ЮЧС-2021 з біатлону. Індивідуальна гонка. Дівчата. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки юніорського чемпіонату світу

ЮЧС-2021 з біатлону. Індивідуальна гонка. Дівчата. Текстова трансляція
© noc.lviv.ua. Юлія Городна

У суботу, 27 лютого, в австрійському Обертілліаху відбудеться індивідуальна гонка у дівчат в рамках юніорського чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.

7.  Олександра Меркушина
58.  Олена Городна
80.  Аліна Велігорська
95.  Анна Скрипко

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 11:30 за Києвом.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 27.02.2021 12:59
    +2
    Жах! Програти лідеру ходом від 4,5 до 7-и хвилин?! Ніяка стрільба не допоможе...
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 12:58
    -2
    Уже ясно кто выиграет спринт. Лена Репинч.
    MATVEI
      MATVEI, 27.02.2021 12:44
    -3
    Це жах!Треба їм залуматись чи той вид спорту обрали!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 12:43
    -2
    Городна заползла в 20 ку!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 12:34
    -3
    Ни одной нашей в 20 -ке!Уровень мля!Городна с двумя лишь промахами черепаха
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 12:31
    +2
    И тут никакой скорости!
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 27.02.2021 12:00
    +3
    Ihor86, 27.02.2021 11:56
    Меркушина с дистанции сошла? Что то не видно на 3 стрельбе!
    Она в стиле Домрачевой вместо стойки стрельнула лежку
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 11:56
    +2
    Меркушина с дистанции сошла? Что то не видно на 3 стрельбе!
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 27.02.2021 11:53
    +3
    Меркушина дебют во взрослом биатлоне навсегда запомниь
    Sart18
      Sart18, 27.02.2021 11:32
    +1
    Трансляції нема нормальної?
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 27.02.2021 12:00
    +3
    Ihor86, 27.02.2021 11:56
    Меркушина с дистанции сошла? Что то не видно на 3 стрельбе!
    Она в стиле Домрачевой вместо стойки стрельнула лежку
    Влад Тараненко
    online
      Влад Тараненко, 27.02.2021 11:53
    +3
    Меркушина дебют во взрослом биатлоне навсегда запомниь
    Mishka_Tayson
    online
      Mishka_Tayson, 27.02.2021 12:59
    +2
    Жах! Програти лідеру ходом від 4,5 до 7-и хвилин?! Ніяка стрільба не допоможе...
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 12:31
    +2
    И тут никакой скорости!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 27.02.2021 11:56
    +2
    Меркушина с дистанции сошла? Что то не видно на 3 стрельбе!
    Sart18
      Sart18, 27.02.2021 11:32
    +1
    Трансляції нема нормальної?