Юрій КАЛИТВИНЦЕВ: «Незарахований гол не став ключовим у матчі з Шахтарем»

Наставник «Олімпіка» – про нічию в донецькому дербі

3688
9
ФК Шахтар Донецьк. Юрій Калитвинцев

Головний тренер донецького «Олімпіка» Юрій Калитвинцев прокоментував поразку від донецького «Шахтаря» (0:1) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.

«Не скажу, що незарахований наш гол це ключовий момент. Також ключовим можна назвати момент, коли ми не забили м'яч.

Звичайно, якби я був арбітром, я б його зарахував. Моя думка суб'єктивна. Гол скасували, тому не бачу сенсу щось говорити. Я залишуся при своїй думці. Говорив хлопцям в роздягальні, що будуть ще 45 хвилин і треба грати. Ми програли, але цей момент не був ключовим.

Зараз на емоціях можу сказати, що гра сподобалася. Перші 20 хвилин була повага з боку нашої команди лідеру. Але так не можна в спорті. Після цього хлопці охололи і намагалися робити те, про що говорили на установці. Повністю не можуть бути задоволений, тому що програли, хоча результат йде на друге місце. Віддача, яка була, мене порадувала, ми хотіли забити, не боялися програти, боялися не виграти. Це радує, це говорить про перспективу команди. Ми на правильному шляху, треба утримати цей настрій. За результат відповідаю я. Хлопці зіграли на хорошому рівні в грі з лідером нашого чемпіонату», - сказав Калитвинцев.