| Оновлено 07 квітня 2021, 21:34
1325
1

У жіночій волейбольній Суперлізі будуть дві команди із Житомира

Волейболістки «Полісся-2» виграли турнір у вищій лізі і замінять «Університет-ШВСМ»

1325
1
ФВУ

Завершився фінальний турнір жіночих команд вищої ліги чемпіонату України з волейболу, які на другому етапі змагалися місця з 1 по 4. Боротьба тут вийшла дуже інтригуючою і до останнього моменту не було зрозуміло, хто стане переможцем.

На перше місце в турнірі претендували житомирський клуб «Полісся-2» і «Білозгар-Медуніверситет» з Вінниці. Після першого фінального туру, що проходив у Житомирі, лідирували місцеві волейболістки, які виграли всі три матчі з рахунком 3:0. А в другому фінальному турі у Вінниці вже «Білозгар-Медуніверситет» переміг всіх суперниць у трьох сетах. В результаті у обох команд стало по 17 очок і лише за співвідношенням партій перше місце посіло «Полісся-2».

Підсумкове становище фінального турніру команд жіночої Вищої ліги:
1. «Полісся-2» 6 матчів, 5 перемог, 1 поразка, 17 очок (в тому числі 2 на старті другого етапу), співвідношення партій 15 - 3
2. «Білозгар-Медуніверситет» 6, 5, 1, 17 (3), 15 - 6
3. «Фогтланд» 6, 1, 5, 5 (1), 7 - 17
4. «Южанка» ЧНУ-ДЮСШ №5 МФКФК 6, 1, 5, 3, 6 - 17

Таким чином, підопічні Василя Палюри отримали право в наступному сезоні виступати в Суперлізі українського жіночого волейболу і тепер там вони приєднаються до першої команди «Полісся-ШВСМ-ЖДУ». Щодо вінницького клубу, то його гравцям належить провести перехідні матчі за право грати в елітному дивізіоні з ВК «Полтавчанка-ПНПУ». Ці матчі відбудуться 23 і 24 квітня.

(8)

Далі без Трубіна. Визначено півфінальні пари Ліги Європи
Футбол | 19 квітня 2024, 06:30 18

У півфіналах Ліги Європи зіграють: Марсель – Аталанта, Рома – Байєр

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв