СУРКІС: «Такий футбол хочеться дивитися: адреналін, напруга, лотерея»

Президент «Динамо» поділився враженнями від перемоги над «Колосом»

9879
4
ФК Динамо Київ. Ігор Суркіс

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від перемоги киян у чвертьфіналі Кубка України над «Колосом» з Ковалівки (0: 0, пен – 4:3):

«Такий футбол хочеться дивитися: адреналін, напруга, хороша гра суперника. Звичайно, потрібно забивати. Головне, що в підсумку дотиснули. Розумію, що пенальті – це лотерея, головне, що ми в ній перемогли, з цим хлопців і привітав у роздягальні. Йдемо в Кубку далі. У мене в телефоні величезна кількість повідомлень – всі вітають.

У «Колоса» Кубок України був єдиним шляхом потрапити в зону єврокубків, для нас же це престиж. Вийшла гарна, цікава, бойова гра, і ми могли забити, і вони – в першому таймі. Вважаю, ми заслужили цю перемогу, команда добре готова фізично, що й довела за 120 хвилин гри. Також гарнмй і психологічний стан, якщо виграли по пенальті.

У нас всі основні баталії ще попереду. У роздягальні особливої ​​радості немає, ми всього лише пройшли один з етапів – потрапили до півфіналу. Природно, всі задоволені, що недарма проробили таку величезну роботу, я привітав хлопців. Гра була гідною чвертьфіналу Кубка України. Вважаю, сьогодні був цікавий, змістовний футбол.

«Вільярреал»? Це серйозна команда. Дивився їхній матч з «Атлетіко» (Мадрид), вони повинні були вигравати, але дива творив воротар суперника. Як відомо, перед стартовим свистком шанси – 50% на 50%».

(54)

Україна – лідер. Турнірні таблиці ЧЄ із socca. Зафіксовано рахунок 18:0
Інші види | 10 травня 2024, 06:15 0

Хорватія відвантажила у ворота Люксембургу 18 м'ячів без відповіді

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)