Скарбничка збірної України продовжує залишатися порожньою

5500
8
Український біатлон. Оксана Москаленко

У вівторок, 2 березня, в австрійському Обертілліаху відбулася спринтерська гонка у юніорок в рамках молодіжного чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Найкращою в складі збірної України стала Христина Дмитренко, яка з одним промахом в пасиві посіла 29 місце. Юлія Городна і Оксана Москаленко не закрили по дві мішені й не потрапили навіть у топ-40.

Зовсім провально склалася гонка для Любові Кип'яченкової. Тільки на першій стрільбі вона заробила три кола штрафу і в результаті не змогла кваліфікуватися до гонки переслідування.

Чемпіонкою світу в спринті стала швейцарка Емі Басерга, котра закрила всі мішені. Срібну медаль завоювала італійка Ребекка Пасслер, а замкнула трійку призерок Джуні Арнеклейв з Норвегії.

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда