0

Пустовий набрав 7 очок і допоміг Барселоні перемогти

Гравець збірної України продуктивно відіграв у чемпіонаті Іспанії

БК Барселона. Артем Пустовий

Центровий збірної України Артем Пустовий провів черговий матч у складі «Барселони», яка вдома перемогла «Фуенлабраду» — 81:79.

Пустовий, вийшовши з лави, відіграв 13 хвилин, набрав 7 очок (4/7 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 7 підбирань (5 у нападі) та 1 блок-шот, а його рейтинг ефективності становив 7 балів.

В цьому сезоні українець взяв участь у 19 матчах регулярного чемпіонату Іспанії, в яких, отримуючи 15.2 хвилини, набирає 9.5 очка та робить 3.5 підбирання в середньому за гру, реалізуючи 63.3% кидків з гри.

«Барселона» українця посідає 2 місце в чемпіонаті Іспанії, маючи в активі 24 перемоги після 27 зіграних матчів. Попереду лише «Реал», в пасиві якого одна єдина поразка.

(2)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 17 травня 2024, 10:15 24

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років

ДЖОКОВИЧ: «Я ніколи не скажу, кого вважаю найвидатнішим в історії»
Теніс | 17 травня 2024, 09:20 5