Стали відомі півфінальні пари Кубка України

Відбулося жеребкування 1/2 фіналу турніру

Стали відомі півфінальні пари Кубка України
© УАФ

У Будинку футболу відбулося жеребкування 1/2 фіналу і фіналу (визначився номінальний господар поля) Кубка України сезону-2020/2021.

Нагадаємо, півфіналістами Кубка України стали «Зоря», «Динамо», «Агробізнес» і «Олександрія». За підсумками жеребкування стали відомі пари 1/2 фіналу турніру:

«Агробізнес» – «Динамо»

«Олександрія» – «Зоря»

Матчі 1/2 фіналу Кубка України відбудуться 21 квітня, «Агробізнес» і «Олександрія» будуть господарями.

Фінал запланований на 12 травня в Тернополі. Номінальним господарем фінального матчу стане переможець півфінального поєдинку «Агробізнес» – «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(97 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 05.03.2021 20:00
    0
    adidas77, 05.03.2021 14:35
    Я не знаю, в Киеве видимо намазано чем то сладким!
    Что сюда все прутся!
    А есть такие , которые незвано сюда припёрлись и типа ещё прописались в столице!
    Один кротовский клуб...
    Просто в Харькове и Львове их видимо обижали
    adidas77
    online
      adidas77, 05.03.2021 14:35
    +2
    Alexey Antonenko, 04.03.2021 20:14
    Ну так может Агробизнес удосужится не проводить домашнюю игру в Киеве? Касается не только их, но и остальных клубов включая Шахтёр.
    Я не знаю, в Киеве видимо намазано чем то сладким!
    Что сюда все прутся!
    А есть такие , которые незвано сюда припёрлись и типа ещё прописались в столице!
    Один кротовский клуб...
    adidas77
    online
      adidas77, 05.03.2021 14:33
    +1
    Виктор Андрущик, 04.03.2021 16:37
    При такій грі Агро,Динамо тільки судді можуть помогти виграти,так це буде ще одна відповідь на що здатні самопроголошені(звёзды) і скільки потрібно їм платити за такий професіоналізм.Шахтарю був дзвіночок з Мендбладбаха, відповідь побачили,Динамо це покаже Віл'я. Фінал кубку Агро-Зоря,думаю що Іранці візьмуть кубок.
    Вы в каком году последний раз футбол смотрели?
    ДК судьи помогут?
    Лишь бы не мешали!
    Вы видимо не совсем в курсе, что уже несколько лет, судьи тянут лишь один клуб в нашем УПЛ.
    Это так называемые "горняки"
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 05.03.2021 00:41
    +1
    pahentrahen, 04.03.2021 23:46
    И Мужики берут кубок!!!! Це Мрія!
    Мрійте далі
    pahentrahen
      pahentrahen, 04.03.2021 23:46
    0
    GeloN83, 04.03.2021 14:01
    Фінал: "Динамо"-Київ - "Зоря"-Луганськ.
    И Мужики берут кубок!!!! Це Мрія!
    Serega163
      Serega163, 04.03.2021 21:26
    -2
    Агробизнес проводят и Дынамо
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 04.03.2021 20:16
    +1
    rubey, 04.03.2021 16:08
    Украина и впрямь стала великой аграрной державой
    Даже футбол поделился с селом своей силой и славой.
    Я больше скажу, у нас большинство властьимущих селюки. Просто Конча-Заспа это таки село.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 04.03.2021 20:14
    +1
    Mykhailo Orlovskyi, 04.03.2021 18:37
    Причем, наверняка Динама в гостях будет играть в Куеве...
    Ну так может Агробизнес удосужится не проводить домашнюю игру в Киеве? Касается не только их, но и остальных клубов включая Шахтёр.
    bassofon
    online
      bassofon, 04.03.2021 19:38
    0
    Если Агробизнес добудет еще один скальп, я буду верным поклонником этого клуба.
    Mykhailo Orlovskyi
      Mykhailo Orlovskyi, 04.03.2021 18:37
    -10
    Причем, наверняка Динама в гостях будет играть в Куеве...
    YOU OK?
      YOU OK?, 04.03.2021 17:22
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    AK_228, 04.03.2021 14:03
    Печально, безответственно, некоторые игроки бесполезны, отсутствие желания и мотивации...
    Это больше всего и бесит, а ведь по сути у Шахтёра в Украине есть только один конкурент — сам Шахтёр и его лень.
    whitese
      whitese, 04.03.2021 16:58
    0
    Al Zolo, 04.03.2021 12:04
    Верю в Александрию
    Ну так поставь на Александрию свою месячную зарплату. А иначе - не, не веришь
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 04.03.2021 16:37
    -11
    При такій грі Агро,Динамо тільки судді можуть помогти виграти,так це буде ще одна відповідь на що здатні самопроголошені(звёзды) і скільки потрібно їм платити за такий професіоналізм.Шахтарю був дзвіночок з Мендбладбаха, відповідь побачили,Динамо це покаже Віл'я. Фінал кубку Агро-Зоря,думаю що Іранці візьмуть кубок.
