ЧУМАК: «Це був тролінг Кремля. Росіяни не знають ні про яку війну»

Український важкоатлет – про свою гучну публікацію в Instagram

ЧУМАК: «Це був тролінг Кремля. Росіяни не знають ні про яку війну»
© НОК України. Дмитро Чумак

Український важкоатлет Дмитро Чумак, який нещодавно став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 109 кілограмів, прокоментував свій пост в Instagram зі згорілою Москвою.

«По-перше, ця цитата з пісні російського гурту «Ленінград». По-друге, це був усього лише тролінг Кремля, не більше того. Тут не було ніяких закликів до дій, до того, щоб спалити Москву. І не було настільки агресивно-ворожих настроїв з приводу Москви.

Просто справа в тому, що росіяни не знають ні про яку війну. Вони в шоці, чому українці так не люблять Крим і такого «шановного», «великого», «хорошого», «доброго», «щирого» і «політично-правильного» Путіна. Тому що там немає ніяких новин про війну. Тому вони не розуміють.

А це просто був тролінг Кремля для українців. Хтось, розуміє в чому справа, хтось - ні. Мені ставлення росіян не особливо цікаве», - сказав Чумак.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(98 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sergii Ischenko
      Sergii Ischenko, 16.04.2021 14:12
    0
    рашистсько-фінська війна так же проходила, червоні рашисти нічого не "знали" про неї, тільки про "пабєди"....
    tropZ
    online
      tropZ, 13.04.2021 09:52
    0
    Bosh1908, 12.04.2021 19:15
    Сідай на робота Фьодора і скачки верхом хоть до Магадана, де тобі і місце.
    кто такой робот Фьодор? ты спец по российским роботам? небось каждый день зыришь раша тудэй или шо там у них?)))
    var
    online
      var, 13.04.2021 09:44
    0
    Bosh1908, 12.04.2021 19:09
    Та кому впала твоя мертва росія, ти сам хоча б вийшов за 30 метрів від свого підземного бунгало? Люди України правду говорять, кому потрібно твою прокляту землю обходити, коли в нас є наша Україна.
    Сел на любимую клячу? С чего это эрэфия моя? Тебе правда поперёк глотки, вот ты и пользуешься дешёвыми штампами. Не нравится? Не лезь в неизвестную тебе тематику.
    var
    online
      var, 13.04.2021 09:42
    0
    DKTheBest2, 12.04.2021 20:45
    Ще розкажи, як квітучий Совок за бажання контролювати трафік опія з Афгану загубив, тільки за брехливими офіційними даними 15 тисяч людей.
    А ты расскажи зачем Македнский Саша пёрся в Индию.))) Так можно любую тему перекроить. Но вчера на ICTV выступали Климкин, Смешко, Арестович... И они единогласно рассказывали что в РФ большинство уверено, что в Украине внутренний конфликт. А это не какие то товарищи.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.04.2021 20:45
    -1
    var, 12.04.2021 17:58
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Ще розкажи, як квітучий Совок за бажання контролювати трафік опія з Афгану загубив, тільки за брехливими офіційними даними 15 тисяч людей.
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 19:15
    +1
    var, 12.04.2021 17:58
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Сідай на робота Фьодора і скачки верхом хоть до Магадана, де тобі і місце.
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 19:09
    0
    var, 12.04.2021 17:58
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Та кому впала твоя мертва росія, ти сам хоча б вийшов за 30 метрів від свого підземного бунгало? Люди України правду говорять, кому потрібно твою прокляту землю обходити, коли в нас є наша Україна.
    var
    online
      var, 12.04.2021 17:59
    -6
    Surkis-fuflo, 12.04.2021 17:56
    Ну все, більше в Росію він нев'здний. І в Білорусь, Казахстан та країни Середньої Азії також.
    На Тайвань и в Косово пустят.
    var
    online
      var, 12.04.2021 17:58
    -8
    Robert Monroe, 12.04.2021 17:48
    На Росії багато про що не мають уявлення: честь, совість, справедливість, - але ж обговорювати це вони не припиняють)
