Ломаченко і Хейні домовилися провести бій у квітні або травні

Українець і американський боксер обговорили поєдинок в соцмережах

Ломаченко і Хейні домовилися провести бій у квітні або травні
© Getty Images/Global Images Ukraine

Інтригуючий поєдинок колишнього чемпіона в легкій вазі Василя Ломаченка і перспективного американця Девіна Хейні все ближчий до реальності.

Кілька днів обидва боксери продовжують спілкуватися в Twitter. Раніше Хейні поцікавився, де зник Ломаченко, на що Василь відповів, що готовий з ним побитися.

Пізніше Хейні запропонував провести бій в кінці весни. Василь прийняв пропозицію.

«Я вільний у квітні або в кінці травня», - написав Хейні.

«Це стандартний час на підготовку для мене. Я буду готовий», - відповів Ломаченко.

Раніше Теофімо Лопес заявив, що всі бояться боксувати з Ломаченком.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
    online
      bullyUA, 04.03.2021 19:49
    +3
    Як тільки Хейні урехає васю, гундяєвський монастир поповниться колишнім боксером. Молись вася, і Гундяєв допоможе залікувати твого розбитого лоба.
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 04.03.2021 14:57
    -1
    Maximus, 04.03.2021 12:48
    Хейни отличный соперник для Васи! Топовый боец именно то, что нужно, чтобы вернуться на олимп бокса, но есть одно "но", Хейни ничуть не слабее Тео Лопеса
    Хейни ничуть не слабее Тео Лопеса? - Так и Лопес ничего особенного не показал. Просто победил стечением обстоятельств!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 04.03.2021 12:58
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ломаченко нужно вернуться в вес до 59 кг и там завоевывать пояса, а в 61 кг шансов у него 50/50
    Maximus
    online
      Maximus, 04.03.2021 12:48
    +4
    Хейни отличный соперник для Васи! Топовый боец именно то, что нужно, чтобы вернуться на олимп бокса, но есть одно "но", Хейни ничуть не слабее Тео Лопеса
    DK1970
    online
      DK1970, 04.03.2021 12:44
    +3
    А было-бы здорово! Хороший старт-бой для возврата поясов!
    Trollface
    online
      Trollface, 04.03.2021 12:27
    0
    Хэйни сольется, найдет причину.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.03.2021 12:25
    +2
    поки що ні про що
    Maximus
    online
      Maximus, 04.03.2021 12:48
    +4
    Хейни отличный соперник для Васи! Топовый боец именно то, что нужно, чтобы вернуться на олимп бокса, но есть одно "но", Хейни ничуть не слабее Тео Лопеса
    bullyUA
    online
      bullyUA, 04.03.2021 19:49
    +3
    Як тільки Хейні урехає васю, гундяєвський монастир поповниться колишнім боксером. Молись вася, і Гундяєв допоможе залікувати твого розбитого лоба.
    DK1970
    online
      DK1970, 04.03.2021 12:44
    +3
    А было-бы здорово! Хороший старт-бой для возврата поясов!
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 04.03.2021 12:25
    +2
    поки що ні про що
    Trollface
    online
      Trollface, 04.03.2021 12:27
    0
    Хэйни сольется, найдет причину.