Мотор завершив груповий етап СЕХА-ліги перемогою над Нексе

Запоріжці вийшли до чвертьфіналу турніру

7098
2

Запорізький «Мотор» успішно завершив груповий етап СЕХА-ліги. У поєдинку 6-го туру групи В українська команда вдома обіграла хорватський «Нексе».

Хоча початок зустрічі залишився за гостями: вони з перших хвилин захопили лідерство і незабаром довели перевагу в рахунку до «+5». Але запоріжці краще провели кінцівку першого тайму і на перерву пішли, поступаючись тільки 2 м'ячі - 15:17.

А після відновлення гри Горига протягом хвилини зрівняв рахунок, Касай вивів «Мотор» вперед - 18:17. Після цього запорожці впевнено нарощували перевагу і в підсумку здобули впевнену перемогу - 36:30.

Перемога дозволила українській команді очолити турнірну таблицю групи. А значить, минаючи стадію плей-оф (фактично 1/8 фіналу), «Мотор» вийшов у чвертьфінал.