elis, 17.04.2021 13:25
    А тепер уявіть на місці Еліни Катю Завацьку, з усією повагою до останньої.
    Або на місті японки Наомі....
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:29
    +4
    Elis, 17.04.2021 13:25
    А тепер уявіть на місці Еліни Катю Завацьку, з усією повагою до останньої.
    Це я навіть не про Катю. А про те, як грає якась 4-а ракетка Японії.
    sirjoga
    online
      sirjoga, 17.04.2021 13:28
    +2
    Якось задоволення від матчу ніякого, наче Еліна програла
    sv_2000
    online
      sv_2000, 17.04.2021 13:28
    +3
    Ну слава Заратустре, Вицлипуцли м всем прочим богам!
    Юку Наито надо запомнить, есть у нее потенциал, это точно
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:27
    +7
    Фух, вдалося вимучити! Знову на чистому характері. Але як же важко на таку гру Еліни дивитися...
    introvert
    online
      introvert, 17.04.2021 13:27
    +4
    Выстрадала, горюшко наше)) Все-таки класс сказался.
    Марта, наверно, не выйдет? Если, конечно, сама не захочет поднабрать соревновательной практики.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:25
    +8
    А тепер уявіть на місці Еліни Катю Завацьку, з усією повагою до останньої.
    brutal2015
      brutal2015, 17.04.2021 13:16
    +3
    nika007, 17.04.2021 12:51
    Кто понабирал таких коментаторов хиханьки хаханьки не могут обяснить людям почему лучшая тенеситка Восточной Европы играет так слабо, отсутвует концентрация сначало вымахалась все силы потратила шас уже ели подает не востановилась физически
    Лучшая теннисистка восточной Европы - румынка Симона Халеп.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:34
    +9
    Сподобалось коментування Марії Коритцевої. Шкода, що вчора не взяли нашу Лесю коментувати, теж люблю як вона коментує, ще й українською до того ж.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:25
    +8
    А тепер уявіть на місці Еліни Катю Завацьку, з усією повагою до останньої.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.04.2021 12:42
    +8
    sirjoga, 16.04.2021 12:24
    Відверто кажучи думав, що Еліна її в ноль "розірве".
    Та прям таки на ноль.... Во второй-третьей сотне вполне профессиональные теннисистки играют. Плюс вопрос психологии. Девочка из третьей сотни настраивается битву с вальяжным топом
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:31
    +7
    Даша Кузнєцова невиправна зі своїм "що пішло не так"
    Журналістка Даша Що-пішло-не-так.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:27
    +7
    Фух, вдалося вимучити! Знову на чистому характері. Але як же важко на таку гру Еліни дивитися...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 17.04.2021 12:49
    +7
    Ну очень однообразно играет Элина. Такое ощущение, что японка с закрытыми глазами уже может читать ее игру.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.04.2021 14:02
    +7
    Афигеть.... Этот смеш Марты спиной к сетке срочно в ютуб!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.04.2021 11:21
    +7
    Офигеть... Японке 22 года... Выглядит с натяжкой на 16
    Elis
    online
      Elis, 15.04.2021 22:23
    +7
    vizuals, 15.04.2021 19:49
    Я тиждень собі таке питання задаю, хотя мені дійти до того клубу - 15 хвилин
    Та, вам, мабуть, найобразливіше - жити так близько і не подивитись матчі з трибун
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.04.2021 13:49
    +6
    Elis, 17.04.2021 13:46
    Декому треба уважніше проглядати розділ оголошень
    Ви точно хочете почути у прямому ефірі все, що я думаю про гру Еліни під час подібних сьогоднішньому матчів?))
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 12:54
    +6
    nika007, 17.04.2021 12:51
    Кто понабирал таких коментаторов хиханьки хаханьки не могут обяснить людям почему лучшая тенеситка Восточной Европы играет так слабо, отсутвует концентрация сначало вымахалась все силы потратила шас уже ели подает не востановилась физически
    Та ми взагалі вас чекали коментувати, але ж вам лінь було з Естонії приїхати, тому кого терміново знайшли серед глядачів, той і коментує. Але провина 100% на вас. Мучтесь тепер.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 12:42
    +6
    introvert, 17.04.2021 12:38
    Японка по-любому не удержит такой уровень концентрации. Ну и Элина обязана добавить.
    Ну 6:1, 6:1 вже сьогодні було. Тому давайте краще не забігати. Це той момент, де чудова тактика і стратегія важить більше, ніж клас.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.04.2021 14:38
    +6
    Молодец Марта! Хорошая игра! Играла в своем стиле разнообразно, только игра у сетки сегодня не шла...
    Один только вопрос не дает мне покоя. Какая зараза каждый раз кусает наших девчонок при подачах на матч?
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.04.2021 13:50
    +6
    Немного успокоилась Марта, сыграла рациональнее без феерии и спокойно закрыла сет.
    Хотя, ни в коем случае не критикую Элину, нашу замечательную намбаван, но Марта - это зрелище, напор, буря и натиск. В первых геймах она сразу продемонстрировала свой богатый арсенал.
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 16.04.2021 11:46
    +6
    Японка напевно в шоці, що з 5-ою можна грати і забирати її гейми
    serhiy
      serhiy, 15.04.2021 20:16
    +6
    Пряма телетрансляція матчевої зустрічі Кубка Біллі Джин Кінг Україна - Японія відбудеться на всіх 24-х каналах регіональної мережі Громадського телебачення України: UA: КИЇВ, UA: ХАРКІВ, UA: ТЕРНОПІЛЬ і т.д. Трансляція також буде дублюватися на YouTube-каналі Федерації тенісу України. Відповідне посилання буде опубліковане у фейсбуці на сторінці ФТУ.
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 15:37
    +5
    Я, мабуть, відстала від сучасного правопису. Справді сестри КіченкИ, чи все ж жіночі прізвища на -к досі не змінюються і правильно сестри Кіченок?
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 13:09
    +5
    introvert, 17.04.2021 12:58
    А я вот не поддержу. Юки, при всех ее похвальных качествах, до Симоны, как до Альфы Центавра Это Элина позволяет ей слишком многое.
    Маю на увазі, що вона один час дивовижно розкладала по лініях. Лише в цьому аспекті. А Еліна так, дає їй витворяти те, чого вона сама забажає.
    introvert
    online
      introvert, 17.04.2021 12:54
    +5
    sv_2000, 17.04.2021 12:51
    Комментатор со мной согласна Это же Леся Цуренко? Я правильно понимаю? Хорошо комментирует
    Леся на верхнем ряду трибун. Постоянно показывают)
    olya403
      olya403, 17.04.2021 12:42
    +5
    японка по лініях розкидає