Стрибки з трампліну. Крафт - чемпіон світу, Калиниченко в топ-30

Найкращий результат українців на ЧС з 2009 року

Стрибки з трампліну. Крафт - чемпіон світу, Калиниченко в топ-30
© Getty Images/Global Images Ukraine. Штефан Крафт

Австрійський стрибун Штефан Крафт став чемпіоном світу на великому трампліні. Це третє особисте золото для Крафта на чемпіонатах світу.

Срібло завоював Роберт Йоханссон, а бронзу - місцевий стрибун, срібний призер змагань на нормальному трампліні Карл Гайгер.

Підсумкові результати:

Українець Віталій Калиниченко зумів пробитися в другу спробу і посів у підсумку 29-те місце. Це найкращий результат українців на чемпіонатах світу з 2009 року: тоді в чеському Лібереці нинішній наставник збірної України Володимир Бощук став 28-м.

Раніше збірна Норвегії виграла чоловічу естафету на чемпіонаті світу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ohrimka
    online
      Ohrimka, 06.03.2021 04:39
    +1
    adidas77, 05.03.2021 20:42
    Смотрел лайф трансляцию!
    Калиниченко прыгнул во второй попытке на 126 метров!
    Ничего подобного от наших прыгунов с трамплина я не видел никогда!
    В итоге он 29 й!
    Если бы выдал два таких прыжка, был бы уверенно в 20 ке сильнейших в мире!
    Однозначно это знаковое событие для Украины в этом виде спорта!
    у Калиниченко была компенсация по ветру аж минус 18.1 балла ни у кого не было такой компенсации, у Аммана компенсация аж +3.3. И по чисто набранным баллам он вторую попытку прыгнул на 28-ое место. Так что учитывая обе такие попытки с компенсацией по ветру не было бы у него никаких топ 20. За всю историю Украины ни разу наши спортсмены в топ 20 не попадали. Рекорд это на этапе Кубка Мира в Саппоро в 2010-ом Виталий Шубарец занял 21-ое место.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 05.03.2021 20:48
    +3
    Дуже приємно, зважаючи на те, що у нас нема трамплінів..
    adidas77
    online
      adidas77, 05.03.2021 20:42
    +1
    Смотрел лайф трансляцию!
    Калиниченко прыгнул во второй попытке на 126 метров!
    Ничего подобного от наших прыгунов с трамплина я не видел никогда!
    В итоге он 29 й!
    Если бы выдал два таких прыжка, был бы уверенно в 20 ке сильнейших в мире!
    Однозначно это знаковое событие для Украины в этом виде спорта!
    Ohrimka
    online
      Ohrimka, 05.03.2021 20:12
    +3
    Отличнейший результат. В этом сезоне Калиниченко побил рекорд Шумберца по длине полета который держался более десяти лет. И это сенсация что двое наших в топ 40, и во второй попытке Калиниченко. В Либереце тогда была лотерея плохая погода, и соревнования тогда провели по одной зачетной попытке.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 05.03.2021 20:48
    +3
    Дуже приємно, зважаючи на те, що у нас нема трамплінів..
    Ohrimka
    online
      Ohrimka, 05.03.2021 20:12
    +3
    Отличнейший результат. В этом сезоне Калиниченко побил рекорд Шумберца по длине полета который держался более десяти лет. И это сенсация что двое наших в топ 40, и во второй попытке Калиниченко. В Либереце тогда была лотерея плохая погода, и соревнования тогда провели по одной зачетной попытке.
    Ohrimka
    online
      Ohrimka, 06.03.2021 04:39
    +1
    adidas77, 05.03.2021 20:42
    Смотрел лайф трансляцию!
    Калиниченко прыгнул во второй попытке на 126 метров!
    Ничего подобного от наших прыгунов с трамплина я не видел никогда!
    В итоге он 29 й!
    Если бы выдал два таких прыжка, был бы уверенно в 20 ке сильнейших в мире!
    Однозначно это знаковое событие для Украины в этом виде спорта!
    у Калиниченко была компенсация по ветру аж минус 18.1 балла ни у кого не было такой компенсации, у Аммана компенсация аж +3.3. И по чисто набранным баллам он вторую попытку прыгнул на 28-ое место. Так что учитывая обе такие попытки с компенсацией по ветру не было бы у него никаких топ 20. За всю историю Украины ни разу наши спортсмены в топ 20 не попадали. Рекорд это на этапе Кубка Мира в Саппоро в 2010-ом Виталий Шубарец занял 21-ое место.
    adidas77
    online
      adidas77, 05.03.2021 20:42
    +1
    Смотрел лайф трансляцию!
    Калиниченко прыгнул во второй попытке на 126 метров!
    Ничего подобного от наших прыгунов с трамплина я не видел никогда!
    В итоге он 29 й!
    Если бы выдал два таких прыжка, был бы уверенно в 20 ке сильнейших в мире!
    Однозначно это знаковое событие для Украины в этом виде спорта!