Сергій РЕБРОВ: «Кращий тайм при мені, але гра триває 90 хвилин»

Ребров про втрачену перемогу в матчі з МТК

8257
1

«Ференцварош» під керівництвом українського тренера Сергія Реброва на виїзді зіграв внічию з МТК (2:2) в поєдинку 23-го туру чемпіонату Угорщини.

Український гравець «Ференцвароша» Сергій Зубков забив на 1-й і 23-й хвилинах зустрічі, оформивши дубль, і гості повели 2:0. Але в другому таймі не зуміли втримати перевагу.

Після гри Ребров був засмучений упущеною перемогою: «Ми бачили один з кращих перших таймів команди, з тих пір, як я очолив« Ференцварош », хлопці зіграли дуже добре. Ми могли виграти матч з перевагою в два голи, але в другому таймі ситуація змінилася. Такого другого тайму ми не очікували. Помилки приходили одна за одною, ми втратили впевненість у собі, і МТК ними скористався. У першому таймі ми зіграли добре, показали хорошу гру, але матч триває 90 хвилин. Проте, я пишаюся командою, тому що, хоча ми втрачаємо очки, ми як і раніше лідируємо в турнірі з перевагою в 14-15 очок».

Після 23-х зіграних турів «Ференцварош» займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини, маючи в активі 54 очки при різниці забитих і пропущених м'ячів 47-14.