Запорожці перемогли з перевагою в два м'ячі

9360
7
meshkovbrest.by

Ще жодного разу в історії ані «Мотор», ані «Мєшков Брест» не виходили в чвертьфінал Ліги чемпіонів ЄГФ. Але в цьому сезоні жереб звів їх в 1/8 фіналу, а це значить, що комусь вдасться підняти планку своїх виступів у найпрестижнішому єврокубку.

Мабуть, після першої гри на якийсь відсоток шанси домогтися історичного успіху вище у запорізької команди. Удома вона обіграла суперника з невеликою перевагою.

Команди почали поєдинок дуже нервово. Гра рясніла втратами і передачами в нікуди. Проте, помилками грамотніше користувалися господарі. Шість м'ячів до перерви закинули гандболісти «Мотора» після швидких відривів! У гостей таких голів - тільки два. Крім того, господарі дуже грамотно грали в обороні - жодного семиметрового не «привезли» вони в першому таймі. Як підсумок - 15:12, і друга половина зустрічі очікувалася з великою часткою оптимізму.

Однак в перерві тренери «Мєшкова», схоже, зуміли донести до підопічних стратегію на решту матчу. Гості явно додали і почали змушувати запорожців помилятися. В результаті за 30 хвилин у ворота «Мотора» були призначені 6 пенальті! 3 вилучення заробили запорожці (білоруси - 1), а гра в меншості забирає набагато більше сил. Проте, господарям ще пару раз вдалися швидкі відриви. А Малашінскас продовжував забивати і з лінії, і з гри. Тому «-1» за підсумками другої тридцятихвилинки слід визнати непоганим результатом. А в загальному рахунок - 32:30 на користь української команди. Що ж, все вирішиться 8 квітня в Бресті: побажаємо «Мотору» удачі!

Ліга чемпіонів ЄГФ. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Мотор» – «Мєшков Брест» – 32:30 (15:12)

«Мотор»: Комок, Мороз – Кубатко (4), Бабічев, Малашінскас (7), Пуховський (4), Денисов (5), Моліна, Кравченко, Донцов (2), Горига (3), Гурковський (2), Бурзак, Касай, Міноцький (2), Бохан (3).

«Мєшков Брест»: Пешич, Мацкевич – Баранов (9), Вайлупов, Юрінок (4), Разгор, Враньєш (2), Сельвесюк, Шумак, Пачковський (4), Панич (4), Скубе (4), Малус (1 ), Обрановіч, Санталов (1), Шкуринський (1).

Палац спорту «Юність» (Запоріжжя, Україна).

Арбітри: Далібор Юріновіч, Марко Мрвіца (обидва - Хорватія).