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 12.04.2021 17:56
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну все, більше в Росію він нев'здний. І в Білорусь, Казахстан та країни Середньої Азії також.
    keegan
      keegan, 12.04.2021 17:55
    0
    Ни о чем
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 12.04.2021 17:48
    +1
    var, 12.04.2021 15:51
    Там понятия не имеют про Инстаграм Чумака.) Ты сам то туда заходишь?
    Что прочитать его слова, надо сначала его имя и фамилию забить в поиск. Потом выделить из однофамильцев и тёзок.
    Попробуй сам. А потом расскажешь про каких то россиян, которым больше нечего делать. Они скорей будут зырить фотки Леси Никитюк, потому что проект Орёл и Решка был совместный с россейцами.)
    На Росії багато про що не мають уявлення: честь, совість, справедливість, - але ж обговорювати це вони не припиняють)
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.04.2021 17:36
    +1
    А автор цих слів-Шнуров, в складі громадської ради по культурі при Госдурі.
    😂😂😂
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 12.04.2021 17:28
    +10
    Война с Украиной, Грузией, Чечней, это одна из страниц позорной Московской Татарии в Мировой истории.
    linesman
      linesman, 12.04.2021 16:14
    +10
    var, 12.04.2021 15:51
    Там понятия не имеют про Инстаграм Чумака.) Ты сам то туда заходишь?
    Что прочитать его слова, надо сначала его имя и фамилию забить в поиск. Потом выделить из однофамильцев и тёзок.
    Попробуй сам. А потом расскажешь про каких то россиян, которым больше нечего делать. Они скорей будут зырить фотки Леси Никитюк, потому что проект Орёл и Решка был совместный с россейцами.)
    Що ти верзешь, ти навіщо вуса збрив, дурік?
    var
    online
      var, 12.04.2021 15:51
    -20
    Robert Monroe, 12.04.2021 15:08
    Уявляю, яка пожежа зараз на російських спортивних сайтах
    Там понятия не имеют про Инстаграм Чумака.) Ты сам то туда заходишь?
    Что прочитать его слова, надо сначала его имя и фамилию забить в поиск. Потом выделить из однофамильцев и тёзок.
    Попробуй сам. А потом расскажешь про каких то россиян, которым больше нечего делать. Они скорей будут зырить фотки Леси Никитюк, потому что проект Орёл и Решка был совместный с россейцами.)
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 12.04.2021 15:47
    +7
    Robert Monroe, 12.04.2021 15:08
    Уявляю, яка пожежа зараз на російських спортивних сайтах
    там эту новость не укажут)
    var
    online
      var, 12.04.2021 15:46
    -11
    Москва это не показатель. А в РФ всё знают про войну. Но она для них то же, что для США были Корея и Вьетнам.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 12.04.2021 15:40
    +14
    Молодчина. Всраку росию.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 12.04.2021 15:08
    +14
    Богдан Саженко, 12.04.2021 14:54
    вся рф повинна зпалитися.Оце мрія!
    В оригинале анекдота - "заливай бетоном"
    PETP0
      PETP0, 12.04.2021 14:47
    +27
    Красень!
    frifrikhk
      frifrikhk, 12.04.2021 14:51
    +26
    Це вам не Усик, з ватаченко і гвоздиком. Хоч один спортсмен це прямо сказав, а не відвилював від прямих питань
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 12.04.2021 15:08
    +22
    Уявляю, яка пожежа зараз на російських спортивних сайтах
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 12.04.2021 15:40
    +14
    Молодчина. Всраку росию.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 12.04.2021 15:08
    +14
    Богдан Саженко, 12.04.2021 14:54
    вся рф повинна зпалитися.Оце мрія!
    В оригинале анекдота - "заливай бетоном"
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 12.04.2021 17:28
    +10
    Война с Украиной, Грузией, Чечней, это одна из страниц позорной Московской Татарии в Мировой истории.
    linesman
    online
      linesman, 12.04.2021 16:14
    +10
    var, 12.04.2021 15:51