    Tеllur
      Tеllur, 04.03.2021 16:11
    -2
    rubey, 04.03.2021 16:08
    Украина и впрямь стала великой аграрной державой
    Даже футбол поделился с селом своей силой и славой.
    Только гречка и рожь пропали с полей. А им на смену припёрлись рапс и подсолнух.
    rubey
      rubey, 04.03.2021 16:08
    +1
    Украина и впрямь стала великой аграрной державой
    Даже футбол поделился с селом своей силой и славой.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 15:11
    +9
    Kaxa, 04.03.2021 14:10
    А кто действующий чемпион и уже 4 сезона подряд Донецкий Шахтёр,а дырка Дк кто ?вечносеребряные они
    это не те самые чемпионы, которых вчера волочиские всей пекарней изнасиловали?
    dd dent
    online
      dd dent, 04.03.2021 15:04
    0
    Намучается дк с аграми скорее всего
    adidas77
    online
      adidas77, 04.03.2021 14:53
    +4
    Kaxa, 04.03.2021 13:59
    Шахтёр -Болото ДК , 5 матчей в Упл 3-0,3-2,3-1,1-0,2-1 стыд дырявый за щеку брать пять матчей подряд
    Пишет существо, которое божилось, что уважает киевлян!
    adidas77
    online
      adidas77, 04.03.2021 14:52
    +1
    Kaxa, 04.03.2021 13:33
    Кубок для лохов вечносеребряным ,чемпионом золото как всегда чемпионата .....
    Сменил таки методичку максимка.
    Отрабатывай щи хозяйские собачка!
    McLay
    online
      McLay, 04.03.2021 14:50
    +9
    Kaxa, 04.03.2021 13:59
    Шахтёр -Болото ДК , 5 матчей в Упл 3-0,3-2,3-1,1-0,2-1 стыд дырявый за щеку брать пять матчей подряд
    Вишкребку, що вже дупа загоїлась від ніякого Менхенгладбаха - 0:10!????
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 04.03.2021 13:09
    +19
    Микола Унгурян, 04.03.2021 12:33
    ага, вкотре "сліпий" жереб звів ДК з найслабшою (згідно турнірного становища та рейтингів) командою.
    Звісно що Авангард вибив ШД, але навряд чи ДК також зможе вибити, настрій команди-суперника буде інший.
    фінал ДК-Зоря буде цікавий і не факт що саме ДК стане переможцем
    Так что, великий Шахтер проиграл найслабшей команде? Не может быть!!!
    AntBo
      AntBo, 04.03.2021 12:04
    +16
    Удивлен, что не Заря - Динамо. Может, в этот раз жребий реально был слепым
    BaZia
      BaZia, 04.03.2021 11:56
    +16
    Turnok, 04.03.2021 11:50
    Снова Динамо везёт.
    Шахтер тоже так думал..
    VAD
    online
      VAD, 04.03.2021 12:26
    +15
    Kaxa, 04.03.2021 12:22
    До этого момента уже шахта будет опережать дырявое динамо и оно вылетит с ЛЕ...
    Дырявые то по ходу кроты, очко после 10:0 так и не заштопали.
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 04.03.2021 11:54
    +15
    Turnok, 04.03.2021 11:50
    Снова Динамо везёт.
    Ну - ну, щастить , потрапили на клуб який вибив Шахтар ! Ти в адекватні ? А те що Динамо в минулому колі з Колосом грало ? А Шахта з Зорею з клубами лігами по нижче ? Контролюй свій мозг.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 12:37
    +14
    Микола Унгурян, 04.03.2021 12:33
    ага, вкотре "сліпий" жереб звів ДК з найслабшою (згідно турнірного становища та рейтингів) командою.
    Звісно що Авангард вибив ШД, але навряд чи ДК також зможе вибити, настрій команди-суперника буде інший.
    фінал ДК-Зоря буде цікавий і не факт що саме ДК стане переможцем
    коли той самий жереб звів з Агробізнесом Шахтар ти теж так обурювався?
    Шони
    online
      Шони, 04.03.2021 14:00
    +13
    а знаете в чем прикол что ихний любимый мистер (Луческу) в этом сезоне их натягнет по полной и кубок и чемпионство возмёт
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 14:14
    +12
    Kaxa, 04.03.2021 13:59
    Шахтёр -Болото ДК , 5 матчей в Упл 3-0,3-2,3-1,1-0,2-1 стыд дырявый за щеку брать пять матчей подряд
    слышь, продукт пьяного инцеста, а чего ты берешь только 5 последних матчей, и еще убрал оттуда суперкубок?
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 04.03.2021 13:12
    +12
    кроты еще до сих пор лютуют, рыжие никак не могут смириться с тем, что их команда упала до уровня первой лиги даже Зоря и Колос выглядят намного лучше, чем бразильская пляжная команда барсуков
    GeloN83
      GeloN83, 04.03.2021 14:01
    +10
    Фінал: "Динамо"-Київ - "Зоря"-Луганськ.
    Denmark1107
      Denmark1107, 04.03.2021 12:44
