Будуть битися в Україні. Стала відома дата поєдинку Берінчика з Лобовим

Поєдинок має відбутися 19 червня

Будуть битися в Україні. Стала відома дата поєдинку Берінчика з Лобовим
© Instagram. Денис Берінчик

Стала відома дата проведення поєдинку 34-річного українського боксера Дениса Берінчика (15-0, 9 КО) із 34-річним ірландцем російського походження Артемом Лобовим, який раніше виступав в UFC.

Поєдинок повинен відбутися в Україні 19 червня. Бій має пройти на голих кулаках. Організатором стане промоушен MAHATCH.

«Намічається махач. Україна. Чекаємо в гості Артема Лобова, махач легенд!! Вже за квитки буде бій!!! Хааааа!!!)))», — написав Берінчик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dima Iskhakov
      Dima Iskhakov, 05.04.2021 21:08
    0
    ser_nat, 02.04.2021 22:33
    Не понятно чем Денис занимается.
    бабки пытаются заработать
    Dima Iskhakov
      Dima Iskhakov, 05.04.2021 21:07
    0
    Ossa8860, 04.04.2021 17:40
    Нецікаво
    Почему? не будь таким пессимистом! 100% ринг будет в кровище , showtime красиво курит в сторонке.
    Ossa8860
      Ossa8860, 04.04.2021 17:40
    0
    Нецікаво
    ser_nat
      ser_nat, 02.04.2021 22:33
    +2
    Не понятно чем Денис занимается.
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:50
    +1
    Mykola_Andrienko, 01.04.2021 17:35
    Так бій буде за правилами вуличної бійки, а не боксу, так що хто-зна. Хоча я схиляюсь до перемоги Берінчика.
    Якби бій проходив по правилам ММА, то тут не просто було б передбачити результат. А так, по великому рахунку, бій буде по правилам боксу, хоч і без рукавичок. У Берінчика тут явна перевага. Але і лакі панч ніхто не відміняв.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.04.2021 17:40
    +1
    Camaro777, 01.04.2021 17:28
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    Йому потрібні бабки. Він програв в суді своєму промоутеру більше 50 штук євро і в перспективі ще влетіти на 100-120, а за всю кар'єру він дістав гонорарів трохи менше за 200 штук, з яких ще віддав частину команді, та заплатив податки. У нього просто безнадія. Вік, негативний баланс боїв та відсутність суперників. Ніхто не зацікавлений битися з Лобовим, бо бабок підняти за такий бій нереально.
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:37
    +1
    Згоден з Вами. Чому люди не вміють реально оцінювати шанси бійців, знаючи їх рівень майстерності.
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 01.04.2021 17:35
    +4
    Camaro777, 01.04.2021 17:28
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    Так бій буде за правилами вуличної бійки, а не боксу, так що хто-зна. Хоча я схиляюсь до перемоги Берінчика.
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:28
    +1
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    Leo Leo
      Leo Leo, 01.04.2021 16:06
    -3
    Ну Лобов да,известен в мире единоборств а лугандон когда легендой стал? Когда выражаться начал? Или есть хоть один серьезный бой?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.04.2021 14:44
    +1
    Не знаю на що розраховує Лобов? Хіба що на піжонство Берінчика. Інших шансів нема.
    turist86
    online
      turist86, 01.04.2021 14:05
    +1
    З 1 квітня
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 01.04.2021 12:29
    +1
    Ха, посмотрим. Дэн, не подведи.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.04.2021 12:26
    +2
    Махач легенд дворів
    KARABAS55
      KARABAS55, 01.04.2021 11:48
    +4
    Беринчик как щас говориться это Хайпажор. Ему мало бокса, он своего рода шоу мен. Этот поединок я уверен, наберёт оборотов в кулачке, и это будет громкий бой, и прогремит он не только на Украине, но и за рубежом. Мне нравиться бои на голых кулаках, кто не видел рекомендую глянуть в ютюбе наша кулачка "МАХАЧ" я думаю как минимум всех удивит.
    Sukiyaki
    online
      Sukiyaki, 01.04.2021 11:36
    +5
    Две легенды в Нью-Броварах.
