Запорожці поступилися з різницею в п'ять м'ячів

2584
2

Запорізький «Мотор» провів черговий поєдинок групового етапу SEHA-ліги. На жаль, команда в гостях поступилася македонському «Вардару 1961».

Господарі з перших хвилин почали нарощувати перевагу, і перший тайм завершили з різницею в 5 м'ячів - 18:13. Друга половина зустрічі пройшла в більш рівній боротьбі, і запорожці не дозволили супернику збільшити відрив - 32:27.

Тепер в квартеті В відразу три команди набрали по 9 очок. Однак кращі шанси виграти групу - саме у запорожців, оскільки їм належить провести ще дві зустрічі. 27 березня команда їде в гості до «Войводіни», а 3 квітня приймає «Нексе». Заключний поєдинок у групі відбудеться 4 квітня: «Войводіна» прийме «Вардар».