| Оновлено 10 квітня 2021, 22:26
375
0

В першому матчі фінальної серії СК Прометей переміг Хімік

У стартовому поєдинку серії за бронзові нагороди «Орбіта» завдала поразки «Волині»

375
0
СК Прометей

Почалися дві вирішальних серії чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. У головному фіналі в Кам'янському зустрічалися місцевий СК «Прометей» і «Хімік» з Южного.

Перші два сети взяли господарки майданчика 25:17 і 25:21. В третій партії успіх був на боці підопічних Євгена Ніколаєва 20:25. Але в четвертому сеті знову виграв СК «Прометей» 25:20. У складі переможців більше за інших набирали очки Анастасія Крайдуба - 21, Діана Мелюшкіна - 16, Катерина Дудник - 12 і Дар’я Дрозд - 10. У гостей відзначилися Ганна Кириченко - 20, Тайнара Рохо - 14 і Оксана Яковчук - 10.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. Фінальна серія. Перший матч
Кам'янське. 9 квітня
СК «Прометей» (Кам'янське) - «Хімік» (Южний)

3:1 (25:17, 25:21, 20:25, 25:20)
Рахунок в серії 1:0

І сьогодні ж відбувся перший матч «бронзової» серії. У Запоріжжі грали тамтешня «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» і «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк). Господарки майданчика виграли з рахунком 3:0. У них 17 очок набрала Антоніна Жук і 15 Вікторія Савченко. У луцьких волейболісток кращою була Вікторія Даньчак - 17 очок.

Серія за 3 місце. Перший матч
Запоріжжя. 9 квітня
«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) - «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк)

3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

Нагадаємо, що обидві серії пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Вже завтра в суботу, 10 квітня суперниці знову зіграють в Кам'янському та Запоріжжі.