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 01.04.2021 11:31
    +3
    "Махач легенд"... Вчора одні "легенди" в футбол зіграли тепер чекаємо на бій "легенди" Берінчика.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 01.04.2021 11:26
    +8
    Конечно интересно будет посмотреть, но действующему профи боксеру лезть в такой вид боев... Не глупо ли, неужели все так плохо с Красюком и его большими боями?
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 01.04.2021 11:26
    +8
    Конечно интересно будет посмотреть, но действующему профи боксеру лезть в такой вид боев... Не глупо ли, неужели все так плохо с Красюком и его большими боями?
    Sukiyaki
    online
      Sukiyaki, 01.04.2021 11:36
    +5
    Две легенды в Нью-Броварах.
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 01.04.2021 17:35
    +4
    Camaro777, 01.04.2021 17:28
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    Так бій буде за правилами вуличної бійки, а не боксу, так що хто-зна. Хоча я схиляюсь до перемоги Берінчика.
    KARABAS55
      KARABAS55, 01.04.2021 11:48
    +4
    Беринчик как щас говориться это Хайпажор. Ему мало бокса, он своего рода шоу мен. Этот поединок я уверен, наберёт оборотов в кулачке, и это будет громкий бой, и прогремит он не только на Украине, но и за рубежом. Мне нравиться бои на голых кулаках, кто не видел рекомендую глянуть в ютюбе наша кулачка "МАХАЧ" я думаю как минимум всех удивит.
    west-ukr5555
    online
      west-ukr5555, 01.04.2021 11:31
    +3
    "Махач легенд"... Вчора одні "легенди" в футбол зіграли тепер чекаємо на бій "легенди" Берінчика.
    ser_nat
    online
      ser_nat, 02.04.2021 22:33
    +2
    Не понятно чем Денис занимается.
    vizuals
    online
      vizuals, 01.04.2021 12:26
    +2
    Махач легенд дворів
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:50
    +1
    Mykola_Andrienko, 01.04.2021 17:35
    Так бій буде за правилами вуличної бійки, а не боксу, так що хто-зна. Хоча я схиляюсь до перемоги Берінчика.
    Якби бій проходив по правилам ММА, то тут не просто було б передбачити результат. А так, по великому рахунку, бій буде по правилам боксу, хоч і без рукавичок. У Берінчика тут явна перевага. Але і лакі панч ніхто не відміняв.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.04.2021 17:40
    +1
    Camaro777, 01.04.2021 17:28
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    Йому потрібні бабки. Він програв в суді своєму промоутеру більше 50 штук євро і в перспективі ще влетіти на 100-120, а за всю кар'єру він дістав гонорарів трохи менше за 200 штук, з яких ще віддав частину команді, та заплатив податки. У нього просто безнадія. Вік, негативний баланс боїв та відсутність суперників. Ніхто не зацікавлений битися з Лобовим, бо бабок підняти за такий бій нереально.
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:37
    +1
    Згоден з Вами. Чому люди не вміють реально оцінювати шанси бійців, знаючи їх рівень майстерності.
    Camaro777
    online
      Camaro777, 01.04.2021 17:28
    +1
    На що надіється цей Лобов, виходячи на кулачний бій проти професійного боксера, срібного призера Олімпіади.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 01.04.2021 14:44
    +1
    Не знаю на що розраховує Лобов? Хіба що на піжонство Берінчика. Інших шансів нема.
    turist86
    online
      turist86, 01.04.2021 14:05
    +1
    З 1 квітня
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 01.04.2021 12:29
    +1
    Ха, посмотрим. Дэн, не подведи.
    Dima Iskhakov
      Dima Iskhakov, 05.04.2021 21:08
    0
    ser_nat, 02.04.2021 22:33
    Не понятно чем Денис занимается.
    бабки пытаются заработать
    Dima Iskhakov
      Dima Iskhakov, 05.04.2021 21:07
    0
    Ossa8860, 04.04.2021 17:40
    Нецікаво
    Почему? не будь таким пессимистом! 100% ринг будет в кровище , showtime красиво курит в сторонке.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 04.04.2021 17:40
    0
    Нецікаво