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Микола Унгурян, 04.03.2021 12:39
    так само, і це вже років 20 "сліпий" жереб такі "коники" викидає - прихильність до топ-клубів
    правда було і в попередні роки що зводив на стадії півфіналу ДК і ШД, і тоді це було на користь ШД
    БЛДь Які років 20??? пздцЬ повний... Я ж кажу, ти або сліпий, або дурний. А сезони, де пара Динамо-Шахтар випадала вже на стадії 1/8-ї ти що, пролежав у погребі???
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 15:11
    +9
    Kaxa, 04.03.2021 14:10
    А кто действующий чемпион и уже 4 сезона подряд Донецкий Шахтёр,а дырка Дк кто ?вечносеребряные они
    это не те самые чемпионы, которых вчера волочиские всей пекарней изнасиловали?
    McLay
    online
      McLay, 04.03.2021 14:50
    +9
    Kaxa, 04.03.2021 13:59
    Шахтёр -Болото ДК , 5 матчей в Упл 3-0,3-2,3-1,1-0,2-1 стыд дырявый за щеку брать пять матчей подряд
    Вишкребку, що вже дупа загоїлась від ніякого Менхенгладбаха - 0:10!????
    KloPep
      KloPep, 04.03.2021 12:55
    +9
    Муґунот Уух, 04.03.2021 12:52
    19/20 1/4 Динамо-Олександрія, 1/8 Динамо-Шахтар
    18/19 1/4 Динамо-Шахтар
    17/18 1/4 Динамо-Десна, 1/8 Динамо-Олександрія
    16/17 1/8 Динамо-Зоря
    що тобі ще треба?
    йому треба ще пів літри рідини з носа вилить на клаву, бо кроти вчора гучно пукнули в калюжу!!!!
    андрей ильяшенко
      андрей ильяшенко, 04.03.2021 11:47
    +9
    - Финал Динамо - Зоря в Тернополі.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 04.03.2021 12:00
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Гадаю Агробізнесу, як господарю, тре полуфінал в Тернополі зіграти. На тому городі, а ше якшо дощ буде - може будуть якісь шанси. Хоча, замітив, в Рівного гравці потужніші, а в Агробізнеса - швидші.
    Шони
    online
      Шони, 04.03.2021 14:06
    +7
    и да "10:0" вы сильно не расслабляйтесь ато позади Заря 1 раз проиграть или в ничейку сыграть и вы забудете о Лиге Чемпионов
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 04.03.2021 12:52
    +7
    Микола Унгурян, 04.03.2021 12:39
    так само, і це вже років 20 "сліпий" жереб такі "коники" викидає - прихильність до топ-клубів
    правда було і в попередні роки що зводив на стадії півфіналу ДК і ШД, і тоді це було на користь ШД
    19/20 1/4 Динамо-Олександрія, 1/8 Динамо-Шахтар
    18/19 1/4 Динамо-Шахтар
    17/18 1/4 Динамо-Десна, 1/8 Динамо-Олександрія
    16/17 1/8 Динамо-Зоря
    що тобі ще треба?
    Denmark1107
      Denmark1107, 04.03.2021 12:42
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Микола Унгурян, 04.03.2021 12:37
    враховуючи останні результати, то доволі сумнівне твердження.
    З Кубку України ШД вже вибув, ДК (враховуючий прихильний жереб) то майже у фіналі
    В УПЛ - розрив ніби-то і некритичний, але, судячи з гри ШД, то таки проблематичний.
    в ЛЄ - швидше всього що на цьому етапі обидва клуби завершать виступ
    В натурі - Микола Унгурян,- ти чи сліпий, чи тупий, чи/або далекий від тверезого аналізу ситуацій
    Учора в кожній з 4-х пар була така ЗАРУБА, що в півфінал міг пройти будь-хто. Якщо Агробізнес відстьобав вже стільки команд, що дістався 1/2-й, щось я сумніваюсь, що це рівень колективу фізкультури
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 04.03.2021 12:41
    +7
    Владимир Коновалец, 04.03.2021 12:18
    Те, що Динамо "випаде" першолігова команда я був на 100% впевнений, випадковостей в такій справі не буває. Весь процес зіпсувала ця дівчина Циганика, яка чомусь сховала під стіл папірець з назвою Агробізнеса, перед тим як показати його на телекамери. Чому так трапилось? Цим вона дала привід багатьом поставити під сумнів весь процес жеребкування. Даю пораду на майбутнє. Жеребкування не повинно бути в прямому ефірі, його треба проводити в такому форматі, дві або три довірені особи, які на допитах будуть мовчати як Зоя Космодем'янська, на передодні, з багатьма дублями (вибирают той, на якому потрібна комбінація пар), щоб глядачі були впевнені на 100 відсотків, що їх не обдурили. Це не я придумав, таке жеребкування практикують в багатьох федераціях, і не тільки в футболі.
    Мы одну и ту самую жеребьёвку смотрели???
    Бумажку с Агробизнесом вытянул Нагорняк и чётко показал. Лобада тянула бумажку с номером и там четко видно номер 1...
    Где ты видел чтоб Лобода тянула бумажку с названием команды??????