ЧУ-2021 з біатлону. Змішана естафета. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки чемпіонату України

ЧУ-2021 з біатлону. Змішана естафета. Текстова трансляція
© Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 28 березня, в Буковелі відбудеться змішана естафета в рамках чемпіонату України з біатлону.

Гонку бігтимуть в тому числі й біатлоністи основної збірної України, які виступали на етапах Кубка світу та чемпіонаті світу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки, за якою можна слідкувати тут. Початок о 10:30.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(59 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Den96
    online
      Den96, 28.03.2021 11:44
    0
    Igor Gumeniuk, 28.03.2021 11:36
    Дивна трансляція. На третій етап вийшов Підручний, явно сильніший інших. На 7 стрільбі він з 1 дод. патроном поїхав далі? Його зняли? На 8 стрільбі його не було? Він відстав? Він настріляв додаткові кола?
    Його на 7 стрільбі не було, бо 3 етап - це 5-та і 6-та стільби. На п'яту він прибіг через 7 хвилин після того, як лідер відстрілявся. 7 хвилин навіть для Підручного - прірва
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 28.03.2021 11:36
    -2
    Дивна трансляція. На третій етап вийшов Підручний, явно сильніший інших. На 7 стрільбі він з 1 дод. патроном поїхав далі? Його зняли? На 8 стрільбі його не було? Він відстав? Він настріляв додаткові кола?
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 28.03.2021 11:30
    -2
    Що з Тернопільською (Підручний), що з іншими? Хто кругові, хто залишився? Краще такі трансляції не читати а потім статистику глянути(
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 28.03.2021 11:10
    +5
    Сестры Дмитренко оказались ничем не хуже сестер Семеренко. А если бы еще и не падали...
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 28.03.2021 10:34
    +7
    Не пишіть так швидко, я не встигаю читати)))
    Ihor86
      Ihor86, 28.03.2021 10:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    И где текстовая чепушили?
    Денис Торопцев
    online
      Денис Торопцев, 28.03.2021 10:34
    +7
    Не пишіть так швидко, я не встигаю читати)))
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 28.03.2021 11:10
    +5
    Сестры Дмитренко оказались ничем не хуже сестер Семеренко. А если бы еще и не падали...
    Ihor86
      Ihor86, 28.03.2021 10:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    И где текстовая чепушили?
    Den96
    online
      Den96, 28.03.2021 11:44
    0
    Igor Gumeniuk, 28.03.2021 11:36
    Дивна трансляція. На третій етап вийшов Підручний, явно сильніший інших. На 7 стрільбі він з 1 дод. патроном поїхав далі? Його зняли? На 8 стрільбі його не було? Він відстав? Він настріляв додаткові кола?
    Його на 7 стрільбі не було, бо 3 етап - це 5-та і 6-та стільби. На п'яту він прибіг через 7 хвилин після того, як лідер відстрілявся. 7 хвилин навіть для Підручного - прірва