Нове-Мєсто-2021. Швеція виграла сингл-мікст, Україна потрапила у топ-10

Завершилася остання гонка дев'ятого етапу Кубка світу

12511
11

У неділю, 14 березня, в чеському Нове-Мєсто відбулася одиночна змішана естафета в рамках дев'ятого етапу Кубка світу.

Збірна України, яку представляли Анастасія Меркушина та Богдан Цимбал, посіла 10 місце. На другому етапі Цимбал заробив коло штрафу, після чого наша команда втратила шанс поборотися за високе місце.

Виграла гонку збірна Швеції. На останньому колі Себастьян Самуельсон зумів випередити норвежця Стурлу Легрейда. А замкнули трійку призерів несподівано американці.

Ця гонка стала прощальною для чеха Ондржея Моравца. 36-річний спортсмен в дуеті з Люцією Харватовою ледь не став круговим, оскільки партнерка по команді заробила відразу п'ять кіл штрафу на першому етапі. Але все ж надалі чехи пробігли більш-менш без завалів і посіли 17 місце.