    Там понятия не имеют про Инстаграм Чумака.) Ты сам то туда заходишь?
    Что прочитать его слова, надо сначала его имя и фамилию забить в поиск. Потом выделить из однофамильцев и тёзок.
    Попробуй сам. А потом расскажешь про каких то россиян, которым больше нечего делать. Они скорей будут зырить фотки Леси Никитюк, потому что проект Орёл и Решка был совместный с россейцами.)
    Що ти верзешь, ти навіщо вуса збрив, дурік?
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 12.04.2021 14:54
    +10
    вся рф повинна зпалитися.Оце мрія!
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 12.04.2021 15:47
    +7
    Robert Monroe, 12.04.2021 15:08
    Уявляю, яка пожежа зараз на російських спортивних сайтах
    там эту новость не укажут)
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 12.04.2021 17:56
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну все, більше в Росію він нев'здний. І в Білорусь, Казахстан та країни Середньої Азії також.
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 19:15
    +1
    var, 12.04.2021 17:58
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Сідай на робота Фьодора і скачки верхом хоть до Магадана, де тобі і місце.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 12.04.2021 17:48
    +1
    var, 12.04.2021 15:51
    Там понятия не имеют про Инстаграм Чумака.) Ты сам то туда заходишь?
    Что прочитать его слова, надо сначала его имя и фамилию забить в поиск. Потом выделить из однофамильцев и тёзок.
    Попробуй сам. А потом расскажешь про каких то россиян, которым больше нечего делать. Они скорей будут зырить фотки Леси Никитюк, потому что проект Орёл и Решка был совместный с россейцами.)
    На Росії багато про що не мають уявлення: честь, совість, справедливість, - але ж обговорювати це вони не припиняють)
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.04.2021 17:36
    +1
    А автор цих слів-Шнуров, в складі громадської ради по культурі при Госдурі.
    😂😂😂
    Sergii Ischenko
      Sergii Ischenko, 16.04.2021 14:12
    0
    рашистсько-фінська війна так же проходила, червоні рашисти нічого не "знали" про неї, тільки про "пабєди"....
    tropZ
    online
      tropZ, 13.04.2021 09:52
    0
    Bosh1908, 12.04.2021 19:15
    Сідай на робота Фьодора і скачки верхом хоть до Магадана, де тобі і місце.
    кто такой робот Фьодор? ты спец по российским роботам? небось каждый день зыришь раша тудэй или шо там у них?)))
    var
    online
      var, 13.04.2021 09:44
    0
    Bosh1908, 12.04.2021 19:09
    Та кому впала твоя мертва росія, ти сам хоча б вийшов за 30 метрів від свого підземного бунгало? Люди України правду говорять, кому потрібно твою прокляту землю обходити, коли в нас є наша Україна.
    Сел на любимую клячу? С чего это эрэфия моя? Тебе правда поперёк глотки, вот ты и пользуешься дешёвыми штампами. Не нравится? Не лезь в неизвестную тебе тематику.
    var
    online
      var, 13.04.2021 09:42
    0
    DKTheBest2, 12.04.2021 20:45
    Ще розкажи, як квітучий Совок за бажання контролювати трафік опія з Афгану загубив, тільки за брехливими офіційними даними 15 тисяч людей.
    А ты расскажи зачем Македнский Саша пёрся в Индию.))) Так можно любую тему перекроить. Но вчера на ICTV выступали Климкин, Смешко, Арестович... И они единогласно рассказывали что в РФ большинство уверено, что в Украине внутренний конфликт. А это не какие то товарищи.
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 19:09
    0
    var, 12.04.2021 17:58
    Ты обошёл пешком всю Россию, от Калининграда до Владивостока?
    Это как все вонючие Штаты хотели уничтожить маленький Вьетнам. И только один боксёр Али был против.)))
    Та кому впала твоя мертва росія, ти сам хоча б вийшов за 30 метрів від свого підземного бунгало? Люди України правду говорять, кому потрібно твою прокляту землю обходити, коли в нас є наша Україна.
    keegan
    online
      keegan, 12.04.2021 17:55
    0
    Ни о чем